Lange onvervulde kinderwens (MMM of zonder) maar nog hoop

Discussion in 'Zwanger worden' started by Asil, Aug 19, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    Op zich wel. Maar dit was eigenlijk ook wel wat ik nu verwachtte. Voel het eigenlijk ook allemaal wel goed aan heb ik het idee.

    Wat ik wel beetje gek vind is dat ik nu menstruatie kramp heb. Lijkt me toch beetje snel als het nu al op gang komt. Maar misschien wel. Ga dat maar eens even vragen aan mr Google zo of dat kan. misschien is dat, dat laatste stolsel wat maar buiten moet.

    Ik hoop vooral dat ik snel weer door kan. Zou super fijn zijn om voor einde van het jaar nog een terugplaatsing te hebben.
     
  2. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    @Asil omg wat een kut reacties van je familie. Heel erg lomp. Snap dat je niks vertelt. Dat moet moeilijk voor je zijn, dat je geen steun van hun hebt..

    @Emma1995 wtf dat doe je toch niet?? Op een verjaardag? Jemig.. voor jou ook moeilijk? Mooi dat je er een foto reportage van wilt maken. Ik zou hem wel willen zien als het zo ver is :)

    @Gliss ah nee klote.. wat verdrietig. :cry: Hele dikke knuffel!

    @Wondertje2020 jaaaaaaa jij hebt eindelijk ook positief nieuws! Gefeliciteerd! :D Wat ben ik blij voor jou!

    @Betsies hoe voel je je na de tp?

    @Do1981 ach lieverd.. je lijf maakt het je zwaar... fijn dat je wel wat wijzer bent, hopelijk herstel je snel. Ik brand een kaarsje voor jou!
     
    Betsies, Do1981 and Gliss like this.
  3. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    Hier is de verdrietige bui weer wat gezakt. Ben echt de laatste drie dagen een emotionele rollercoaster :| ene moment zing ik nog vrolijk met de muziek mee in de auto, andere moment voel ik me verdrietig. Vanmorgen voelde ik me mega schuldig omdat ik het fietsje van mijn dochter vergeten was mee te geven naar oma.. :roflmao: had bijna de tranen in mijn ogen staan, terwijl dochter t niet eens veel boeide en oma zei dat ze wel gewoon ging wandelen :roflmao:
    Iets met hormonen.. kan niet anders. Ben nog steeds niet ongesteld. Heb hoop.. maar ook angst. En schuldgevoel dat ik bang ben dat ik de eerste periode niet blij kan zijn als het raak is, omdat ik zo bang ben dat het weer mis gaat.
    Heb daarstraks de kv 2v5 weer gehaald en in de kast gelegd. Wat duurt zondag nog lang...
     
  4. Asil

    Asil VIP lid

    Nov 14, 2018
    10,149
    9,753
    113
    Female
    Hoop heel hard met je mee meid!!
     
    Do1981 likes this.
  5. Betsies

    Betsies Fanatiek lid

    Mar 21, 2020
    2,229
    3,124
    113
    Female
    Jemig meiden wat kunnen mensen in je omgeving het toch maken of breken soms! Ongelofelijke onaardige voorvallen bij jullie @Asil en @Emma1995 hele dikke knuffel voor jullie (en een paar karmapunten in mindering voor mensen die zo een tactloze dingen doen;))

    @Do1981 fijn dat je nu duidelijkheid hebt, wel confronterend maar ook wel prettig meer te weten waar je staat!
    Misschien dat het menstruatie gevoel wel dat stolsel is inderdaad en het bms moet er dus ook nog uit, bij mijn miskraam ging het achter elkaar door, bloedverlies, miskraam minder bloedverlies en menstruatie...waren me wel feestelijke weken:confused:
    Ik denk aan je, dikke knuffel!!

    @DangerBlonde die labiele tijden, ik schuif alles op de hormonen, maakt het dragelijk! Ook een dikke knuffel voor jou!! En laten we snel voor zondag gaan!

