Ja de kwalen zijn steeds heftiger aanwezig, dus het zal wel goed zijn . Het spijt me voor mn onsmakelijke verhalen zo sochtends, maar wat een ellende die obstipatie. Heb een prikkelbaar darm syndroom en ik reageer hier erg heftig op..
Gelukkig is het niet verder doorgezet. Hopelijk heb je er minder last van als je ook minder last hebt van je darmen. Weet niet of het je gerust stelt maar ik heb ook last van bruine afscheiding en dat heb ik bij mijn vorige zwangerschappen ook gehad (zelfs best wat helderrood bloedverlies bij de 2e) en dat is helemaal goed gekomen. Ik denk ook wel dat we een beetje een verkeerd beeld voorgeschoteld hebben gekregen, dat bloed / bruinverlies niet voorkomt bij een zwangerschap maar vrijwel iedereen die ik ken heeft er last van gehad. Best jammer want dan maak je je veel te snel zorgen.
Is ook heel logisch. Dat de komende weken maar snel voorbij mogen gaan en we ons wat minder druk hoeven maken. Ik moet zeggen dat ik dit wel de leukste tijd vind om die eerste weken door te brengen. Er is zo veel afleiding (Sinterklaas, Kerst, Oud en Nieuw) waardoor de tijd wat sneller lijkt te gaan. Nu denk ik, het is al bijna kerst en dan is de echo al en nog zoveel leuke dingen tot die tijd i.p.v. de echo is pas over 3 weken en ik moet mijn tijd uitzitten.
Wat voor vitamines slikken jullie al? Ik momenteel alleen foliumzuur maar weet niet of dat voldoende is.. je hebt ook van de complete zwangerschapspotjes waar heel veel in zit. Hebben jullie advies van gyn of vk wat goed is? Ik ben blanco
Wow! Ik ging even vooruit kijken in mijn zwangerschapsapp en toen zag ik dit. En ik dacht: nee dat klopt niet, dat zou voor mij aankomende zondag al zijn. Dus toen ging het even opzoeken en blijkt toch waar te zijn. Daar ben ik het meeste bang voor dat het bij de aanmaak van het hartje fout gaat namelijk. Toch leuk om te weten.
Appeltaart voor mijn man gebakken, heb wel wat goed te maken na mijn stekker incident van gisteren. Maar man DIE LUCHT zo zoet en boter bleghh.
Ik heb 4 weken terug na mijn miskraam mijn bloed laten prikken en alles was goed alleen mijn vitamine d was laag maar binnen de norm. Mijn huisarts zei dat ik daarom ook best multivitamines kan slikken voor de zwangere vrouw. Ik heb gekozen voor Davitamon Compleet Zwanger + Omega-3 Visolie.
Ik gebruik Multidag Mama van Vitakruid. Daar zit een goed opneembare vorm van foliumzuur in en allerlei andere vitamines en mineralen waar je als zwangere een verhoogde behoefte aan hebt. En ik neem vitamine D druppels van Bonusan (die zijn op basis van olijfolie en zonder toevoegingen)
Ja ik vind deze tijd ook wel heel leuk! Wij hebben voor kerst een echo en net voor O&N en als het goed is wordt dat wel echt speciaal Ik heb normaal gesproken in deze maanden ook altijd zo’n volle agenda, allemaal borrels en etentjes. Nu niet en dat zorgt dat de dagen soms lang duren, maar scheelt ook veel dingen die je niet hoeft te verbergen hahaha. @Madson bij mij zeiden ze dat je het best een multivitamine kon nemen, mocht wel van de drogist. Ik heb Davitamon compleet met visolie, die was vorige week in de aanbieding (die krengen zijn echt duur!)
Zwangerschap+ app van Philips. Volgens mij moet je daar voor betalen maar ik had hem bij mijn zoontje al en ik kon gewoon inloggen en een nieuwe zwangerschap aanmaken. Hij is echt heel uitgebreid met (over het algemeen, vind de schopjesteller beetje onzin) heel veel dingen die je ook echt gebruikt en niet alleen maar onzin waar je niet echt wat aan hebt.
Vitamines: ik slik foliumzuur, vitamine D, vitamine B12 (er is een paar jaar geleden een tekort bij mij gevonden) en ijzer. @Muggleborn wat een rare opmerking, "geniet ervan"... Hopelijk ben je wel een beetje gerustgesteld..!
Ik slik foliumzuur van Kruidvat huismerk en vitamine C en D van Davitamon (in de aanbieding gekocht paar weken geleden). Ik maak eerst op wat ik heb en dan koop ik pas wat nieuws. Ik heb vorige keren wel zo'n zwangerschapsvitamen genomen maar had niet het idee dat dat veel deed en die pillen vond ik zo groot dat ik juist daarvan moest kokhalzen / overgeven. Die van Davitamon zijn kleiner maar die vind ik wel duur, dus weer wachten op een aanbieding.
Oh nice! Moet je ook niet na zoveel weken betalen? Dat je tot week 20 kan kijken en daarna moet betalen als je meer wilt zien? Zoiets herinner ik me.