Dingen wat je gezegd hebt waar je op terug moet komen

Discussion in 'De lounge' started by Deedee91, Oct 2, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wellesnietes

    Wellesnietes Niet meer actief

    Dit. En hoezo regelmaat, je kunt ze overal te slapen leggen. Wat schrok ik toen ik een huilbaby kreeg!

    en dat ik later niet naar landal of de camping in Italië zou gaan.Alleen maar vette backpacktrips met mijn kinderen. Well guess what...
     
  2. femkes

    femkes VIP lid

    Jul 24, 2007
    9,088
    10,382
    113
    Dat ik nooit meer een huis zou kopen. De eerste keer was zo'n vreselijke ervaring, hypotheek adviseur is op staande voet ontslagen bij zijn werkgever, wij moesten halsoverkop naar het hoofdkantoor om een volledig nieuwe aanvraag te regelen, voorbehoud was al verlopen, ik heb nog last minute een formulier gefaxt (ja zo oud ben ik), verschrikkelijk!
    Maar ja, nu konden we ons droomhuis (ten minste in de categorie realistische dromen) kopen en die kans wilde ik toch niet laten lopen. Gelukkig deze keer heel veel soepeler, nu alleen nog ons huidige huis verkopen.

    Dat ik nooit mijn haar zou verven.
     
    Gewooniemand and Iertje81 like this.
  3. Aegyo

    Aegyo Fanatiek lid

    Jan 3, 2015
    2,446
    1,463
    113
    Als kind riep ik dat ik nooit zou gaan vloeken.

    Ahahahahahaha :roflmao:

    Hahaha.

    Ha. ha. :rolleyes:
     
  4. lidu1

    lidu1 Fanatiek lid

    May 28, 2018
    1,623
    1,757
    113
    Female
    Dat ik 1 kind wel genoeg vond :|:|:|
     
  5. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,952
    33,617
    113
    :roflmao: Die laatste drie regels :roflmao:
     
    Aegyo and puzzelstukje like this.
  6. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,952
    33,617
    113
    Oeh, ik ga vandaag m’n haar verven en iets totaal nieuws doen :D
     
    femkes likes this.
  7. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,952
    33,617
    113
    Nou inderdaad. De Iris van nu zou de Iris uit oa 2001 weleens een hartig woordje willen toespreken :|
    Inclusief uitleggen dat de blikken die Iris 2001 naar ouders gaf, nou geen schoonheidsprijs kregen want die waren nog erger dan dat ze d’r mond had opengetrokken :rolleyes:
    En die ——> :rolleyes: kwam aardig in de buurt in 2001 :oops:
     
  8. jessy77

    jessy77 VIP lid

    Aug 9, 2007
    8,640
    5,947
    113
    Ik zou nooit met een nat gemaakte duim mijn kind z'n gezicht even snel schoon poetsen, dat vond ik zo verrekte vervelend wanneer mijn moeder dat bij mij deed vroeger.

    Ik zou nooit tegen mijn kinderen zeggen: 'dat begrijp je wel als je iets ouder bent'.

    Ik zou nooit mijn kinderen op een bepaald tijdstip naar bed sturen, zouden ze lekker zelf mogen weten.
     
  9. Bloem2310

    Bloem2310 Fanatiek lid

    Aug 6, 2016
    2,769
    2,184
    113
    Ik zou nooit 'daarom' zeggen, totdat dochter hier in de waarom-fase kwam :roflmao:
    Ik zou nooit met spuug een vlekje van m'n kind haar wang vegen, vond ik zelf vreselijk als kind. En guess what: toch verrekte handig als je opweg bent naar school en de appelstroop zit nog op haar gezicht :rolleyes:
     
    Gewooniemand, femkes and LizMe like this.
  10. Waxinelichtjes

    Waxinelichtjes Fanatiek lid

    Jun 22, 2018
    3,695
    4,231
    113
    Female
    Als tiener: ik val totaal niet op mannen die kaal zijn en groene ogen hebben. Verder moet hij absoluut van dezelfde lengte én leeftijd zijn.