    @Asil ook een knuffel voor jouw wachtweken en hopelijk nog die positieve flow!! Ik vind in theorie zijn we zwanger nu he, die wachtweken tellen ook mee dus sparklesparkle babydust :D

    Oh en @DangerBlonde ik vergat jouw lieve vraag! ik voel me gelukkig prima na de tp, heb weer klein beetje het ‘catheter gevoel’ dat je dat nog na blijft voelen ofzo, het was ook wel wat gevoelig ik denk nog van de operatie misschien? Of van de medicatie...maar ik voel me blij met onze twee embryo’s in m’n buik ❤️
     
  6. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    Dat kan dus gewoon? Alles direct achter elkaar aan. Kan er niet veel over vinden. Vaak lees ik 4-6 weken.

    en mocht je toen na je menstruatie direct weer starten? Of heb je een ronde overgeslagen?
     
  7. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    Jan 17, 2020
    4,009
    3,857
    113
    Fijn dat alles er goed uit zag @Do1981 .

    Wij mochten altijd na de eerste menstruatie weer beginnen. (dus miskraam, die ronde mochten we niet, menstruatie, die ronde weer wel).
     
  8. Asil

    Asil VIP lid

    Nov 14, 2018
    10,149
    9,753
    113
    Female
    @Do1981, @Gliss, Jullie testen de pregnyl/ ovitrelle eruit, heb je wel eens gehad dat deze s'morgens mindere streepjes gaven dan s'avonds, gister morgen eerste urine een tuurstreepje, gisteravond (na opdrogen met hele dunne urine was deze duidelijker).
     
  9. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    dit hebben ze hier ook gezegd. Ben even benieuwd of dat ook van toepassing is als je menstruatie heel snel erachteraan komt.
    Maar eerst maar eens afwachten of dat even gebeurd. Menstruatie gevoel in mijn buik, dus vandaar, maar misschien heeft het toch nog met de miskraam te maken.

    @Asil ik testte nooit savonds, dus kan het je niet zeggen. Wat ik wel heb gemerkt is dat thuis testen geen absolute wetenschap is. Het kan nog wel een schommelen (concentratie in urine). En je leest ook vaak dat vrouwen later op de dag duidelijker testen.

    op hoeveel dagen zit je nu ook alweer?
    Linkje naar oude test van mij [​IMG]

    dit was ook alleen de ovitrelle nog.
    Die ronde was ik niet zwanger
     
  10. Asil

    Asil VIP lid

    Nov 14, 2018
    10,149
    9,753
    113
    Female
    7 dpo, 11-11 Ovitrelle 22.00u en 13-11 inseminatie. Maar vond dat vreemd, ik ben wel een avond tester ook met ovulatie testen maar gister was mijn urine echt water. Ach joh zal wel.. Moet helaas nog een week wachten.
    Ben een partij ongeduldig maar wil geen valse hoop. Als ik dan een streep heb weet ik zeker dat het niet van de Ovitrelle is.
     
  11. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    ga je nu stoppen met testen? Als je blijft doortesten zou hij 10 a 11 dpo weer op moeten lopen (afhankelijke gevoeligheid van de test). Anders is het mooi om te wachten tot 12 dpo, dan moet het echt wel duidelijk zijn. (Als dat je lukt). Lastig weer die wacht fase.....
     
  12. Asil

    Asil VIP lid

    Nov 14, 2018
    10,149
    9,753
    113
    Female
    Denk dat ik stop inderdaad, heb mezelf vandaag (tot nu toe) ook nog kunnen bedwingen.
    Ik weet het gewoon niet zo goed. Wil het niet jinxen. Kan me ook gewoon niet herinneren hoe ik mij voorheen voelde na de IUI en Ovitrelle (behalve tot 3 dagen na de prik, was echt een heks, en de pukkels). Ik ben nogal iemand die snel dingen die mij verdriet hebben gedaan wil vergeten, vond het een kut periode, werd geleefd, voelde mij niet meer mezelf vandaar die pauze. En die heeft kennelijk lang genoeg geduurd om het te vergeten :).

