Ik wilde voor de feestdagen mijn nagels laten doen bij een nagelstyliste, maar dat kan nu dus niet. Dan maar zelf gaan lakken. Ik heb geen ervaring met een gel nagellak maar lees vaak dat dan langer blijft zitten. Welk merk kan ik het beste nemen? En waar kan ik het kopen/bestellen? En heb ik verder nog iets nodig? Een UV lamp heb ik al.
Ik heb net een hele set van pink gellac gekocht. Ben er heel blij mee. Ik heb gekozen voor de peel off, dat kun je er na een tijdje gewoon zelf aftrekken. Ideaal. Je hebt wel meer nodig dan alleen een lamp. (Primer), base, lak, shine. Als je geïnteresseerd bent schrijf ik alle stappen wel even op.
En dat zit net als een gellak van de salon (of zelf met lamp) weken lang netjes? Ik heb de laatste keer 6 weken tussen mijn lakbeurten gehad omdat door verkoudheid 1 afspraak moest laten vervallen. En ondanks dat zat de lak op alle nagels nog helemaal strak erop. Met alleen een giga uitgroei.
Ik gebruik sensationail en cco, en eerlijk gezegd zit het bij mij geen 2 weken. Bestel bij Bol.com. Beste resultaat heb ik met Sensationail - nagels schoonmaken met remover met aceton - basecoat - 2 laagjes kleur - topcoat Na elk laagje in de lamp.
volgens mij werkte ik het om de 3 weken bij. Ik was echt positief verrast door de kwaliteit. Ik deed er wel de topcoat (is een wit flesje) overheen
Ik gebruik meerdere merken door elkaar. Pink gellac, urban nails, Kiki Londen, Xtatic en Awesome. kijk anders eens bij het instagram account van Michelle ivak nails. Zij heeft super goede tips!
Oh echt? De nagelstyliste doet bij mij altijd 3 lagen lak en tussendoor moet ik dan mijn hand in de lamp doen. Welke stappen zijn er dan?
Ik gebruik zelf dus peel off, daarbij gebruik ik: Prep booster Peel off base Rubber base 2x Lak 2x Topcoat Denk dat je als je geen peel off wilt, ook ver komt met Basecoat Kleur Topcoat
Hier ook Pink Gellac. Wel tevreden mee alleen blijft het hier niet zo lang en mooi zitten wat beweerd wordt. Dat komt bij mij door mijn werk, zit veel met mijn handen in het water. Wat ik je wel zou aanraden is om de Rubberbase en de gewone Shine als topcoat te nemen. Niet de Ultra Shine. (die zit in de starterskit)
Gebruikt ze nooit een primer? Die van mij gebruikt een extra versteviging onder de gellak. Dan zijn de stappen, - vijlen (beetje ruw maken) - primer (is een stift) - 2 lagen versteviging, ook een nagellak potje dus geen gel of acryl, gaan onder de lamp (worden mijn nagels net zo hard van als kunstnagels maar blijven wel mooi dun) -2 soms 3 lagen gellak, afhankelijk van de kleur, gaan onder de lamp - soms 1 laag matte topcoat als ik voor mat ga, ook onder de lamp. Bij glans nooit een topcoat. Ik had toevallig maandag een afspraak al staan en hebben ze mega kort gedaan zodat ze het tot na 19 januari gaan redden zonder Judeska lang te worden.
Die blijf bij mij op mijn tenen een week of 3 mooi zittden. Qua handen moest ik dat mijn zus wekelijks bij laten lakken. Ben links en recht zat er altijd keurig op maar rechts bleef na lang oefenen een slagveld helaas.
Ik heb tijdens Black Friday ook een starterkit van Pink Gellak besteld. Ik gebruik; Primer Rubber base 3 x kleur Shine topcoat Tussendoor steeds in de lamp. Heb ook veel glitters en voor nail art. Ben heel tevreden!. Het zit hier 10 dagen mooi, daarna zet ik weet een nieuwe set.
Hier ook een pink gellak fan Ik moet wel echt de primer gebruiken bij de bovenkant van mijn nagels, anders chipt het te snel.
Mooi! Toch vind ik het, als een salon het doet, bij mij mooier. Ik ben geen ster in nagels lakken. Vergeet altijd wel een randje of zoiets zodat het eruit ziet als homemade
En nog een vraagje als het mag: heb mijn nagels (alleen gellak en basis en coat) vorige week vrijdag laten doen. Nu las ik al dat je dit eraf zou kunnen halen met een kitje dat je bij de nagelsalon kan halen. Mijne is dicht en ik zou niet weten hoe je het anders kan doen. Iemand een idee? Sorry voor het kapen van dit topic!
De roze/paarse nagellakremover (gel nagels geloof ik?) van Kruidvat gebruiken. De bovenste laag er af vijlen met een grove vijl, daarna je handen onder goed warm water houden, afdrogen, dan watjes flink nat maken met remover (met aceton). Om je nagel wikkelen, aluminiumfolie er strak omheen wikkelen en 10 minuten laten weken. Handen proberen warm te houden in die periode. Dan 1 nagel testen of je de lak er af kan schrapen, anders nog langer laten zitten (max 15 min).