Hahahaha jaaa PS ga dit echt niet zomaar doen!! Je moet elkaar meer dan 100% vertrouwen. Je moet vooral weten WAT en HOE je het moet doen! Het is niet zomaar iemand keel dicht duwen.. PAS OP!
Heel goed dat je dit erbij zet. Informatie inwinnen en heel, heel veel lezen is wel een flinke aanrader
Ik heb er nog niet veel ervaring mee maar wel iemand leren kennen die dat wél heeft. En die heeft me veel vertelt over de twee verschillende manieren: zuurstof naar de hersenen tijdelijk belemmeren, en het belemmeren van de ademhaling... Interessante materie ('t klinkt nu heel creepy zoals ik het opschrijf)
Geen idee of deze hier al is besproken, maar zijn er hier mensen die de prostaat wel eens melken? En is dat echt zo intens voor een man? Las er laats iets over. Toen dacht ik oooh... maar denk niet dat mijn vriend er voor te porren is
Nou idd ik ook. Ik laat alleen niet graag mn luchtpijp dichtdrukken. De eerste man die dat probeert wordt per direct mn bed uit getrapt. Oh met dat op het randje laten balanceren van je man. Je kan je hand op de ballen leggen, als je merkt dat die intrekken dan zit hij heel dicht tegen het hoogtepunt is mijn ervaring.
Ik hou wel van beetje hardhandig. Dus haren trekken of bij m’n keel (niet dichtknijpen). Ik hou er van als de man dominant is, om dominant te zijn over een man vind ik niet opwindend. Maar extremere dingen zoals vastbinden, blinddoek en tepelklemmen heb ik nooit gedaan.
Gatver gatver, ik denk dat het wat anders is haha maar geen idee wat Ik zie hier dingen voorbij komen waarvan ik echt denk OMG hoe kom je erop
Nou dan moet je met je vingers toch in de anus van de man om er überhaupt bij te komen. Schijnt dus voor de man heel intens te zijn.
Soms is het in een topic waar je al heel veel hebt gelezen toch beter om je mond te houden Nee geen plasseks.