Waar valt jouw mond van open? Deel 6

Discussie in 'De lounge' gestart door Iertje81, 18 sep 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.508
    14.008
    113
    Vrouw
  2. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    29 nov 2013
    3.534
    3.869
    113

    Als ze nu helemaal alleen op de snelweg was gestopt zeg ik ja. Wanneer een colonne auto's op de snelweg stopt zeg ik dat het wel meevalt. Dan zouden ze al die boeren die hier de snelwegen hebben geblokkeerd met hun zeeeer langzame rijden ook zulke straffen moeten geven maar dat doen ze dus niet.

    Heb je het filmpje gezien trouwens? Vrouwtje krijgt vanuit het niets een volle stomp in de gezicht waarna ze neergaat. Als ze vervolgens opstaat al gillend en schreeuwend opstaat trekt hij haar al duwend en wurgend naar binnen waar je vervolgens nog meer gegil en weetik het hoort. En daar dan maar 60 uur voor krijgen.
    En met alle respect naar jou toe, maar als jou vader zulke losse handjes had zoals die man hadden ze die van mij ook mogen opknopen aan een boom. 1 nacht cel is echt veel te weinig en ook in jou geval zeer onrechtvaardig.
     
  3. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    29 nov 2013
    3.534
    3.869
    113
    Moord en mishandeling kun je echt hetzelfde behandelen ja.... :rolleyes:
     
  4. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.502
    21.917
    113
    Hij heeft oa mijn zus geprobeerd te vermoorden, maar zij heeft haar verklaring ingetrokken, dus daarmee konden ze niks. Ik neem aan dat als de vrouw uit het filmpje van de eerdere mishandelingen aangifte had gedaan dat ze daar zeker iets mee zouden doen.

    Heb geen contact meer met hem en mijn zus bijna niet (als in, ziet hem misschien 1x per 3 jaar onder "begeleiding") en denk persoonlijk dat dat als ouder zijnde een van de ergste straffen is die je kan krijgen.
    Verder zijn wij totaal niet wraakzuchtig, dus niet dat dát (wraak nemen) de reden was voor ons om contact te verbreken.
     
  5. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.775
    7.362
    113
    Vrouw
    @citroenrasp, wat heftig om te lezen zeg :( Had het je anders gegund..
     
    Iertje81 en citroenrasp vinden dit leuk.
  6. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.502
    21.917
    113
    Lief ♥️ Ach ik weet ook niet beter eigenlijk, dus weet niet of het me echt uitmaakt. Had totaal geen band met mijn vader, werkte toen ik klein was veel waardoor we hem maar 1 dag per week zagen, daarna heel depressief (tot op de dag van vandaag voor zover ik begreep) en leefde teruggetrokken op z'n eigen kamertje. Dus 't is gelukkig niet zo dat ik een goede band met hem had en dat dat ineens voorbij was ofzo.
     
  7. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.961
    33.635
    113
    #2127 Iertje81, 5 nov 2020
    Laatst bewerkt: 5 nov 2020
    Daar gaat het niet om. Ik dacht dat iedereen dat wel begreep. Het gaat om het punt dat mensen welke straf je waarvoor ook krijgt, bijna altijd te laag vinden.
    En nee, je kunt moord en mishandeling niet over dezelfde kan scheren.
    Dat was de bedoeling van mijn quote ook niet.
    Ik ben heel erg blij dat je niet het recht in eigen handen mag nemen (in Nederland), want het zou me toch een mooie boel worden zeg als iedereen even voor eigen rechter gaat lopen spelen.
    Persoonlijk vind ik die —-> :rolleyes: ook niet echt nodig in je quote op mijn bericht. Zeker niet als het een aanname is die je doet.
     
    masami, suus1983 en citroenrasp vinden dit leuk.
  8. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.961
    33.635
    113
    Dat klopt wat je als laatste zegt. Mijn man werkt bij De Reclassering en zegt dit ook altijd.
     
  9. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.128
    14.858
    113
    Vrouw
    Dat ik het helemaal niet moeilijk vind om niet te snoepen!
    Ben 2 weken geleden begonnen met lijnen en het gaat GOED!
    Helemaal blij mee. Ik ben een enorme zoetekauw. Koek, snoep, chocolade is niet veilig in mijn omgeving. Ik at daar allemaal veel te veel van.
    Twee weken geleden eindelijk gestart. En het gaat verbazend goed.
    Ben al 3 kilo kwijt!!!
     
