Corona nieuws deel 4

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door Liekje81, 11 mei 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.275
    6.802
    113
    die van de action kun je verstellen zodat ze goed zitten bij de oren.
     
  2. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.035
    6.139
    113
    Happyland
    Heb jij een linkje? Misschien handig om ze achter de hand te hebben, je weet niet hoe het gaat lopen..
     
  3. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    € 3,30 43%OFF | 38 # Kids Kinderen Mond Cover Facemask Mascara Gezichtsmasker 3ply Oor Lus 40Pc Mond Maskers Outdoor Sport Biker gezicht Shiled https://a.aliexpress.com/_B1ku6R

    Laten we samen shoppen op AliExpress met coupons voor nieuwe gebruikers. Hier is uw € 1,79 aan coupons! https://a.aliexpress.com/_BPvFvt

    Dit heb ik voor dochter besteld.
     
  4. ikke84

    ikke84 Fanatiek lid

    28 feb 2010
    3.062
    507
    113
    Worden er nog aliexspress orders verzonden ivm corona of duurt het langer?
     
  5. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.679
    113
    Hier vandaag iets binnen gekregen, is nog geen 3 weken onderweg geweest.
     
  6. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.862
    19.271
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ja hoor, wordt gewoon verstuurd. En hoe kort of hoe lang je er op moet wachten is hetzelfde als altijd; geen peil op te trekken.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  7. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ja verzenden gaat gewoon door. Ik heb afgelopen week na 12 dagen al een bestelling strikken voor dochter binnen gekregen. Was denk ik de snelste ooit.
     
    ikke84 vindt dit leuk.
  8. Zara75

    Zara75 VIP lid

    10 jul 2007
    12.035
    6.139
    113
    Happyland
    Hier is er geen pijl op te trekken. Een heleboel bestellingen die ik half mei had geplaatst kreeg ik pas van de week en de week ervoor binnen. Volgens track and trace was alles al in juni in Nederland, maar het werd maar niet bezorgd. ( waren een heleboel losse bestellingen, oorbellen en een paar tassen) Ruim 2 maanden moeten wachten dus.
    Terwijl er ook spulletjes binnen 2 a 3 weken geleverd werden. Een hoop daarvan waren bestellingen die ik weken later besteld had.
    ( Ik bestel nogal veel bij Aliexpress :oops:)
     
  9. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Hou je met bestellen wel rekening met de verwachte bezorgtijd die de verkoper zelf aan geeft? Mijn ervaring Is dat dat echt heel veel verschil maakt. En ik bestel al jaren op Ali. Heb wel inmiddels een beetje de ervaring van wat lang duurt en wat er snel is. En dan heb je nog de verkopers die per expres verzenden. Dat heb ik zelf nooit getest omdat de producten vaak veel duurder zijn maar dan heb je als je ze mag geloven je pakket binnen 5 dagen in huis.
     
  10. amdaa

    amdaa VIP lid

    28 mrt 2015
    9.670
    11.009
    113
    Ik heb nu ook een set wasbare besteld omdat we naar Duitsland gaan. Heb bewust gekozen voor mondkapjes die in Nederland zijn gemaakt en 100% katoen. Geeft me toch een wat fijner gevoel.
     
  11. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    1 dec 2014
    7.399
    5.305
    113
    Ik heb, voor het geval dat we hier toch een mondkapjesplicht gaan krijgen, een doos wegwerp met 50 stuks besteld. Als we hier mondkapjesplicht gaan krijgen, verwacht ik niet dat deze ook voor kinderen gaat gelden en daarbij gaan mijn kinderen die mondkapjes echt niet ophouden en sowieso niet mee naar winkels e.d., dus voor hen bestel ik niets. Mijn doos wegwerp kost maar 15 euro (Per kapje dus zo’n 30 cent) en is van een merk dat ook medische mondkapjes verkoopt, dit zijn dan de “non-sterile” varianten. Ik zie geen reden om bij ali te bestellen. Als we wel een langdurige plicht gaan krijgen, koop ik ook nog wel wat wasbare op dat moment, maar ik verwacht eigenlijk wel even vooruit te kunnen met 50 stuks er vanuit gaande dat de plicht alleen in winkels enzo gaat gelden dan. Ik bestel nog steeds het meeste online en we gaan hooguit 2x per week naar fysieke winkels (zelden allebei), dus dan kunnen we er 25 weken mee doen.
     
    Louise11110 en Zwierezwaai vinden dit leuk.
  12. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.862
    19.271
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Het RTL-liveblog meldt dat volgens onderzoek van Maurice de Hond het merendeel van de Nederlanders (55%) voor een mondkapjesplicht in de openbare ruimte is. Bijzonder, dat is absoluut niet de indruk die ik krijg op dit forum en in mijn omgeving.
    Ben wel benieuwd naar de vraagstelling.
     
    bosi333, GossipGirlxoxo en suus1983 vinden dit leuk.
  13. Kraanvogel

    Kraanvogel Bekend lid

    29 apr 2017
    723
    1.062
    93
    Plus de slechte arbeidsomstandigheden van de mensen die het spul maken. Die hebben pas serieuze kansen om Corona op te lopen. En milieu vernachelend. Never even dat ik daar wat koop.
     
  14. Kleintjuh85

    Kleintjuh85 Fanatiek lid

    5 feb 2014
    3.992
    2.283
    113
    Noord-Brabant
    Nou dat idee had ik dus ook toen ik dat artikel las.
     
  15. Nellie4

    Nellie4 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.892
    7.958
    113
    Ja las het ook net. Hier in mijn omgeving heerst die wens om mondkapjes ook helemaal niet.
     
  16. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.738
    7.507
    113
    Vrouw
    Zeker zeer bijzonder. Ik hoor om mij alleen alleen maar mensen die tegen zijn. Van mijn 15 collega's in de zorg is er 1 voor en de rest allema tegen. In m'n familie is iedereen tegen . Pas stonden ze hier in de straat met 11 man te praten. Waren allemaal tegen.
    Nou geloof ik al die onderzoekjes en opiniepeilingen toch niet echt want ze bereiken maar een heel klein deel van de mensen. Bedoel: 150 ondervraagden (bijvoorbeeld) die bijna allemaal voor zijn betekend niet dat ook bijna alle Nederlanders voor zijn.
    Als je werkelijk goed wil stemmen, doe het dan via digiD of zo. Geef op tv aan, op die en die datum kan je je mening geven over het wel of niet dragen van een mondkapje. En wat hieruit komt is dan wat er gaat gebeuren. (Of zoiets).
     
    SAARC en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  17. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Een referendum bedoel je? Het recht op referendum is helaas afgeschaft in Nederland.
     
    SAARC en Neuzeke vinden dit leuk.
  18. Kinderwens87

    Kinderwens87 Fanatiek lid

    31 aug 2012
    4.175
    1.602
    113
    Vrouw
    Wat een prachtige democratie hebben we toch:roflmao:
     
    SAARC, Whysteria en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  19. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Recente voorbeelden in buurlanden hebben uitgewezen dat een referendum allerminst een democratische aangelegenheid is :D
     
    Neuzeke, Luckyme96, amdaa en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  20. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    België gaat wéér een stap verder... In de provincie Antwerpen geldt nu een mondmaskerplicht vanaf twaalf jaar, zodra je in de publieke ruimte komt. Bubbels worden weer verkleind, en zelfs buurtfeesten in openlucht worden afgelast.

    Het wordt nog een lange winter...
     

Deel Deze Pagina