Om ongeveer 21:15 getest, om 1:30 hoorde ik op de gang dat ik negatief was. Kwam wel te laat voor hen binnen, maarja gelukkig negatief.
Nee helaas, heb toevallig net gekeken. We hebben op het hoofdkantoor van mn werk een teststraat(sneltest, binnen 30 min heb je dan de uitslag), maar dat was morgen pas weer open, kon dan om 14:00 terecht. Maarja denk dat ik nu de uitslag eerder heb.
Die code voor de Corona -app die krijg je toch als de GGD je belt he? Ik ben nog steeds niet gebeld en gister om 9u al was de uitslag online... Of kan ik ook zelf bellen als ik het te lang vind duren? Zo gaat het nut van die app toch een beetje verloren?
Omdat ik op dag 3 na mijn positieve test nog steeds niet gebeld ben voor bron en contactonderzoek, stuurde ik een mail naar het mailadres uit de folder die ik bij de teststraat kreeg... belt er een mevrouw terug die geen idee heeft waarom ik niet gebeld ben, en geen idee heeft hoe het met de Corona-app werkt... en ook geen bron- en contactonderzoek doet, want dat is een andere afdeling En ze beloofde dat ik vandaag teruggebeld ging worden.... nou ik wacht nog steeds
Mijn man heeft zich gisteren om 15:00 laten testen en nog steeds geen uitslag. Teststraat in Zelhem. Meer mensen die zich daar hebben laten testen? En hoe lang duurde het voor uitslag bekend was?
Mwah nu al uitslag zou ik wel heel snel vinden. Ik heb nu 4 keer getest en het snelste was 23 uur en het langste was 36 uur...
Thanks! Hoor zoveel verschillende verhalen erover. Hopelijk deze keer geen testen kwijt zoals een tijd geleden dan
Ja klopt, dat je dezelfde dag nog een uitslag hebt heb ik in mijn omgeving nog niet meegemaakt. Maar meestal wel rond de 26 uur dat was hier wel het gemiddelde
Hoera eindelijk op dag 4 na mijn positieve testuitslag toch nog gebeld door de GGD. wat een warrig verhaal had die man... hij focuste enorm op mijn eerste ziektedag en dat dat volgens hem nu een week geleden was, dus als ik nu klachtenvrij was dan mocht ik morgen weer naar buiten... ja fijn, ik ben alleen niet klachtenvrij, ik hoest me een ongeluk En hij wilde de bsn-nummers van iedereen uit mijn gezin weten, die had ik niet bij de hand natuurlijk... en uiteindelijk hing hij op en toen hadden we het nog niet over de code voor de App gehad