Is hij wel op de vereniging geweest dan? Ik zou mensen gaan bellen, die daar ook aanwezig waren. Dan weet je in elk geval zeker of hij daar geweest is en hoe laat hij weg is gegaan of met wie.
Oh bah!! Heb je geen familie in de buurt die even zouden kunnen komen oppassen? Al zijn vrienden appen/aanspreken op Facebook? Als dit allemaal niet lukt, zou ik gewoon de politie bellen.
Heb net twee keer de locatie gebeld waar hij geweest zou moeten zijn, maar er wordt niet opgenomen. Ik overweeg inderdaad ook om andere mensen te gaan bellen. Maar durf niet zo goed gezien het tijdstip.... Overdag zou ik zoiets gerust doen
Ik snap je twijfel gezien het tijdstip. Maar als er geen geldige reden zou kunnen zijn dat hij niet komt opdagen, dan zou ik toch mensen gaan bellen. Daar hebben ze heus wel begrip voor!
En anders zou ik toch de politie bellen, als dit geen standaard gedrag van hem is. Zij hebben meer en betere mogelijkheden om te zoeken. Stel dat er wel iets gebeurd is...
Ik kan me heel goed voorstellen dat je gaat rondbellen. Ik zou het zelf echt geen probleem vinden als ik in zo'n situatie nog zo laat gebeld wordt. Zeker niet als je man normaal gesproken zou laten weten als het zoveel later wordt.
Hoe oud is de oudste en hoelang ben je weg? Even een briefje voor de deur leggen bij de oudste? “Ben even weg” als je wakker bent bel mij, (met een mobiel ernaast)
Hij is zeven jaar. Heb ik ook overwogen. Maar nee, niemand weet op dit tijdstip dat ik weggegaan ben en we hebben hier ook een chronisch ziek kind in huis.
Ik zou trouwens anderen mensen appen met de vraag of ze weten waar hij is en of ze even willen bellen gezien jij ongerust bent maar niemand wakker wil bellen.
Kun je op zijn telefoon niet zien of hij gebeld is? Of een berichtje heeft gekregen? Het lijkt me dat als hij niet op de vereniging is geweest hij wel gebeld/bericht is waar hij bleef toch?
Dit s een goeie, wie weet is iemand nog wakker.. En anders zou ik toch bellen hoor ! Dan weet je tenminste of hij daar wel geweest is..
Net iets te jong, maar hoe lang zou je weg zijn? Als het 10/15 minuten is zou ik het doen, maar dat doe ik ook met de hond en de meiden weten dat ze moeten bellen als ik er niet ben. Ben een alleenstaande moeder.
Gewoon wel bellen. Straks is er wel wat en ben je blij dat je gebeld hebt. Is niet normaal dat hij ook niks van zich laat horen even... Zou me ook zorgen maken.
Maar half 9 en nu... dit gebeurd niet vaker? Bij mijn ex was dit normaal... ik geloofde altijd werk... achteraf was het vreemdgaan... Ik zou ook de politie bellen. En hoezo laat hij zijn telefoon thuis met een ernstig ziek kind in huis?!