Oh ik weet dat al die zeevarende landen schuldig zijn. Wij hadden eerst New York en geruild voor Suriname en in Nederland indie werden de mensen behandeld als werksters en gewoon als minderheden. Ik ken iemand en zijn voorvader was de resident van Java en hij had zelf ook Indonesisch bloed maar liet wel de mensen kapot werken. Waarom kan het niet zo?
oh nog iets als een zwarte iets gedaan heeft komt er een jury met alleen maar blanken,dan probeert een advocaat nog om het naar een andere staat te brengen maar dat helpt vaak ook niet veel. Ik vind een jury sowieso raar. Sorry ik zit te klooien met die [ QUOTE Maaaar het zijn niet alleen de zwarten. De blanken in Kentucky mogen ook zelf de pijp uitgaan. Geen geld geen huis hartstikke dik omdat ze het goedkoopste eten (McDonald's) Aan de heroine,sterven voor je 30e en uitgescholden worden voor redneck hillbilly white trash en ze hebben geen tanden meer en 1x per jaar komt daar een liefdadigheidsorganisatie bedoeld voor Afrika om tanden te trekken(mountain dew mouth),gratis brillen te geven etc. Dit vind ik net zo erg om te janken als om de zwarten want deze mensen worden ook vet gediscrimineerd want ze leven in een 3e wereld land. En dan nog iets,in sommige blanke straten laten ze veel zwarten lopen en die blanken verkopen hun huis want die willen niet bij zwarten wonen en dan koopt een zwarte dat huis voor weet ik hoeveel meer als die blanke dat kocht.
Hetzelfde als ze ons kaaskoppen noemen en bonobo's. ( ik heb op een marokkaans forum gezeten maar laat me echt geen bonobo noemen! Iets anders wat ik niet wist: de puritans zijn met Thanksgiving begonnen. Ik dacht dat die dag was ingesteld nadat alle indianen vermoord werden maar daar heeft het niets mee te maken. Ik snap trouwens niet waarom die niet als slaaf gebruikt werden??
Thanksgiving heeft inderdaad niets met de moord op indianen te maken, maar juist als dankdag voor de hulp die de settlers kregen van de indianen. Indianen zijn ook als slaaf gebruikt, maar velen overleden aan geïmporteerde ziekten en ze konden het werk minder goed aan. Daarnaast waren ze niet met voldoende.
Duh vergeet dat berichtje van mij maar over de indianen dan hierboven ergens. Och ja die gingen dood aan de pokken en weet ik het. En toen kwam de colt met 8 kogels tegelijk of zo en was het afgelopen. En zo gaat het al zolang de mens op aarde is. Waar ik woon in Nederland hebben wel 15 verschillende volken de macht gehad.
Jeetje zeg Met een rondje Google kom je een heel eind: https://en.wikipedia.org/wiki/Slavery_among_Native_Americans_in_the_United_States
Du Eh ja? Dit weet ik allang. Indianen ontvoerden blanke kinderen of van andere stammen om als slaaf te houden
Ik weet niet precies wat je probeert te zeggen, overal op aarde hebben mensen het moeilijk. Alleen zwarte en bruine mensen hebben nog de factor huidskleur erbij.
Je bedoelt, die mensen hebben een ernstig gebrek aan gezondheidsvaardigheden en een verslavingsprobleem. Echter, gezien hun zeer consistente republikeinse stemgedrag, zitten ze ook niet te wachten op betere sociale voorzieningen of een overheid die iets aan toegankelijke gezondheidszorg of linkse hobby's als gezondheidseducatie doet. En als je met grote meerderheid (62%) op Trump stemt, ben je waarschijnlijk ook redelijk immuun voor goede argumenten. Wie zijn ze? Volstrekt onduidelijk stukje dit.
Ik kom uit India en zeg inderdaad altijd bruin. Vind ik ook het meest prettig. M’n ouders en zus en familie en vrienden zeggen dat ook altijd over mij: bruin.
Je bent niet de enige, maar vraag me af of je wel in de gaten hebt wie dit is? (Zo ja, dan zijn de warrige teksten wel te verklaren.)
Hier zeggen ze trouwens over A dat ze 'geel' haar heeft. Vond ik zo raar in het begin maar kennelijk noemen ze blond (wat weinig voorkomt) dus echt geel
Warrige teksten, het gaat gewoon over armoede en discriminatie dus kom me niet aan met warrige teksten want er is niets mis met mijn hoofd. Ik heb althans geen schizofrenie of psychoses. Het zijn gewoon teksten uit een boek wat ik gelezen heb
het is de manier waarop je het neer zet hè Je komt inderdaad (zoals gewoonlijk) warrig over. Misschien ben je wel warrig/chaotisch hè?