Wat lees jij nu?

Discussie in 'De lounge' gestart door tuc, 4 aug 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lelie89

    Lelie89 Fanatiek lid

    4 sep 2014
    3.362
    2.083
    113
    Vrouw
    Gelderland
    Ik snap wat je bedoel. Mijn man heeft het geprobeerd met een kindle maar hij vindt het echt niet fijn lezen. Mij maakt het dan weer totaal niet uit. Ik vind beide prima.:p
     
  2. Jottie

    Jottie Fanatiek lid

    17 apr 2015
    2.098
    873
    113
    groningen
    Ik ook
     
    PenF en Koekie1 vinden dit leuk.
  3. Spoetnik

    Spoetnik Fanatiek lid

    8 jun 2013
    4.365
    4.422
    113
    Vrouw
    He dat gebeurd mij ook heel vaak :roflmao:
     
    Iertje81 vindt dit leuk.
  4. Theezeefje

    Theezeefje Fanatiek lid

    13 okt 2014
    3.708
    4.023
    113
    Overijssel
    Hmmm..toch maar eens proberen dan. Lijkt me vooral fijn als je tijdens het lezen niks meer op een boek hoeft te leggen dat de bladzijden niet omslaan en tegelijkertijd koffie drinkt en een koekje kunt eten :D
     
    Iertje81 vindt dit leuk.
  5. sabagirl

    sabagirl Fanatiek lid

    15 okt 2015
    3.445
    1.129
    113
    Net deel 6 van lucinda riley uit... verslavend!
     
  6. sillies

    sillies Fanatiek lid

    15 aug 2013
    3.182
    1.393
    113
    Heb je de orchideeëntuin al gelezen? Zelfde idee als de zeven zussen, maar dan een los verhaal.
     
    Wellesnietes vindt dit leuk.
  7. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
    Deel 4 van de zeven zussen die andere boeken heb ik ook niet dus ik moet snel op zoek !
     
  8. PenF

    PenF VIP lid

    20 aug 2009
    8.387
    2.241
    113
    Vrouw
    Coach
    Dordrecht
     
  9. tuc

    tuc Niet meer actief

    Deze serie staat klaar als ik met mn huidige serie klaar ben
     
    sabagirl vindt dit leuk.
  10. Wellesnietes

    Wellesnietes Niet meer actief

    Aanrader hoor! Ik ben nu zelfs de andere boeken van haar gaan lezen en die zijn ook fijn!
     
    tuc vindt dit leuk.
  11. Elsss

    Elsss Fanatiek lid

    26 jul 2013
    2.023
    3.257
    113
    Ik lees nu Kenau van Tessa de Loo.
    Heerlijk boek als je van historische romans houdt.
     
    Aries vindt dit leuk.
  12. Kanarie

    Kanarie Fanatiek lid

    14 mrt 2014
    1.524
    1.570
    113
    Zuid-Holland
    De 100 jarige die uit het raam klom, in het Engels, valt me reuze mee
     
  13. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.073
    12.030
    113
    Rosalinds leugen - de drie dochters deel 1

    is weer wat anders dan de zussen ;) maar leest ook lekker weg.
     
  14. Wellesnietes

    Wellesnietes Niet meer actief

    Ik vind dat zo’n vreselijke man :roflmao: dan kan ik het boek al niet lezen. Ik ben wel benieuwd hoe je het vindt!
     
    Mississippi vindt dit leuk.
  15. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.133
    8.867
    113
    Ik heb heel lang gedacht dat ik het niets zou vinden. Tot ik het probeerde. Ik heb wel eens de neiging om de bladzijde om te willen slaan als bij een papieren boek. :roflmao: Voor mij een teken dat het qua lezen vergelijkbaar leest als een papieren boek. ;) Ik zie een ereader niet als vervanging van boeken, maar meer als aanvulling. Studieboeken heb ik nog steeds het liefst op papier en boeken die ik echt mooi vind ook, maar de ereader is ideaal voor alle ‘gewone boeken’, helemaal op vakantie en onderweg ed, omdat het zo’n compact ding is.
     
    Iertje81 en Theezeefje vinden dit leuk.
  16. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Meestal lees ik thrillers, maar ik ben nu net begonnen in "een verleidelijk voorstel" van Katie Fforde, ook wel eens leuk! Leest heerlijk weg.

    Voor hierna staat "kiekeboe" van Chris McGeorge klaar, pas ook zijn boek "TikTak" gelezen en die vond ik erg goed!
     
  17. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    haha :roflmao: ik snap echt zo goed wat je bedoelt! Maar schijnt toch een van de betere literaire werken te zijn van het afgelopen decennium dus het moest er een keer van komen :) ik laat het weten!
     
    Wellesnietes vindt dit leuk.
  18. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.158
    35.816
    113
    Ja zeker proberen. Vind het zoveel fijner. Ik koop ook nog wel boeken trouwens, waar ik dan de hele serie van compleey wil hebben bijvoorbeeld, maar de ereader vind ik wel echt fijner qua houding en zo licht. Plus een ingebouwd lampje.
     
    Theezeefje vindt dit leuk.
  19. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.361
    30.652
    113
    Vrouw
    Ik lees beide even makkelijk. Maar de e-reader heeft een verlicht scherm (instelbaar) wat s avonds erg fijn is als ik nog wil lezen en man wil slapen.
    En ik heb er een koobo plus abonnement op, dus als mm boek uit is ga ik daarin graven naar nieuwe boeken. En zo ben ik al op heel wat leuke titels gekomen.

    Wat ik nu kees?
    Brug naar de hemel van Ken Follet. 2e deel van serie die speelt in de middeleeuwen. Eerste deel ging over de bouw van de kathedraal in Kingsbridge, en de verhalen van de bouwmeester en iedereen die betrokken was. Tweede deel speelt een paar honderd jaar later in dezelfde stad. Weer verwikkelingen rondom de bouw van de nieuwe brug en de inmiddels ingestorte toren van de kathedraal.
    Momenteel zitten ze in mijn verhaal midden in een pest epidemie. En dat relativeert wel lekker richting onze corona crisis :roflmao:
    Discussie over het nut van oa mondkapjes voor de nonnen die de zieken verzorgen en over bijeenkomsten met veel mensen in de stad :D
     
    tuc vindt dit leuk.
  20. CiDa84

    CiDa84 Bekend lid

    13 aug 2014
    552
    55
    28
    Net begonnen in ‘Uitgeschakeld’, van Linda Haak.
     

Deel Deze Pagina