Ik deed deze test vanmorgen, een week na de terugplaatsing. Zou een digitale met indicator al positief zijn?
Ik leek een vaag streepje binnen afleestijd te zien.. 2 uur later met water gespoeld en toen kreeg ik hem wel duidelijker te zien. Wat denken jullie?
He! Wij zaten samen in het uitgerekend groepje in 2018! Ik zie helaas niet echt een streepje. Lijkt eerder een indroger. Zou niet zeggen dat deze positief is.
Op de foto die ik hier zie, zie ik geen mooi roze streep, dus ik durf het niet zeggen. Moet zeggen dat ik nooit een voorgedrukte of ingedroogde streep heb gehad met deze testen. Even voorzichtig afwachten en als alles goed zit gaat hij mooi oplopen Morgen of overmorgen wordt hij hopelijk al wat duidelijker.
Ik heb ook nog nooit indrogers gehad met deze testen dus ik ben positief voor je maar nog niet helemaal overtuigd. Hopelijk morgen een goede duidelijke test!
Ik wil heel graag een 3e maar we zijn (nog) niet bewust ervoor aan de slag. Maar we zijn ook niet heel voorzichtig dus we laten gewoon gebeuren wat er gebeurt.
Hoi dames, ik kon het weer niet laten om te testen. Aangezien ik gisteren met migraine zat en hier voor de hele dag op bed gelegen heb. was ik toch nieuwsgierig.