Wij hebben een nieuw kleurtje voor onze muur uitgekozen. Forest song van Flexa. Onze bank is bruin en voorheen hadden we donkerblauwe accessoires. Passen deze er nog steeds bij of zal ik toch voor een andere kleur gaan? Het zal voornamelijk om kussentjes en bijv kaarsen gaan. Dit is de kleur: https://www.flexa.nl/nl/kleur-informatie/forest-song
De shopping queen in mij zegt natuurlijk Shoppen voor wat anders. Qua kleur: misschien is okergeel wel een idee. Of in de richting wat ze aangaven op de site. En dan zou ik in deze richting gaan.
Wij hebben bijna dezelfde kleur op de muren, en ik heb een fauteuil met bloemen waar naast groen ook okergeel in zit. Dus ik heb het gecombineerd met okergele kussens en kaarsen.
Oud roze of roest qua kleur Ik vind deze kleur mooi om te combineren met wit en natuurlijke materialen. dus heel neutraal. Qua natuurlijke materialen bedoel ik hout, riet, droogbloemen etc.
Er kan heel veel bij! Wij hebben gekozen voor diverse groene (natuurlijke) tinten.Wat ik denk dat erbij kan: -lichtere groenen (natuurlijke kleuren) -zwart -beige/ gebroken wit -oker geel -oud roze -roestbruin -taupe -metalics -eiken en andere hout/natuur kleuren
Ik zou zwart, wit en houten accessoires kiezen, of inderdaad wat okergeel of oudroze. Die 2 kleuren vind ik wel kleuren waar je snel op uitgekeken raakt trouwens.. Ik heb na een paar maanden okergele kussentjes etc. alles met veel plezier naar de zolder gebracht
zwart, wit en hout zou ik doen. Misschien wat messing/goud of koper als accentje. of iets van terracotta potten met planten. maar dan wel in een rustige basis van wit/zwart en hout.
okergeel was ook het eerste wat in mij opkwam. En nu ik lees hier vind ik (mat) goud ook nog wel mooi. Het geel is ook weer passend bij het donkerblauw vind ik.
Donkerrood! Ik moest er echt aan wennen, maar vind het zo'n warme combi nu. Ik vind de saralena kussentjes van de Ikea er mooi bij staan. Zitten ook verschillende tinten groen in. (en wat blauw, roze en rood) achterkant van het kussentje is een mooie diep donkerrood. Verder hebben we veel wit, hout en zwart erbij.
Ik heb dat ook met mijn okergele kussens . Leuk en bracht wat kleur in huis. Nu terug iets meer goud tinten.