Ik ben echt geen type Bobbi Eden! Meer het type; Er mogen nog wel wat kilo's af, gelukkig heb ik een leuk hoofd
Oooh dat zijn zware nachten! onze zoon had het 1 keer per jaar en overdag dan ook echt met zijn armen omhoog voor wat lucht. (Verder geen longproblemen) Hoe gaat het nu?
Gelukkig gaat het stukken beter! Nog wel heel erg verkouden helaas mja daar ontkom je niet echt aan ook rond deze tijd van het jaar.
Nog maar eens over de reacties onder fb berichten Gister is er bij een AH in Den Haag een steekpartij geweest. Volgens de 1 komt het door al die buitenlanders hier, de volgende meent dat het door de sportscholen komt die vechtsporten aanbieden. En weer een ander beweert dat het door Corona komt
Hoe veel mensen die aangehouden worden of staande gehouden worden door de politie, een grote waffel opentrekken van heb ik jou daar. Bureau 040 om precies te zijn.. Vaak wel straatschorem met zo’n heuptasje om de nek hangen, buitenlands accent (nee niet discriminerend want het straatschorem waar ik het over heb praat allemaal met een buitenlands accent, ook al is het 100% nederlands). Verschrikkelijk..