Wij hebben recent een nieuwe tv gekocht, 65 inch lg. We zitten er 4/4.5 meter vanaf. Ik vind het persoonlijk niet zo mooi staan zo’n grote tv maar het kijkt echt super fijn!
Haha nee, dat dacht ik in eerste instantie wel.. Maar valt reuze mee. Moest alleen even wennen van 47 naar 85 inch
Toevallig hebben wij 2 weken geleden een nieuwe tv gekocht. Onze tv was 42 inch, we hebben nu een LG Nanocell 55 inch gekocht. Wij zitten er net geen 4 meter vanaf. Eerst dacht ik, 55 inch maar zullen we niet voor 65 inch gaan. Maar je merkt nu al heel goed het verschil. We zijn er blij mee, werd ook tijd. Wij hadden een tv die al bijna 11 jaar oud was.
Geen, ik vind tv's lelijke dingen. Helemaal als ze zo'n prominente plek innemen en middelpunt zijn van de zithoek. Ik kijk ook niet zoveel, dus als ik iets wil zien doe ik dat vanaf de laptop. Dat is 17 inch ofzo
Wij hebben een LG Nanocell 4k 65 inch tv. We zitten er idd ook zo'n 5 meter vanaf. https://www.bol.com/nl/p/lg-65sm9010pla-4k-tv/9200000110136709?referrer=socialshare_pdp_androidapp
Wij, nou ja man, heeft onlangs een nieuwe tv gekocht. LG, 55 inch, meer weet ik niet Hiervoor hadden we een 10 jaar oude Sony van ik denk 42 inch (met brede randen, dus deze tv is nauwelijks groter). Wij zitten op 3 meter denk ik, hoeft dus ook echt niet groter. Voor de mensen die geen tv pontificaal in de woonkamer willen: Samsung the frame
Krijg je dan geen hoofdpijn? Mijn ouders hebben namelijk hetzelfde (zo'n grote tv op 3m). Ik kan niet eens naar het scherm kijken vanaf de bank, dat licht komt echt op me af. Heb vaak hoofdpijn als ik bij ze ben geweest.
Wij hebben een 50inch van Philips, recent gekocht. Daarvoor heel lang met een kleintje gedaan wat prima was. Vind een grotere tv echt niet mooi, vindt deze al behoorlijk groot. Naast niet mooi, lijkt het ook net of dan je hele wereld om een tv draait en dat is voor ons absoluut niet zo..
Wij hebben een 55 inch Samsung led. Meer weet ik niet, wel dwthij al wat jaartjes meedraait. Op pinterest kun je zoeken wat de beste afstand is tot de tv. Dit hebben wij nu na verbouwing ook aangehouden, eerst hing hij vrij hoog ( handig met kleine kinderen) nu op de ideale hoogte.
Dat zijn vaak de instellingen, mijn vader heeft dezelfde tv als wij en mennnnn wat staat dat ding SCHERP bij hem. Ik gil weleens dat ik er bruin van word, zo fel staat alles bij hem
Geen idee wat voor maat (op lange na geen 65 inch, geloof iets van 118cm) maar het is een samsung smart tv met 3D. Die laatste functie hebben we nog nooit gebruikt. We zitten er 5,5 meter vanaf. Man wil graag een 65 inch maar ik vind het zonde aangezien deze nog goed is en we in onze en zoon zijn slaapkamer dezelfde tv hebben (rouleren is daarom ook geen optie en dochter hoeft nog geen grote tv op haar kamer). Binnenkort krijgen we een haardwand, onder haard met daarboven een inham voor de tv en ik ben bang dat ik dan de grotere tv niet meer kan tegenhouden.
https://www.coolblue.nl/product/826068/sony-kd-55xg8505.html?cmt=c_a%2Ccid_8863866361%2Caid_92962149247%2Ctid_pla-307309707489%2Cgn_g%2Cd_m&gclid=EAIaIQobChMIn_z7oPzE7AIVCbrtCh2HQgTZEAQYCiABEgLyMPD_BwE Een 55 inch van Sony dus
Dat is man eigen denk ik.... mijn man en zijn vrienden worden erg enthousiast over elkaar auto’s en tv’s Wat wij hebben met elkaars mooi aangekleden kindjes, zijn bij hun tv’s Wat voor haard kopen jullie?
Hier een LG van 55 inch, ik wilde een kleinere en man een grotere. Dus hadden we maar een middelmaat genomen. Ik kijk wel eens een film of serie, maar heb daar geen groot scherm voor nodig.
49 inch. Hebben nog niet zo'n lang een tv (voor het eerst in 13 jaar). We wilden niet zo'n grote, en het wordt alleen gebruikt voor YouTube, lezingen/koranzender, en af en toe national geographic. En binnenkort wellicht ook voor afstandsonderwijs. Merk is Condor, maar dat is volgens mij onbekend in NL.