Uitgerekend 16 tot en met 30 juni 2021

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Gruffalo123, Oct 7, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mim89

    Mim89 VIP lid

    Jan 29, 2019
    10,468
    8,983
    113
    Female
    Jaa gezellig zo met allemaal vrouwen die rond hetzelfde termijn zitten :)
     
    miniVosje and Ruby26 like this.
  2. caatje87

    caatje87 Fanatiek lid

    Feb 3, 2012
    1,322
    1,472
    113
    NULL
    NULL
    Meldingen gemist. Welkom nieuwe dames en gefeliciteerd.

    Wat fijn dat er nog zo weinig met klachten zijn. Ik ben best huiverig voor de misselijkheid. Vorige keer werkte ik regelmatig op Di-Wo-do. Nu onregelmatig en meer uren. Weet echt niet hoe ik dat ga doen als ik mij beroerd ga voelen. Tot nu toe alleen moe en dat is te redden met energie spreiden. Alleen met dagdienst kachel ik in om half 3.

    Vertellen. 1 collega op de hoogte. Dementie is nu al begonnen volgens mij. 1 collega weet dat we de wens hebben. Ivm geen nachtdienst eind december willen. En gisteravond m'n vriendinnen verteld. Geen idee wanneer ik ze weer zie door corona dus kunnen delen. Daarbij zijn ze alledrie zwanger en dus superleuk om te kunnen delen.
    Afhankelijk van corona mogelijk van het weekend aan ouders vertellen. Ik zie het nut er niet van in om geheim te houden. Kan ik ook gewoon niet. Ik heb de hele dag zo'n zinnetje in m'n hoofd: cik ben zwanger".

    Hoe doen jullie dat?
     
    kim92a and miniVosje like this.
  3. Donders

    Donders Actief lid

    Oct 12, 2020
    104
    104
    43
    Female
    Niet bekend.
    Hopelijj helpt deze. Medicatie!
     
  4. Donders

    Donders Actief lid

    Oct 12, 2020
    104
    104
    43
    Female
    Niet bekend.
    . Welkom, gefeliciteerd
     
    Mim89 likes this.
  5. Donders

    Donders Actief lid

    Oct 12, 2020
    104
    104
    43
    Female
    Niet bekend.
    Ik heb te vroeg gejuicht! De hele middag al kotsmisselijk haha!
     
    Carly89 and miniVosje like this.
  6. Mim89

    Mim89 VIP lid

    Jan 29, 2019
    10,468
    8,983
    113
    Female
    Dankjewel, jij ook!
     
  7. Marleen1

    Marleen1 Bekend lid

    Sep 23, 2014
    545
    456
    63
    Ik ben heel benieuwd of de bakerpraatjes kloppen en we nu een jongetje zouden krijgen.. kan me niet voorstellen dat zo'n klein piemeltje invloed zou hebben of ik me wel of niet misselijk voel:roflmao:
    Ik hoop echt dat we het nog even geheim kunnen houden maar dat moet wel echt met verhullende kleding:oops:
     
    kim92a and miniVosje like this.
  8. Rabomas

    Rabomas Lid

    May 4, 2017
    37
    57
    18
    Female
    blijft oh zo spannend en leuk hè het speculeren? Heb zelf twee zonen en nu zwanger van de derde. Alle 4 mijn zwangerschappen geen dag misselijkheid gehad. Ben benieuwd of dat weer een piemeltje betekent of mijn man toch ook een meisje kan maken:) al voelt deze zwangerschap wel anders!
     
    miniVosje likes this.
  9. Rabomas

    Rabomas Lid

    May 4, 2017
    37
    57
    18
    Female
    Iemand enig idee trouwens wat het zou betekenen als we in lockdown gaan wat betreft verloskundige zorg. Vanwege miskraam mag ik vroege echo, maar kies er bewust voor om hem pas later te doen. Geen zin in onzekerheid.

    Alleen twijfel ik nu om toch afspraak te maken voor vroege echo. Wat als volgende week er toch een lock down komt en die 8 weken echo niet noodzakelijke zorg is? Wat verwachten jullie?
     
    kim92a likes this.
  10. tulp123

    tulp123 Bekend lid

    Feb 7, 2013
    578
    281
    63
    Hoi allemaal.

    Ik zal niet meer actief mee praten in deze groep. Niet om jullie maar voor me zelf.
    Alles gaat verder prima gelukkig.
    Ik wens jullie het allerbeste toe.

    Groetjes van mij.
     