    Nu met die duphaston vind ik ook vreemd, staat letterlijk 1-10 krijgt last van dit/ van dat maar merk er weinig van. Wat ik ook wel bijzonder vind is de bijlage.

    Voorgeschreven om menstruatie op te wekken, endometriose (heb ik), herhaalde miskramen (heb ik) korte LF (heb ik soms, verschilt per maand) en nooit iemand gedacht "he misschien is dit wat voor der".
     
  13. Betsies

    Betsies Fanatiek lid

    Mar 21, 2020
    2,229
    3,124
    113
    Female
    Ik had een spontane zwangerschap in het jaar dat we niks deden, dus was geen traject op van toepassing...dus sorry geen antwoord voor je vraag...
     
  14. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    sowieso dank! We gaan het gewoon maar afwachten. Denk dat het toch met miskraam nog te maken had. Inmiddels is het weer stuk minder.
    Misschien was het wel vanwege de inwendige echo bedacht ik me later. Kan ook nog
     
  15. Gliss

    Gliss VIP lid

    Jun 5, 2019
    5,459
    4,812
    113
    Female
    Ik test eigenlijk maar 1x per dag normaal gesproken, in de ochtend dus ik weet het niet
     
  16. Gliss

    Gliss VIP lid

    Jun 5, 2019
    5,459
    4,812
    113
    Female
    Toen ik een miskraam had met 5+1 moest ik een ronde wachten voor volgende iui (helaas toen corona dus het werd wat langer ;) )

    Dag van bloedverlies mk dag 1, dag 18 ovulatie en op dag 32 begon menstruatie.
     
  17. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    Ben net gebeld. Waarden zijn verder prima. Hcg iets meer dan 300.

    als dat verder daalt en de corpus luteum cyste dan kleiner wordt, dan wordt in ongesteld. Ze verwacht niet dat, dat heel snel zal zijn, maar als het over 2 weken is zou dat prima kunnen. We wachten het maar af. Hoop alleen wel dat die buikpijn eenmalig was. geen zin om dat straks nog 2 weken te hebben :eek:
     
    DangerBlonde likes this.
  18. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    Gek eigenlijk, dat je met een traject een ronde moet overslaan na een miskraam. En dat je bij de natuurlijke weg gewoon wel meteen weer verder mag (word zelfs aangeraden, je hoeft geen menstruatie af te wachten).
     
  19. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    vond ik ook precies hetzelfde. Als je paar pagina’s terug gaat dan staat dit er precies ook bij mij, haha. Maar wat ik nu begrijp is mijn baarmoeder slijmvlies nog helemaal niet losgekomen. Dus dat is nog ‘tweedehands’ zeg maar. Dat moet eerst loskomen. Dat komt pas los als hcg & progesteron voldoende is gedaald.

    Veel vrouwen hebben de ronde na de miskraam dus ook geen eisprong.

    met die info snap ik het wel. Want dan weet je als kliniek niet goed wie je wel en wie niet zou kunnen behandelen. Dus gewoon iedereen ronde overslaan. Ik begrijp het nu wel beter.

    maar het is wel weer een extra verschil tussen de normale route, waarin er toch vrouwen zijn die direct weer zwanger zijn.

    ik heb wel weer ovulatie testen in huis gehaald en ben ook temp aan het meten, wil cyclus wel graag beetje volgen. Weet nog niet of ik die testen echt wil gaan gebruiken. Denk dat ik deze ronde geen ovulatie ga hebben gezien die cyste.
     
  20. Gliss

    Gliss VIP lid

    Jun 5, 2019
    5,459
    4,812
    113
    Female
    Je weet het niet, ik had ook gewoon een eisprong. Een paar dagen later dan gebruikelijk, maar kwam wel gewoon.
    Die cyste gaat vaak snel weg of is niet meer actief in progesteron productie en hoeft de ontwikkeling van een nieuw eitje niet per se in de weg te staan.
     

Share This Page