Mijn tinder account is geblokkeerd / opgeheven ivm verdachte activiteiten..... Uhm ik ben amper actief....
Ja ik zat inderdaad ook te denken aan een rondje wandelen in een bos/natuurgebied.. Veel meer keus is er waarschijnlijk niet nu, haha. Maar ik ben er nog niet over uit of ik dat helemaal zie zitten..
Nee niks ik kijk misschien ook maar 1 keer per week. Jammer dat je de precieze reden niet te zien krijgt
Ja. Mijn vriend leerde ik kennen toen de 1e ‘lockdown’ net was ingegaan. Heel slecht misschien, maar toen mijn kinderen niet thuis waren was hij bij mij gekomen de 1e keer. En nu zijn we 7 maanden verder.. maar ik snap wel dat je dat niet prettig vind. Ja jammer dat het ook niet zo’n mooi weer is. Heb je geen hond ofzo dat je strand/boswandeling kan maken? Kan ook zonder hond natuurlijk..
Ik denk dat ik inderdaad maar een wandeling met koffie-to-go ga voorstellen.. En dan ergens waar we wel andere mensen tegenkomen, maar niet te druk ivm corona. (Alsof dat hele daten al niet lastig genoeg was.. )
Ik heb geen hond.. dat was inderdaad wel beter geweest, zo'n grote waakhond mee voor de zekerheid.. (Ik heb al zoveel rare mensen getroffen in mijn leven, misschien ben ik ook wel te voorzichtig )
Hier ook niks. Vooral aan het verwerken wat er is gebeurd en heel hard aan het hopen dat dat vervelende gevoel snel weg is. Wat doet iemand verliezen toch zeer