  11. Rabomas

    Rabomas Lid

    May 4, 2017
    37
    57
    18
    Female
    Haha snap je helemaal. Wij zijn ook heel open naar onze omgeving en juist heel fijn om je blijdschap te kunnen delen.

    Hopelijk blijft het bij vermoeidheid!
     
    caatje87 likes this.
  12. miniVosje

    miniVosje Fanatiek lid

    Apr 13, 2017
    2,538
    1,685
    113
    Ik ben bang als de lock down komt dat we pas met 12 weken een echo krijgen, en geen partner bij de echo. Dat zou erg jammer zijn
     
  13. kim92a

    kim92a Actief lid

    Oct 5, 2020
    156
    207
    43
    Female
    Ja idd wat minivosje zegt.
    Al moet ik voor mijn echo naar het ziekenhuis en mag mijn man dus gelijk al niet mee :( ik vind dat echt k*t... Eerste kind.. en dan in je eentje moeten gaan :(
     
    miniVosje likes this.
  14. miniVosje

    miniVosje Fanatiek lid

    Apr 13, 2017
    2,538
    1,685
    113
    Dat is echt vervelend zeker omdat dan pas echt het besef begint voor de man. Ik weet nog zo goed zijn reactie
     
  15. MamaDiamantje

    MamaDiamantje Bekend lid

    Apr 30, 2019
    507
    717
    93
    Female
    Nee joh . Trouwens de eerste lockdown is niet meer te vergelijken met nu. Stel er komt weer eentje. Kappers zijn toch ook nog open. Ik verwacht niet dat partner ineens niet meer mee mogen
     
  16. MamaDiamantje

    MamaDiamantje Bekend lid

    Apr 30, 2019
    507
    717
    93
    Female
    Wat rot zeg. Verschilt kennelijk wel per ziekenhuis dan. Mag hij wel mee naar 20 weken echo?
     
  17. Gruffalo123

    Gruffalo123 Fanatiek lid

    Jun 26, 2017
    3,940
    4,461
    113
    Of partner mee mag verschilt ook per verloskundige. Ik denk dat mijn man dit keer niet mee gaat bij de eerste echo over ruim een week, maar dat is meer praktisch omdat hij dan bij de andere kinderen kan blijven.

    Vandaag met boodschappen met een bakje voor mijn neus door de winkel geraced. Moet zeggen dat als je er niet zo lekker uitziet mensen je nu helemaal goed de ruimte geven :roflmao:

    Gisteren toch ook al wel de zwaardere medicatie erbij gepakt, kon zelfs geen water drinken. Hopelijk blijft het bij af en toe nodig. Het duurt een paar dagen voordat de lichte medicatie (meclozine) echt goed werkt, dus ik blijf duimen dat de metoclopramide maar af en toe hoeft.
    Merkte al wel meteen effect op de melkproductie :roflmao:, metoclopramide geeft een toename in melkproductie, ik had meteen weer stuwing en dreumes was erg happy met zoveel melk:cool:
     
    miniVosje and caatje87 like this.
  18. Miss M

    Miss M Fanatiek lid

    Mar 19, 2012
    2,389
    597
    113
    Female
    Noord-Holland
    Ik ben sinds de geboorte van de 4e thuis.
    Gelukkig bevalt het beter dan ik had verwacht! Al is het denk ik wel wat anders omdat ik kinderen op school heb zitten. Daardoor heb je een strakke routine elke dag en moet je elke dag de deur uit. Ik merk aan mezelf dat ik dat wel fijn vind.
    Toen ik in de herfstvakantie een dag binnen zat omdat het regende, werd ik daar best chagrijnig van :cool:
     
  19. Miss M

    Miss M Fanatiek lid

    Mar 19, 2012
    2,389
    597
    113
    Female
    Noord-Holland
    Wat jammer! Wel fijn dat het verder goed gaat.
    Jij ook het beste & een goede zwangerschap toegewenst.
     
  20. kim92a

    kim92a Actief lid

    Oct 5, 2020
    156
    207
    43
    Female
    Ja volgens mij is dat idd per ziekenhuis verschillend. Als het zo blijft als nu mag hij idd wel naar de 20 weken echo.
    Hij gaat bij de eerst echo in de auto zitten en dan skype ik hem in.. zo dat hij toch soort van aanwezig is.. had in het verleden echt niet verwacht dat we op dit punt zouden aankomen en dat hij er dan niet bij mag zijn..
    maar goed.. genoeg geklaag, er zijn ergere dingen :)
     
    miniVosje likes this.

Share This Page