@Luddewutje het is zeker lastig om jezelf in te houden met spullen kopen. Mijn man wil eerst toch een digitale test zien voordat hij het echt gaat geloven. Hij zegt dat ik nu nog steeds tuurstreepjes plas @Feliciaaf jaa echt blij mee Zojuist de email de deur uit gedaan dat een intake afspraak niet meer hoeft voor onze kinderwens die maar niet lukte... Op het allerlaatste moment gewoon spontaan zwanger
Ik weet dat een test geen zekerheid geeft, maar voor een soort houvast vond ik het wel fijn. Ik heb nog een paar sensitests liggen en ga deze komende weken doen. De lijn was daar al mooi oplopend en dan kan ik hem verder zien oplopen. Ik vind het ook gewoon leuk om te zien.
Hier is de Actiontest in vergelijking met die van eergisteren heel mooi opgelopen Alleen had de k2v5 een stomme vlek precies midden op de testlijn.. dat is dan weer jammer gelukkig kon ik aan de boven- en onderkant van de test zien dat hij gewoon nog steeds goed donker is haha! Ik denk dat ik vanaf nu maximaal om de dag ga testen.. Eerst gaf het testen zekerheid, maar nu merk ik vooral onzekerheid opkomen bij het testen hopelijk snel gewoon die 3+.. en dan proberen helemaal los te laten tot aan de echo!
Ik snap het, het verder zien oplopen geeft bevestiging, en dat is zooo fijn Maar het rotte is dat als de testen niet duidelijk oplopen (wat na het verkrijgen van de 3+ volgens mij vrij goed mogelijk is om dat voor veel testen dan het plafond wel bereikt is), je er juist weer heel onzeker van kan worden. Dus best lastig, vind ik zelf. Ik hoop voor je dat jij er niet onzeker van wordt omdat je gewoon een mooie oploop blijft zien en dat je zo nog lekker je testen kan opmaken!
Wat een fijne bevestiging, hele mooie oploop van die actiontest zeg! Ik hoop ook dat je snel de 3+ te pakken hebt, wanneer ga je weer met CB testen?
Dankjewel! Ja, goede vraag.. Ik dénk dat ik hem op precies 5 weken wil doen Dat voelt een soort van veilig, haha! Wanneer wil jij hem doen, denk je?
Ik heb er wel over nagedacht.. Maar omdat alles nu sowieso nog zo nieuw is, ga ik het voor deze keer nog niet doen, denk ik. Maar ik wil graag meerdere kindjes (als het ons gegund is), dus dan wil ik volgende keer wel graag mee doen! Wil jij meedoen?
Wij stonden voor de start van het traject en ik denk dat als wij het nodig hadden gehad we heel dankbaar zouden zijn. Ik denk wel dat ik het ga doen ja. Wacht nog wel even op de knaltest.
Dat is precies mijn afweging.. Hier was het ook niet 1,2,3 raak, waardoor je toch bewuster gaat nadenken over deze dingen. Super dat jij mee wil doen♡ Ik denk er nog even rustig verder over na.. Misschien dat ik na die 3+ straks toch de stap wil zetten
Hihi, ik weet het ook nog niet zeker, maar ik denk volgende week maandag, met 5+1 (als het zover mag komen, dat voelt nog niet als een gegeven)
Leuke vraag! Ik denk dat ik mijn 3+ afwacht, het voelt nu nog te onwerkelijk/onzeker. Maar lijkt me wel heel mooi om mee te doen. Vorige zwangerschap niet gedaan, maar het thuiswerken maakt het wel veel makkelijker om urine op te vangen
Ik snap het, hoor die onzekerheid blijft gewoon een beetje hangen tot zeker aan die eerste echo gok ik Ik heb nog 2 CB liggen... dus als 5+0 nog geen 3+ geeft, ga ik op 5+1 of 5+2 nog een keer
Ik heb me al wel opgegeven, vanaf volgende week doe ik mee. Wordt wel lastig met de krat, omdat ik hem elke week beneden in de hal moet zetten om omgewisseld te worden, dus hoop niet dat mijn flatbewoners er last van hebben. Hij komt wel helemaal in de hoek. Ik heb er eerst wel over getwijfeld, omdat ik nog best onzeker ben over het verloop van mijn zwangerschap. Ben erg bang voor een miskraam, omdat mijn moeder er ook 8 gehad heeft voor ze ons krijgt (hoeft natuurlijk niks over mij te zeggen, maar toch) Ik heb me toch wel aangemeld, zodat ik nu dan alvast mensen kan helpen en ook al gaat mijn zwangerschap dan niet goed, heb ik toch mensen kunnen helpen. Als de zwangerschap wel goed gaat is natuurlijk helemaal top en ben ik extra blij dat ik anderen kan helpen.
Ik ben het wel van plan. Ik heb op de website een formuliertje ingevuld. Even wachten tot ze contact met opnemen nog.
De knaltesten komen weer lekker om de oren vliegen hier, fijn! Ik twijfel nog een beetje wanneer ik de laatste clearblue ga doen... afgelopen vrijdag 1-2 weken op 15 dpo, maar toen was de kruidvat ook lichter met minder geconcentreerde urine. Zit dus zelf te denken om komende vrijdag te doen. Dan ben ik 5+1 en hoop ik die 3+ te hebben. Dan ben ik er ook klaar mee. Hoe hoger je hcg wordt, hoe lichter je testen ook weer kunnen worden dus dan heeft het echt geen nut meer. Tja, moeders voor moeders weet ik zo niet. Vind het een heel goed doel, maar weet niet of de boel verborgen kan houden eigenlijk... denk er nog even over na.
@Feliciaaf @Otsie @Luddewutje @Vlindertje95 @gate @Secret Promise dank voor jullie reacties op mijn vraag! Verschillende meningen zo te zien en dat is helemaal prima! Ieder zo zijn eigen keuze Ik zit nog vrij vroeg in de zwangerschap dus wacht het nog even af.
Hebben meer dames hier last van flink rommelende darmen? Er wordt regelmatig een heel orkest in mijn buik gehouden volgens mij.