Buiten hetgeen er al aangegeven is, macaroni, buritos, nasi, bami en paella, maar dat zijn dingen die wij in 1 persoonsportie ook in de vriezer proberen te doen vanwege de sport van de oudste. Hij moet dan om 5 uur eten en mijn man is als hij op kantoor werkt pas tegen 6 uur thuis. We proberen dat ritme wel in stand te houden nog steeds zodat als hij straks weer alle dagen naar kantoor moet, of de meeste dagen, we niet steeds een ander ritme krijgen voor de jongste en de mini straks. Hier overigens vriendinnen, buren en ouders die vorige keer ook in de eerste weken eten kwamen brengen toen had ik dus voor niks de vriezer gevuld vandaar dat we het nu per 1 persoonsportie invriezen dan is het in ieder geval handig voor de oudste.
Ik denk niet dat we veel maaltijden vooraf koken en invriezen. Mss pan nasi of pasta saus, dat is wel makkelijk Vlees hebben we altijd voldoende in de vriezer en verder is mijn man 's middags altijd op tijd thuis dus tijd om te koken of boodschap te halen is er sowieso wel. En anders doet bestellen het ook goed haha
Ik krijg honger van jullie eten gepraat En over mannen nestel drang . Mijn vriend wilde toch echt een Hugo Boss badjas... Tja....
Hahaha wat grappig, de nesteldrang van jullie mannen. Mijn man heeft het niet echt last van.. Vroeg net aan mijn man zegt ie: alsof ik straks tijd heb voor gadgets haha. Euh dat zal vast kloppen.
ik heb trouwens zondag nog besteld bij prenatal. Maar track en trace nummer doet t nog steeds niet. Jullie t pakketje al binnen ?
Hahahahaha onze babyfoon kan inderdaad wel een upgrade gebruiken. En de andere is vorig jaar kapot gegaan. Toevallig hadden we het er vandaag over...
Jaa ik had hem vrij vlug binnen eigenlijk. Mss een item van je bestelling niet direct op voorraad? Heb je wel een bevestigingsmail gekregen?
Gaat hier ook niet van een leien dakje.... Ik heb twee bestellingen geplaatst: 1. Zondag hele grote bestelling geplaatst, dinsdag werd opeens 1 artikel daarvan geleverd. Vrijdag werd de rest geleverd met meerdere problemen (missende deksel luieremmer, 4 badcapes ipv de bestelde 2, 3 kruikenzakken ipv de bestelde 2, 1 wieghoeslaken ipv de bestelde 2). De mail met hierin de t&t ontving ik pas vrijdagmiddag, ná de leveringen dus 2. Dinsdag een tweede bestelling gedaan met enkele artikelen. Orderbevestiging ontvangen, maar verder nog helemaal niets wbt t&t.
Vreemd... Telefonisch zijn ze slecht bereikbaar, maar via Facebook had ik redelijk gauw reactie. Zou je even kunnen proberen?
@hibiscusje ja heb ook meerdere dingen besteld en krijg geen berichtgeving, maar in kleine beetjes komt het nu binnen. @vriezervullers: hoe lang bewaren jullie het vers gemaakte eten in de vriezer? Max 3 maanden of zo?
Max 3 maanden idd maar met de 1 persoonsporties halen we dat doorgaans niet die liggen er max een maand.
Bleh, sinds vanmiddag behoorlijk last van indalingspijn. Flinke steken die steeds even aanhouden, kramp, harde buiken. Irritant Zo als de kinderen op bed liggen maar even een lekker lange, warme douche nemen.
Lekker warm bad en douchen helpt! Hier nog niks maar ze zeggen dat t bij een tweede sneller is het indalen?
Ahh vervelend, he... Langzaam maar zeker maakt ons lichaam zich al klaar voor de bevalling. Kan aan de ene kant niet wachten op de bevalling maar aan de andere kant, als ik dit zo voel (me realiserende dat de bevalling nog zoveel pijnlijker is) denk ik: wacht nog maar ff, is goed zo
Oh geen idee, eigenlijk! Weet wel dat een tweede (of volgende) doorgaans nog “terug kan schieten” en dus niet perse vast ligt na het indalen. Maar of het indalen zelf eerder of later is, weet ik niet! Maar volgens mij hoef je ook niet perse iets (of veel) van het indalen te voelen, verschilt per vrouw Vorige twee keer bij mij begon het indalen iets eerder dan nu: met een week of 30 begon het en met 32 weken lagen ze ‘vast’. Ik denk dat de baby nu - gezien de pijntjes van de laatste tijd en het feit dat m’n buik echt lager ligt dan vorige week (maak deze keer braaf elke week een buikfoto) - ook wel een heel eind ingedaald is. Bij de vorige controle 2,5 week geleden was het volgens de gynaecoloog ook al begonnen Ben benieuwd, woensdag!
Hier ook al dagen harde buiken ( ook gestopt met moxa omdat mijn baarmoeder te gevoelig is ) en sinds vandaag ook menstruatie achtige krampen. Kleine ligt nog steeds in stuit en heel hoog dus indalingsweeen kunnen het niet zijn. Kan geen stap zetten of mijn buik is alweer keihard. Hoop dat het even een fase is anders worden het lange weken