@khloe877 Van harte gefeliciteerd! Wat fijn dat ze er is. Rustig aan hoor, met je uitgebreidere versie. @Sado Nee niet belgisch, ben gewoon een zzper die nogal slecht is in plannen en altijd uitloopt met alles haha. @Dreamer29 Ik had het ook niet gedacht, had een hele andere voorstelling van 38w zwanger zijn. Ik dacht dan lig ik echt de hele dag op de bank met een enorme buik. Nou niet dus, maar het verschilt enorm, lees ik overal. Maar zoals jullie het doen is wel beter denk ik! Beetje rust aan je hoofd kan geen kwaad.
Ik zou worden ingeleid maar bij mij is de bevalling toch eerder ingezet. Ik had al ontsluiting en vanaf daar is het heel snel gegaan. Ik ben binnen drie uur bevallen van onze zoon. We zijn nu thuis en ik ben goed aan het herstellen. Helaas heb ik wel een totaal ruptuur maar dat is bijzaak.
Gistere om 7uur in ziekenhuis, hadt 4cm ontsluiting, toen braken zn mn vliezen om half8. En zouden we kijken hoe het ging, Gelukkig kwam het op gang. Om 13:25 kwam Evy fayen. Tot nu toe gaat alles goed. Xxx
Klinkt als een fijne, vlotte bevalling! Hopelijk heb je het ook zo ervaren en kunnen jullie volop van elkaar genieten. Enjoy!!
Ja zeker, Had ook mijn eigen verloskunde. En alles ging heel relax. Ook hadde ze alles klaar staan omdat ik vorige keer te veel bloed had verloren. En gelukkig nu niet. Maar werd goed begeleid en verzorgd.
@Golden1213: mooie vlotte bevalling, maar wel minder van je totaal ruptuur! Herstel je er een beetje goed van? En hoe doet de kleine man het? @khloe877: wat fijn dat het verlopen is zoals je vorige week al aangaf! Vlotte bevalling na het breken van je vliezen en de kleine heeft mooi een eigen geboortedatum. En vandaag gefeliciteerd met de geboortedag van jullie oudste dochter! Zijn misschien wel een beetje gekke dagen zo. Hopelijk een roze wolk voor de baby, maar wel ook de heftige periode van 6 jaar geleden ook in deze week. Dus heel gek in 1 zin, maar geniet en ook sterkte.
Ik kom er net achter dat ik opeens striae op mijn heupen en billen heb . 2 zwangerschappen ongeschonden doorgekomen en tot nu toe niks op mijn buik, maar nu dus wel op billen en heupen . Ik ben wel heel benieuwd hoe het met @Cikaa gaat! Hopelijk gaat alles goed en is ze lekker aan het genieten van de kleine. Verder nog dames waar het rommelt?
Als ik het goed heb, zijn voor mij nu ook de laatste 100 dagen ingegaan. Tot de uitgerekende datum. Oh, volgens mijn banner nog niet.
Hey dames, ik ben dinsdag avond bevallen van een mooie zoon. De bevalling was erg heftig. Ik ben in de ontsluitingsfase in 2uur van 3/4 cm naar 10 cm gegaan. Hierdoor ben ik uitgescheurd en heb ik een totaalruptuur. Mijn kringspier is ook beschadigd. Daarna onder narcose gehecht. Ben veel bloed verloren yen mijn hartslag was te hoog. Na 2 nachten in het ziekenhuis mocht ik eindelijk naar huis. Dus was best heftig allemaal. En nu herstellen. Poepen is eindelijk gelukt vandaag hahaha dus mag aan de ijzertabletten. Alleen hoe houd je het achter schoon na ontlasting. Kan iemand mij tips geven. Want moet zakjes drinken waardoor het wat vloeibaardere wordt. Maar krijg moeilijk schoon van achter. Heb water geprobeerd en mag niet hard vegen met papier
Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon! Wat heftig van de totaalruptuur Hopelijk mag het gauw genezen en kunnen jullie alsnog genieten samen!