goed idee alleen vraag me af of mij dat gaat lukken want werk 36 uur, af en toe vrij is dan wel prettig Misschien toch gewoon onbetaald dan.
Dat ik deze zwangerschap echt k*t vind. Na weken bloedverlies, extreme bekkenklachten, ziekenhuisopnames om te slapen is m'n suiker ook nog te hoog en andere waardes weer te laag. Zwanger zijn is momenteel zo niet mijn ding
Dat we de laatste groeiecho bij de Gyn hebben gehad en onze kleine meid netjes volgens haar eigen lijntje doorgroeit! We hoeven dus niet meer naar het AMC en hebben groen licht om niet-medisch te bevallen!
Ik ben de buikpijn en voorweeen die ik nu al weken heb meer dan zat. Ben echt klaar met de zwangerschap. Maar de baby heeft nog geen zin
Sterkte @Vaasje Wat ik kwijt wil... pfff, hormonen zijn niet mijn vriend. Ik ben blij dat mijn depri mood van het begon niet heeft doorgezet maar ik merk dat ik soms ontzettend last heb van compulsieve gedachtes, hele nare gedachtes en dromen. Ben dat wel echt even beu nu.. /klaagmodus
Hier onverwachts (net)zwanger.. zeer zeker gewenst... ons cadeautje... Nog geen 4 weken zwanger en nu al geregeld last van m’n onderrug! Hoop echt serieus dat ik niet al te veel klachten ga krijgen... zal m’n laatste zwangerschap wezen..
Dat ik maar niet kan wennen aan de hoeveelheid afscheiding Ik verschoonde af en toe mn ondergoed, maar heb nu een steunpanty, dus echt handig is dat niet meer. Iemand tips?
Als ik daaraan begin, blijf ik wisselen dus nee.. geen tips. Ik heb me er gewoon bij neergelegd. Hoort erbij!
@JupitR @Loveischocola hier ook inderdaad aan de katoenen/wasbare inlegkruisjes, maar ik sta ook inderdaad af en toe te kijken van de hoeveelheid