Heeeeeeel lang... vind ik.. Maar goed, afspraak met mezelf is afspraak met mezelf. Morgen nog maar 3 nachtjes. Hieperdepiep! Hebben jullie tips om een beetje de tijd te dooien en er niet zo veel aan te denken? Mijn hubbie is overdag naar zn werk en ik probeer af te studeren, maar met zo veel afleidingsgevoelens in mijn buik, wil dat niet heel erg lukken. Tips?
Hallo Heb jullie vanmorgen gemeld dat ik positief getest heb, zou iemand mij op roze kunnen zetten dank je. Groetjes Simone
Ik denk dat ik ook maar vast met mei mee ga kletsen. Ik hoopte namelijk op een wat kortere cyclus dan 66 dagen en dan zou mijn NOD dus in april zijn. Maar wie weet, doet mijn lichaam wel weer heeeeeeel gek en duurt het weer zo lang. Dus ook maar hup naar mei.
sterkte julita! ik heb vanmorgen stiekum getest.... maar negatief! zag gelukkig net bij zoekfunctie dat dat wel vaker voor kan komen dus we houden hoop. liefs en duim voor alle testers!
Even nog een keer mijn vraag hoor. Ik ben wel erg benieuwd en weet ook niet zo goed wat ik straks moet doen als ik zwanger blijk. Wie moet ik dan bellen en wanneer gebeurd er wat?
@ Julita: Veel sterkte... @ pipikippie: pff, dat wachten en dan negatief. Ik zal duimen voor je. Hopen op een snelle zekerheid. Het liefst in vorm van een positieve test . @ Gentle: Hoe drastisch zijn de plannen? (sorry als ik iets gemist heb met het lezen over deze plannen). Wij vertellen het in iedergeval eerst aan mijn moeder en schoonvader en eventueel al aan broers/zussen. Ook wij hebben plannen die eigenlijk nu even op een laag pitje staan. Zo zijn wij al jaren bezig met de weg vrij maken om te kunnen emigreren. Nu de kinderwens toch sterker is geworden dan het verhuizen naar het buitenland, zullen mensen straks misschien in eerste instantie vreemd reageren. We vertellen het derest waarschijnlijk pas nadat we er zeker van zijn dat het goed zit. (Dus na de eerste echo) Maar wij willen nogsteeds het avontuur tegemoed . Succes in iedergeval. @ Simone: Gefeliciteerd met de positieve uitslag . Groetjes, Maine
@ rosanna: spannund! Ik had ook 1 cb test die heel vaag lijntje liet zien... dag erna zag ik niks.. Ik wacht dus af tot donderdag, kan morgen wel bellen voor afspraak denk ik! @ Julita: sterkte meis! heb net wat gegeten, kon me maa niet smaken... Ben errug moe en ga denk ik beauty avondje houden... Gezichtsmaskertje, haarmaskertje, handmaskertje.. beetje ontharen... En dan maar hopen dat hubbie laat thuis komt zodat ik dan al slaap hahahaha
Sim80 : gefeliciteerd! Julita: sterkte. Meiden die door gaan naar mei: balen, hopenlijk hebben jullie in de volgende ronde meer succes. Jedid-Jah: leuke trouwfoto's. Leuk dat je een hoed droeg, had ik ook. Wij hadden trouwens zo'n echte truttige trouwtaart, maar die zat bij de zaal in. (Hij was wel lekker, da's toch 't belangrijkste?) Ik ben doodmoe, en ik maak mezelf helemaal gek, Bij elk pijntje/krampje denk ik: is dit een PM of een ZSS? Iehhhhhh.
al weer 12 zangeren gaat goed hier. bij mij zijn de belangerijke dagen voor bij nu nog 12 dagen wachten en wachten (het is zo voorbij )
shit, zie net dat m'n banner niet goed staat. hij staat op 28 dagen terwijl mijn cycli 28-28-28-34 waren en hij dus op 30 dagen moet staan. (ff van het gemiddelde uitgaan...) Ik ga het gelijk aanpassen.
en hij is aangepast.... Nou ja, een paar daagjes meer wachten. Dames ik blijf nog ff op de wachtbank.
De plannen die we hebben zijn aardig drastisch. Ik wil er niet al te veel over kwijt omdat ik graag wat anoniem blijf hier, maar inderdaad was het plan om deze zomer te emigreren. Dat gaat dus niet door met baby, maar wel op een andere manier. Veel van onze vrienden vragen er naar als we in de buurt zijn (wekelijks) en ik wil eigenlijk niet keer op keer de vragen omzeilen... Na hoeveel weken zou je het aan wie vertellen? Ik bedoel meer, wanneer is het zeg maar zo veilig dat je het goed kunt vertellen?
Zondag 20 april wordt ik ongesteld of niet. Mag ik ook mee met de bus ? ik weet nog niet goed hoe het werkt, maar daar kom ik snel genoeg achter