Oehh topp!! Spannend ! nou dit is in kleur en zat ie nog in elkaar... veel minder.. zeg maar bijna niks ! Maar is dezelfde test!
Heel vaag zie je wel wat.. is dit direct na testen? Anders morgen nog 1 doen. Hoe ver ben je in je cyclus?
Ja, die had ik vrijdag namiddag binnen.. Ik ben -uiteraard- niet zwanger, voor de verandering... Best frustrerend allemaal. Geen antwoorden hoe dit mogelijk is.. Ik zit nu aan m'n laatste dagen cyclocur. Stiekem hoop ik, na het stoppen, geen bloeding te krijgen.. maar da's allicht ijdele hoop ik geloof er niet meer in dat het ooit nog zal lukken.. en neem alvast even afstand van het testen nu.
Na 5-10 min/ na paar uur/ naar druppels water erdoor. Vooraf waren twee lichte voordrukstreepjes te zien. Kent iemand deze testen? Pipetje zat in soort houdertje wat eraan vast zat. Weet niet meer waar ik ze van heb..
Ik had destijds dezelfde testen, waren van Testpoint. Ik had ze online besteld bij bol.com Ik had er ook steeds een tweede licht streepje mee dat donkerder was na een paar uur..voor mij zegt deze test dus niets, maar hey, mijn lijf doet gekke dingen, dus weet niet of je op mijn feedback kan verder gaan..
Kunnen dat niet de dr. Original testen (Etos) zijn? Zo ja, dan zou ik zeker vandaag of morgen nog eens testen.
Dames... Ik heb toch nog even een 2e ovulatietest gedaan. De 1e van de week had een vaag streepje. Nu 2 dagen later een knaller en ik zit 2 dagen voor nod / als ik een korte cyclus heb is mn nod vandaag... De ovu test loopt dus giga op. JA ik ga na werk een zw test halen maar krijg bijna het idee dat ik zwanger ben. Gister bij toilet bezoek ook zo'n vreemd heel klein beetje "bloed" wat ik herken van mijn 1e 2 zwangerschappen.... Zou het ??
Tot op heden helaas negatief toch... Al heb ik sterk het gevoel dat ik zwanger ben. Over 2 dagen dan nog maar eens testen op mn nod ... Lastig als de nod de ene x 28 dg is en de andere x 25 Ik zie op de achtergrond wel iets maar dat zal van de test zelf zijn. Er moet toch iets ingebouwd zitten om de plus weer te geven. Zag wel dat je de test maar 5 sec in urine mag doen en ik heb per ongeluk 10 gedaan omdat dat zo is bij sensitest
Nee. Wel geprobeerd maar op de foto als ik inzoemde dag je al helemaal niks niks niks.. Nog minder dan een vage achtergrond streep. Dus niet gemaakt en de test net in de kliko gedaan. Voor nu is het jammer. Heb mn hoop op woensdag. Denk dat ik wel nog even de sensitest bestel..
Deze was van het kruidvat.. De early. Sensitest heb ik normaal.. Heb daar nu de extra vroeg (6dg) besteld..
8 en 9 dpo. Of uiterlijk 9 en 10. Had 31e positieve ovulatietest.. Wat zeggen jullie.. hoopvol, of laten gaan? Zwart wit foto is de onderste gister en bovenste vandaag
Alleen die van vandaag nog. Alleen tis zo lastig om het op camera te krijgen en dan ook nog om er iets van over te laten nadat het is geupload haha