    MyMiracle, Adje, mum2be2 en 15 anderen vinden dit leuk.
  10. Vergeten

    Vergeten Fanatiek lid

    1 dec 2019
    1.011
    1.722
    113
    Vrouw
    Dat ik sinds gisteren de kop van dit artikel las als "kutmeisje" en wou heel graag weten waarom zij zo vernoemd was,maar ja,geen abonnement en dan kan ik de artikel dus ook niet lezen...pas net, toen ik het artikel weer voorbij zag komen zag ik dat er dus "kuSmeisje" staat:confused::confused:
    20201106_100304.jpg
     
    GroeneBomen, Iertje81, TotalBella en 7 anderen vinden dit leuk.
  11. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    1 dec 2014
    7.395
    5.303
    113
    Haha, nou waarom ze kusmeisje werd genoemd moge duidelijk zijn :roflmao:.
     
  12. Anne2019

    Anne2019 Fanatiek lid

    14 apr 2019
    1.902
    2.692
    113
    Wauw wat goed zeg! Geef mij wat van je motivatie, ik heb er zoveel moeite mee!!
     
  13. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.128
    14.858
    113
    Vrouw
    Ik heb vorig jaar een poging gedaan. Toen ging het een poosje goed. Ook een paar kilo eraf. Die zaten er nu weer aan:(
    Heeft dus heel lang geduurd voor ik de motivatie weer had, maar wil er nu echt voor gaan!
    En eigenlijk vind ik al jaren dat ik moet afvallen, maar nooit de motivatie gekregen om het echt te gaan doen.
    Hopelijk houd ik het nu wel vol.
     
    Magnolia29 vindt dit leuk.
  14. Roos12

    Roos12 Fanatiek lid

    4 jan 2015
    1.725
    809
    113
    Heel wat anders.... maar ik snap dus echt niet waarom al die leuke flared ribbroeken geen gulp en zakken hebben. Ik kan echt niet gaan lopen in een broek zonder zakken en rits, het voelt gewoon bloot of incompleet ofzo.
     
    owly en Dagda vinden dit leuk.
  15. tuc

    tuc Niet meer actief

    Van mijn dochter, staat niet bekend als een studiebol. Gaat een basis/kader advies krijgen dit jaar voor de middelbare.
    Leert normaal gesproken goed voor toetsen (aardrijkskunde, geschiedenis en natuur) en haalt dan een 8,9 of 10. Wat we al heel knap vinden.
    De laatste tijd door het hele gedoe met eten en aankomen doet ze niks aan huiswerk. De juffen hebben ons op het hart gedrukt daar geen strijd van te maken thuis, zij lossen dat op school op. Gister toets geschiedenis en het leerblad is werkelijk de tas niet uit geweest. Dus ik zat al te wachten op een berouwvol gezicht vandaag en tranen om een onvoldoende die zeker niet nodig was.
    Heeft ze een 8,4:eek::|
     
    MyMiracle, mum2be2, Waxinelichtjes en 12 anderen vinden dit leuk.
  16. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Het is even wennen en soms onhandig...mijn telf valt dan op de grond ipv in de kontzak :roflmao: Maar ik vind het heeeeerlijk! Maar idd, ff wennen :cool:
     
    Paardenbloem vindt dit leuk.
  17. paula1984

    paula1984 Niet meer actief

    Ik vond dat op de middelbare al irritant en nu deze broeken weer verkocht worden dus nog steeds :D
     
  18. Vergeten

    Vergeten Fanatiek lid

    1 dec 2019
    1.011
    1.722
    113
    Vrouw
    Screenshot_20201106-200607_Instagram.jpg
     
  19. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Oh ik vind het zo lekker zitten!
     
  20. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    29 nov 2013
    3.534
    3.869
    113
    Jammer dat zo iemand wel makkelijk wegkomt maar goed, je ziet en spreekt de man nooit meer. Wel knap dat je er zo mee om kunt gaan. Ik ben dus wel vrij haatdragend en wraakzuchtig ingesteld op dat gebied. Bepaald onrecht kan ik maar moeilijk loslaten, vooral als het richting mijn kinderen zou gaan. Het idee alleen al dan kan ik me zo vreselijk opfokken. Ben normaal de rust zelf maar niet met alles.
     

Deel Deze Pagina