Wat je gewoon even kwijt wilt - zwangerschapseditie

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door JupitR, 2 aug 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. zonnetje2015

    zonnetje2015 VIP lid

    13 sep 2014
    9.446
    4.241
    113
    Hoe is jouw ervaring om met sedatie te slapen? Als ik vannacht niet minimaal 3,5-4 uur aaneengesloten kan slapen willen ze dit morgen overwegen. Ik slaap echt al jaren heel slecht ( of m’n dochter beter gezegd ) en het hakt er nu echt in.
    Zo moe dat ik niet meer kan slapen. Om over kwaaltjes maar te zwijgen..
    Maar ben best wel huiverig voor sedatie. Vooral stel dat de bevalling begint en het kindje suf kan zijn.
     
  2. Vaasje

    Vaasje Niet meer actief


    Ik hoef natuurlijk nog niet te bevallen dus met dat stukje kan ik je niet helpen.

    Maar, ik word gewoon wakker om te plassen, ben dan wel suffig (beetje het gevoel alsof ik te veel gedronken heb) en tussendoor soms ook nog alleen val ik vrij snel (omdat ik dus minder pijn heb) weer in slaap, de baby wordt voor en na de sedatie dmv ctg nagekeken en hier is ze zo enorm druk dat ze schijnbaar geen last heeft van de sedatie.

    Ik ben wel eerlijk dat ik zo weinig slaap dat ik juist de eerste paar dagen na de sedatie nog vermoeider ben (juist omdat ik dan een nacht lekker slaap en je dan pas merkt hoe vermoeid je bent)

    Maar ik vind het wel fijn gewoon een nachtje slapen zonder pijn en wakker liggen. (waarschijnlijk mag ik vanaf maandag ook frequenter komen omdat ze bang zijn dat ik anders uitgeput de keizersnede in ga en dit m'n herstel in de weg staat)
     
  3. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.708
    7.187
    113
    Vrouw
    Ik vergeet nogal eens m'n zwangerschapsvitaminen, dus zag hem vanochtend staan en dacht: doe ik meteen even. Beetje water, pil weg, klaar. Toen douchen. Toen boven de wc gehangen. De pil + douchen (teveel inspanning) op lege maag was dus geen goed idee :(
     
  4. Dreamer29

    Dreamer29 Fanatiek lid

    25 feb 2015
    2.612
    996
    113
    Oh bah, niet fijn! Ik heb ze bij mijn ontbijtspullen staan, dan vergeet ik ze nooit ;)
     
    JupitR vindt dit leuk.
  5. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.147
    3.173
    113
    Ik ben moe. Last van mn rug/bekken/ischias en er moet zo veel gebeuren in huis maar ik kan me er echt niet toe zetten met als gevolg ik geïrriteerd ben, me schuldig voel en gestresst raak van alles wat er nog moet gebeuren..of waarvan ik wil dat ze gebeuren.

    Einde hormonale klaagzang.
     
  6. Arwen86

    Arwen86 Actief lid

    29 nov 2016
    304
    206
    43
    Vrouw
    40+6 en alleen voorweeen... wanneer kom je nou?? En zoonlief besloot afgelopen nacht niet te kunnen slapen tussen 23 en 5 uur o_O
     
    Spectre vindt dit leuk.
  7. Friezin87

    Friezin87 Fanatiek lid

    22 jul 2015
    1.592
    1.036
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Leeuwarden
    Spannend zeg! Hopelijk slaapt je zoontje vannacht goed
     
  8. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Dat ik baal van de vele maatregelen, en dan vooral bij de vk. De oudste vond het zo leuk elke x om mee te gaan, maar helaas mogen kinderen niet meer mee.:cry::cry:. en ja daar baal ik al 2 dagen van :rolleyes:.
     
  9. Dreamer29

    Dreamer29 Fanatiek lid

    25 feb 2015
    2.612
    996
    113
    Snap ik! Hier mochten kinderen überhaupt niet mee. Maar vind t nu vooral vervelend dat man de laatste afspraken niet meer mee mag!
     
    Mammavantwee vindt dit leuk.
  10. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Snap ik helemaal.. hier mogen partners wel nog mee gelukkig!
     
  11. Friezin87

    Friezin87 Fanatiek lid

    22 jul 2015
    1.592
    1.036
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Leeuwarden
    Snap je helemaal. Bij ons zijn de regels (nog) niet aangescherpt hopelijk blijft dat zo
     
    Mammavantwee vindt dit leuk.
  12. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Fijn! Hopelijk gebeurt het voor jullie ook niet ;)
     
  13. SJD1988

    SJD1988 Fanatiek lid

    29 okt 2017
    3.144
    3.509
    113
    Vrouw
    Bleeegh, met de huidige aangescherpte regels kunnen we onze geboekte geboortefotograaf op onze buik schrijven :( STOM
     
  14. Friezin87

    Friezin87 Fanatiek lid

    22 jul 2015
    1.592
    1.036
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Leeuwarden
    Te vroeg gejuigd. Man mag nog mee... maar t liefst hebben ze dat ik alleen kom. Voor de kinderen geld. Mogen alleen .ee wanneer er geen oppas mogelijk is.
     
  15. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Jammer :(! Wel fijn dat de kinderen mee mogen als je echt geen oppas kan regelen. Hier mag het dus echt niet..
     
  16. Mammavantwee

    Mammavantwee Niet meer actief

    Ook enorm balen :(
     
  17. Arwen86

    Arwen86 Actief lid

    29 nov 2016
    304
    206
    43
    Vrouw
    Op 30 september ben ik bevallen van een prachtige dochter! Super snelle bevalling, thuis en een halve Lotus bevalling zoals we graag wilden.

    Zoonlief werd wakker toen ik nét bevallen was en heeft (in afwachting van opa en oma) naast me op bed gelegen, vol verbazing over de baby.

    Met dochter gaat het super, slaapt goed en heel tevreden. Zoonlief echter slaapt nu niet meer tussen 23 en 4 en ook overdag nauwelijks dus we zijn wel gebroken. Hopen dat het snel beter gaat.
     
    Spectre, Vaasje, Mama to B en 2 anderen vinden dit leuk.
  18. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.708
    7.187
    113
    Vrouw
    Dat ik zo klaar ben met dat moe en misselijk zijn. Het is nog niet eens 1900 en ik wil al het liefste naar bed :(
     
  19. Friezin87

    Friezin87 Fanatiek lid

    22 jul 2015
    1.592
    1.036
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Leeuwarden
    Aaah gefeliciteerd!
     
    Arwen86 vindt dit leuk.
  20. Vaasje

    Vaasje Niet meer actief

    Gefeliciteerd @Arwen86!

    Ik heb sinds een paar dagen flinke harde buiken, de baby is enorm druk en slaapt amper (dus banner jouw info klopt niet:roflmao: :roflmao:)
    En ze doet me regelmatig pijn :rolleyes:

    En ik ben druk aan het aftellen :oops::oops:
     
    Spectre en Arwen86 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina