♡ De eerste 100+ dagenclub gaat door | Pt. 4 ♡

Discussion in 'De mama's' started by Nina Sanders, Aug 30, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Muisje458

    Muisje458 Niet meer actief

    Wie heeft er mijn man verwisseld? Heeft hij een lekker warm bad laten lopen met badschuim. Deed echt deugd na deze dag.
     
    RoseMurphy, S2909, wolkje1994 and 3 others like this.
  2. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Oh??? Hmmm.. Hij heeft dan ook wel wat goed te maken! ;)
    Maar dat is natuurlijk wel een aardig gebaar! :)
     
    Muisje458 and Mya like this.
  3. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Edit: mijn man heeft dat dus nog nooit voor mij gedaan he. Die is gewoon totaal niet romantisch en koopt NOOIT een bos bloemen 'zomaar' voor me of laat uit zichzelf een bad vol lopen / bereidt een etentje voor.
    Op andere momenten, wannneer het er echt toe doet, dan is hij er natuurlijk wel.
    Zoals bijv. na zo'n lis-excisie, maar ook als ik druk ben met werk of als ik per se om 7u wil sporten, dan zeurt hij nooit en neemt ie gewoon de zorg voor de kinderen / het huishouden op zich. Dus ja, dan weet je wel dat dat ook gewoon heel fijn is.
    Maar een keer een romantisch gebaar uit het niets zou ik ook wel héél erg leuk vinden. ;)
    Wij zijn beiden niet zo trouwens..
    Geef ons maar een heerlijke zaterdag met serie, pizza, een drankje en een hapje en we zijn al blij. Wel dan een beetje luxe he, en liefst zonder kinderen :roflmao:
    Of juist een middagje bos mét kinderen. En daarna heel kneuterig pannenkoekjes eten..
     
    RoseMurphy, Mya and jvsd92 like this.
  4. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    4,683
    10,906
    113
    Female
    Paraveterinar
    Als mijn man dat opeens zou doen denk ik altijd wat heeft hij nodig :oops:. Ik hoop voor je dat je man het licht heeft gezien en eindelijk voor zijn gezin kiest
     
  5. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    Muisje458 likes this.
  6. Kirzy

    Kirzy Fanatiek lid

    Sep 13, 2012
    2,080
    3,136
    113
    Female
    ICT
    Noord-Holland
    @Miekje86 +1. Als mijn vriend dat zou doen zou ik het niet vertrouwen :roflmao::roflmao: En idd denken dat hij wat moet
    Erg eigenlijk :oops::$
     
    Muisje458, Mya, Poolvos and 1 other person like this.
  7. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    4,683
    10,906
    113
    Female
    Paraveterinar
    Wij zijn hier ook niet romantisch hoor. Als mijn man bloemen meeneemt naar huis zeg ik altijd van wie heb je die nu weer gekregen :oops: vaak heeft ie dan weer wat van zijn baas gekregen laatst kreeg ik opeens bloemen van hem, vroeg meteen waar ik die aan verdient had, waren we 12.5jaar samen oeps:oops: totaal geen erg in gehad.
     
  8. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    Mijn man en ik zijn al vanaf vanmiddag Heel Zweden bakt aan het wegkijken :D
    Natuurlijk met pauze om kindjes op te halen/spelen/eten/bedtijd. Maar we zijn nu bij aflevering 5 :oops::o: heeerlijk
     
  9. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    Apr 12, 2019
    4,629
    8,838
    113
    Female
    Hier exact hetzelfde!

    Alhoewel hij wel altijd eten voor mij meeneemt. Al helemaal toen ik zwanger was, kocht hij taartjes oid. Tja, maak je me ook echt gelukkiger mee dan bloemen. :roflmao:
     
  10. Muisje458

    Muisje458 Niet meer actief

    Hier moest hij dus dagelijks achter watermeloen gaan tijdens mijn zwangerschap. Was super chagrijnig als hij met lege handen thuiskwam. Zoek maar is watermeloen in de maand januari dat vooral eetbaar is.
     
    Mya, wolkje1994, jvsd92 and 1 other person like this.
  11. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    Dec 15, 2018
    2,344
    4,879
    113
    Female
    Hier ook niet zomaar bloemen. Vorige week wel, dat was heeel lang geleden. Superlief. Verder is ie best romantisch maar vooral in gebaren enzo (misschien is attent een beter woord nog); hij brengt me heel vaak thee (drink ik ook VEEL) en we knuffelen veel, of dan zegt ie; blijf lekker in bad zitten, ik doe A wel op bed etc. Zijn goed op elkaar ingespeeld haha.

    We zijn bijna 13 jaar samen! Wil dan wel lekker eten afhalen. Misschien vragen of A bij (schoon)ouders kan logeren. Even samen uitslapen..
     
    S2909, Mya and jvsd92 like this.
  12. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    Dec 15, 2018
    2,344
    4,879
    113
    Female
    @wolkje1994 lief dat je t vroeg mbt of ik het een plekje heb gegeven. Op zich wel, het ene moment meer dan het andere. Ik kan het ook niet zo goed uitleggen. Ik voel een teleurstelling, regelmatig denk ik dat ik nu juist leuke spannende weken had moeten hebben enzo. En gewoon verdriet/bozig/chagrijnig. Maar gelukkig grootste deel van de tijd gaat het prima! Lekker genieten van A en kerstfilms en aan t werk en in huis bezig. Maar wat ik al zei; dit heeft wel duidelijk gemaakt dat de wens er écht is. Speelt ook wel mee dat mijn cyclus super regelmatig is, en mijn ovulatie ook zo ongeveer (denk ik, doe geen ovulatie testen). Dus als we rond die tijd het niet doen dan vind ik dat echt irritant. Maar dat is relatief makkelijk te voorkomen natuurlijk haha. Ben vooral ook heel benieuwd wanneer t komt en blijft :)
    Ik had echt niet verwacht dat het bij een tweede kindje weer zo hetzelfde zou voelen trouwens! De wens, de spanning etc. Echt leuk dat dat wel zo is. Misschien nog wel meer omdat ik nu weet hoe leuk het is, haha.

    Oeps sorry voor het lange verhaal.
     
    Mya, wolkje1994 and Nina Sanders like this.
  13. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    Dec 15, 2018
    2,344
    4,879
    113
    Female
    A had vandaag ‘geverfd’ op de opvang. De foto’s waren TE schattig.

    Heb vanavond nog een uurtje gewerkt. Morgen heb ik het nu echt niet zo druk. En A is thuis dus dan vind ik dat echt fijn. Morgenavond eten we pizza, kan me er nu al op verheugen haha. En denk morgenavond een kerstfilm. Heb al twee dagen geen kerstfilm gekeken :eek:

    Ik ga nu nog even lezen en dan lekker op tijd slapen. Ik duim voor goede nachten voor iedereen!!
     
  14. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Aflevering 7 hier nu van The Crown!
    :o:
     
    Poolvos, RoseMurphy and jvsd92 like this.
  15. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    oh god voel me echt oud dan.
    15,5 jaar samen en 7 jaar en bijna 10 maanden getrouwd :o:
     
    Mya, RoseMurphy and jvsd92 like this.
  16. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    Aug 12, 2013
    4,151
    6,003
    113
    @RoseMurphy Fijn om te lezen dag je lekker leeft! En logisch dat je er nog frustrerende en boze gevoelens enz van hebt. Lekker laten komen ook hoor, dat weg stoppen is zo niet nodig. En je gevoelens zijn zo logisch ! Ik heb nog geen miskraam mee gemaakt. Hoop het ook niet mee te maken. Maar mocht het zo zijn.. last ik lekker alle gevoelens los!

    tipje trouwens ! Het boek ‘mama hoor je mij’ is zo mooi! Je moet niet alleen van het wetenschappelijke zijn:$. Stukje miskramen komt er ook in voor. Ik heb het boek al drie keer gelezen. :roflmao:
     
  17. Muisje458

    Muisje458 Niet meer actief

    Wat een nacht! Om 21u lag ze er pas in om 23u wakker. Nood aan troost. Voelde de bui al hangen als haar eerste slaapje zo kort is. Dan is het continu wakker worden. Wel ze is nu pas wakker.
     
  18. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Pfoe. Hier mini O gisteren in slaap laten huilen. 2.15 was meneer weer wakker. Ik heb hem weer in slaap laten huilen :o:. Hij was woest. Smeet de speen weg en zette het écht bruut op een krijsen en gillen. Heel sneu om hem in slaap te horen huilen en snikken maar toch maar ff doorheen. Duurde denk ik zo'n 20 min. Broer O werd niet wakker en al was het wel zo, dan was dat maar zo. Maar echt, mijn grens is bereikt hoor. 5.15 meldde hij zich weer, toen heb ik hem wel bij ona genomen en een half uurtje later de fles gegeven. Ik dacht, ga het niet 3x doen. Hij krijgt altijd bij ons in bed de fles en slaapt dan weer verder. Misschien moeten we dat gewoon helemaal niet meer doen. Dat hij er dan ook niet meer gewend aan raakt. Maar eerst maar eens volle nachten in zn eigen bed. o_O
    Als ik hem om 5.15 op een krijsen laat zetten, dan komt gelijk de oudste ook dat ie op wil staan (die gaat dan echt niet meer slapen). Dus tsja, ff afwegen wat dan handig is. :p
    Maar ik had wel een beetje medelijden met 'm hoor. Jochie wilde ws gwoon lekker knuffelen :p:rolleyes: maargoed. Geen doen anders, dat gespook en werken.
    Wat brengt de dag jullie? Ik hoop dat we vanmiddag ff lekker naar het bos oid kunnen. Vanochtend in elk geval onze baddersessie
     
    Mya, jvsd92, S2909 and 1 other person like this.
  19. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    Nov 8, 2013
    8,345
    8,348
    113
    Amsterdam
    Hier allebei ook niet echt romantisch maar we houden het al meer dan 16 jaar met elkaar uit dus dat zegt genoeg denk ik dan! Al 4 jaar verlooft inmiddels hehe, geen idee wanneer we echt eens gaan trouwen lol.
     
    Miekje86, RoseMurphy and Mya like this.
  20. Siepie85

    Siepie85 VIP lid

    Nov 8, 2013
    8,345
    8,348
    113
    Amsterdam
    @Nina Sanders ik zou er Idd even meer doorgaan. Want hij weet nu inmiddels ik mag lekker bij papa en mama in bed! Dus als ja dat dus niet wil denk ik dat je er toch even doorheen moet. Ze hebben het snel genoeg in de gaten hoor!
     
    Mya and Nina Sanders like this.

Share This Page