Ik zou het niet doen. Mijn schoonvader is een kwetsbare groep en daar zou ik niet mee in een huisje gaan zitten. Door mijn werk loop ik ook een hoog risico om met het virus in aanraking te komen dus ik zou het niet doen.
Wij gaan ook een weekend met de gehele familie weg, dus ook opa (hartpatiƫnt en al op leeftijd) en oma. We hebben er nu wel voor gekozen voor aparte huisjes voor iedereen. Misschien een optie?
Wij hebben in januari voor de herfstvakantie een huisje geboekt met onze familie voor 16 personen (we zijn met 13, 8 volwassenen 4 kids en 1 baby). Ieder gezin heeft zijn eigen badkamer maar ja het lijkt mij onmogelijk om de 1.5 m te hanteren. Ik hoop eigenlijk dat de overheid in de maatregelen een max aantal mensen aangeeft (geen advies zoals nu maar echt een regel) want als dat er niet is denk ik niet dat wij het zo maar kunnen annuleren (bij landal geboekt).
Elk gezin een eigen huisje zou ik wel doen, maar in 1 huis zou ik niet doen. Zelfs in een groot huis met ieder gezin een eigen badkamer denk ik dat 1,5m heel moeilijk gaat zijn.
Zou dat met regelgeving wel kunnen dan? Al zou ik zelf eerlijk gezegd met het huidige advies en de oplopende besmettingen ook denken: jammer van het geld, maar gezondheid gaat voor
Nou ja we kunnen altijd 1 gezin er in laten en de rest niet. Maar ik wacht ff de nieuwe maatregelen vlg week af (althans ik ga er vanuit dat die komen) en dan brl ik landal wel ff. We zullen vast niet de eerste zijn die dit "probleem" hebben.
Ik mag toch hopen dat je het met de huidige adviezen mag annuleren Zou wat zijn als je je aan de regels wil houden en dat het je nog veel geld kost ook.
Nee dat kan niet. Te korte periode. En het is natuurlijk aan de mensen zelf om wel die maatregelen na te leven. Dat kan wel als je er goede afspraken over maakt.
Je kan wel een pre quarantaine met elkaar afspreken, dat ze zeker 7-10 dagen voor vertrek voornamelijk thuis blijven, niet op bezoek gaan of bezoek ontvangen, geen etentjes/sport binnen/ geen OV etc. Alleen dus hoog noodzakelijke werk/school. Boodschappen kan je laten bezorgen in die week.
Ik zou t wel durven. Maar da's meer omdat op collega's na de familie het enige is waar we over de vloer komen geld voor ons maar ook voor de familie.
Daar had ik ook over nagedacht maar mijn jongste zus moet fysiek naar haar werk dus dat gaat niet. Ik werk gewoon thuis en bestel al sinds maart mijn boodschappen online dus coor mij zou het niets uitmaken.
Ja maar dat vind ik dus gek....wie zegt dat je collega's zich wel keurig gedragen en zich aan de regels houden? Zij zouden ook wat over kunnen brengen. En als elk familielid een stel collega's heeft, zijn dat bij elkaar nog best veel mensen waarvan je niet altijd weet wat ze doen (of met wie).
Ben wel benieuwd naar je keuze? Ik neem eigenlijk aan dat je gezien de persconferentie van gisteren ook, dat je niet gaat? Zelf zou ik dus niet gaan. Ik wil geen risico nemen. Afstand houden kan dan ook echt niet voldoende. En volgens mij mag het ook niet meer??
Grootste deel vd familie werkt samen, rest heeft weinig collega's naast zich direct. Dat weegt ook zeker mee in mijn keus. Als ik in groot bedrijf had gewerkt waar t niet zo was als bij ons had ik t niet gedaan
nu jullie niet mee gaan hebben ze meer ruimte. Dus dat helpt misschien weer mee in hun keuze om toch te gaan. Maar ik zou ook absoluut nu niet lekker met familie in een vakantie huis gaan zitten ook al zouden we maar met een kleine groep zijn.
Nee het is onverschilligheid, niet gaan is nooit ter sprake geweest. Over dat je niet meer met 4 volwassenen bij elkaar mag hadden ze gezegd dat als we met zn 6en zouden ze 'we maar even moesten kijken hoe we dat gaan doen'. Niet afblazen omdat het tegen de maatregelen is, niet er vooraf over nadenken, nee 'we zien wel'. Ik vind het enorm frustrerend, vooral omdat degenen die nu nog gaan in winkels werken en heel veel onbeschermd contact hebben de hele dag door. Maar het boeit ze gewoon echt niet, dus laat maar. En waarschijnlijk komen ze er ook gewoon mee weg.