    Mijn man is dus:
    Kaal
    Groene ogen
    Kleiner dan ik
    Flink wat ouder dan ik

    :$o_O
     
    JupitR, Sophie221, Bailey07 and 9 others like this.
  11. Lafelife

    Lafelife Fanatiek lid

    Apr 25, 2017
    1,604
    1,064
    113
    Female
    Een van mijn vaders lijfspreuken is zeg nooit nooit. Die heb ik al jong overgenomen.
    Enige wat ik me nu kan bedenken is dat ik altijd vreemd keek naar vrouwen met draagdoeken. Vond dat zo hippie achtig, en zwaar eruit zien. Maar zonder die draagdoek had ik bij de derde dochter echt geen adem meer kunnen halen. Ben die hippie vrouwen wel heel dankbaar nu;)

    Er zijn nu wel dingen die ik me echt niet voor kan stellen dat het me ooit gebeurd. Maar ik zeg nooit nooit.
     
  12. Jackie87

    Jackie87 VIP lid

    Aug 6, 2013
    5,495
    2,948
    113
    Ik snap ook niet hoe moeders met meerdere kinderen en een baby het doen zonder draagdoek :roflmao:
    Die van mij leven erin het eerste half jaar ongeveer.
     
  13. puzzelstukje

    puzzelstukje VIP lid

    May 13, 2010
    11,413
    2,718
    113
    Dat ik altijd fanatiek tegen homeschooling ben geweest. Maar die coronatijd Als ene cadeautje zag en dit eigenlijk heel fijn vond!

    ik zeg niet dat ik fanatiek voorstander ben, maar mag van mij in de winter nog wel even gebeuren, scholen dicht, ideaal! :oops:
     
  14. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    Aug 12, 2013
    4,143
    5,993
    113
    Dat ik niet een persoon was en zou worden met vreetbuien.

    As we speak aan een zak pepernoten. Straks denk mini pizza’s
     
  15. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,638
    27,293
    113
    Female
    Dat thuisonderwijs mij geweldig leek en ik het serieus heb overwogen en had mij er in verdiept vanaf dat hij 2 was. Met pijn in mijn hart toch gekozen voor school. Totdat de scholen dichtgingen en ik moest aan de bak. Die geweldige leerling op school, was nergens te bekennen.... Mijn prachtige plan kon ik in de prullenbak pleuren, schema's hadden geen zin en ik kon wel janken. Heb gejankt. Ik deed zo mij best, had een leuk speels programma en hij brulde gelijk al: 'kan ik niet,wil ik niet, doe ik niet!'

    Wat een drama... thuisonderwijs sucks! Geen idee waarom dat mij zo leuk leek
     
    soovi, Zeebra, NiVa0230 and 1 other person like this.
  16. maliro

    maliro Niet meer actief

    Oh nee veeg me op. Hier was het 1 groot drama, asjeblieft niet nog een keer
     
    Zeebra, Wellesnietes and puzzelstukje like this.
  17. anne19791980

    anne19791980 Fanatiek lid

    Dec 9, 2008
    1,517
    229
    63
    Dat ik blij was dat ze allebei eindelijk op school zouden zitten. Maar na een tijd thuis onderwijs vond ik het zeer vervelend dat ze weer terug naar school moesten.
    We hadden een heerlijk dagritme en ook het lesgeven ging prima. Zou wel willen dat ze deze winter ook thuis onderwijs krijgen.

    Ik zou nooit roepen; de kindjes in Afrika hebben niks te eten. En toch als de kinderen hard bah roepen met eten voor hun neus zeg ik dat.

    Ik zou ook nooit saai bij het schoolplein staan, maar nu sta ik soms ook wel eens op m'n Nikes met slordig haar en zonder make up er, omdat de ochtend routine toch niet vlekkeloos verliep.
     
    lidu1 and WinterBird like this.
  18. WinterBird

    WinterBird Fanatiek lid

    Nov 28, 2012
    1,416
    877
    113
    NULL
    NULL
    Dat ik nooit Lord of the rings zou kijken, nooit huismoeder zou worden en nooit een huis van een half miljoen zou kopen.

    Grappig hoe het leven soms loopt.
     
  19. Artemis88

    Artemis88 Niet meer actief

    Ik zeg altijd sorry wanneer ik dat doe. Ik weet het nog goed van vroeger:oops:
     
    femkes and jessy77 like this.
  20. DutchPrincess

    DutchPrincess Niet meer actief

    wauw echt waar? Ik ben niet anders gewend dan een scheldende vader en die ook scheldend de winkel binnenging. Toch is hij niet dom want als het om veel geld gaat,gaat ie lijmen en krijgt z'n zin. Helaas scheld ik zelf ook veel maar meer als ik van m'n fiets donder of zo
     

Share This Page