Lief dankjewel! Je hebt gelijk er is geen foute keuze maar al die hormonen ook, ik ga van de ene gedachte naar de andere en twijfel zo! Ik snap dat ook wel. Zelf vond ik de versies erg meevallen maar nu ook het indalen en inleiden gewoon niet wil denk ik, misschien komen ze er bij een ks wel achter waarom deze derde dit keer niet zo wil en moet het zo zijn. Of het is gewoon pech. Als het hier een ks wordt duim ik ook voor zo’n herstel als jij!
Ik denk dat ook wel hoor. Het is niet voor niks dat ze niet draaide uit zichzelf en nu ook een natuurlijke bevalling niet wil lukken... Dus praktisch/logisch zou ik nu ook gaan denken. Dit is niet voor niks dus ga gewoon op safe. Ik snap dat het heel lastig is met al die hormonen. En meningen/ artsen om je heen. Sluit je ogen 'zoek contact met je kindje', handen op je buik en vraag: wat wil je? Wie weet komt er wat in je op... Dat is de meer spirituele manier.
Heb geen tips, weet alleen dat een ks echt geen ramp is en dat er wellicht een reden was voor de stuitligging. Mijn eerste is met ks geboren vanwege stuitligging. De tweede vaginaal. Beide bevallingen als zeer fijn ervaren, los van de bijbehorende pijn haha
Het gaat goed Gisteren met een keizersnee bevallen van een gezonde dochter. Wel wat opstartproblemen maar het is me meegevallen en de pijn vind ik met paracetamol nu goed te doen. Ik ga voor jou duimen!
Ooo wat fijn om te lezen. Van harte en genietse he Ik hoor vandaag de datum voor de ks. Gek hoor om dat straks al te weten. De gyneacoloog achtte de kans nihil dat het kindje zelf nog gaat draaien gezien 2 draaipogingen. Gekke is, ik ben me nu mentaal al aan het voorbereiden op de ks en zou nu wel heel raar zijn als het dan toch nog draait en ik zomaar weer normaal moet bevallen! Maar kan allemaal. We weten het over 1.5 week