Ja hier issie weer!!! Beetje vroeg in het jaar, maar ik heb het koud. Dus hier de vraag: heb jij de kachel alweer aan??
Nog niet maar ik denk dat morgen de trui weer uit de kast komt. Heb nu wel lekker een deken op schoot. De katten zijn ook weer blij
Nog niet. Hier in huis is het smorgens nog zo'n 20 graden en overdag warmt het nog op door de zon richting de 22/23 graden.
Toevallig vandaag voor het eerst eventjes om een spijkerbroekje sneller te laten drogen. We lopen thuis nog met t-shirts, dus eerst gaan de longsleeves/truien/vesten aan en dan pas vol de kachel aan.
Nee nog niet aan! Hebben een vrij warm huis, dus nu ‘s ochtends nog 20/21 graden en in de middag en avond zo’n 22/23. Hebben zelfs de schuifpui vaak nog een stukje openstaan.
Verwarming aan is te warm, verwarming uit is te koud. Dus hij heeft een enkele keer heel even aan gestaan en daarna snel weer uit.
Nee, hier is het nog steeds 20 graden in huis. Wij hebben de verwarming sowieso nooit hoger staan dan 19 graden, dus ik vind het momenteel ook nog goed te doen!
De kachel aan?? Het is buiten 20/21 graden. Wij hebben juist de hele dag de achterdeur en de ramen open gehad. Vanmiddag hebben we buiten geluncht en koffie gedronken. (Wel met lange broek en een vest aan.) Ik zei vandaag nog tegen mijn man: wat heerlijk dat het nog zo'n mooi weer is. Waarschijnlijk is het een kwestie van gevoel(stemperatuur). In het voorjaar gebeurt het tegenovergestelde. Als het buiten 18 graden is, gaat iedereen in t-shirt op het terras, balkon of in de tuin zitten. Maar als het in de nazomer 20 graden is, doen sommige de verwarming al aan.