Laat jij je vaccineren?

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door Anne2019, 18 dec 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Laat jij je vaccineren

  1. Ja

    250 stem(men)
    46,9%
  2. Nee

    170 stem(men)
    31,9%
  3. Ik weet het nog niet

    113 stem(men)
    21,2%
  1. Littlegirl1989

    Littlegirl1989 Fanatiek lid

    2 aug 2015
    3.090
    2.175
    113
    Ema heeft zojuist ook aangegeven dat er te weinig klinische informatie is over zwangerschap en borstvoeding, maar dat uit de informatie die er is (dierproeven en de klinische info die er wel is) geen reden is tot zorgen.
    Zij raden aan voor deze doelgroep om met de eigen arts te overleggen en af te wegen.
    Zo zou het dus voor een vrouw met hoog risico op ernstig verloop die bijvoorbeeld in de zorg werkt verstandiger kunnen zijn wel te vaccineren en voor een vrouw die weinig risico op ernstig verloop heeft en niet dagelijks in aanraking komt met coronapatienten om even af tr wachten.

    ik heb iig hierop voor mezelf besloten om na de zwangerschap wel te vaccineren ondanks de borstvoeding. Tenzij gyn of vk anders adviseert.
     
    Lisa280887, Happyhope en Neuzeke vinden dit leuk.
  2. nijn37

    nijn37 Fanatiek lid

    13 aug 2006
    2.700
    2.382
    113
    Omdat ze daar waarschijnlijk geen antwoord op kan geven...

    En tja, nano is gewoon een synoniem voor heeeeel klein (even simpel gezegd) en wordt veel gebruikt in computertechnologie, maar het is geen synoniem. Zo krijg je dus vreemde verhalen in de wereld.:rolleyes:
     
    spruitje80, Whoopy, Shay25 en 7 anderen vinden dit leuk.
  3. Striae

    Striae Fanatiek lid

    16 jul 2020
    1.567
    1.073
    113
    Haha ja zo gaan mensen nog geloven dat ze gechipt worden door het coronavaccin :roflmao: moet toch niet gekker worden
     
    Indy89, Zuul, Whoopy en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  4. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.638
    27.293
    113
    Vrouw
    Naaa ik wou net een bericht op facebook zetten dat de overheid mij kon tracken want ik heb waterdichtmaak met nanotechnologie spul gespoten op mijn schoenen :(

    Zijn t gewoon hele kleine deeltjes die met technologie ontwikkeld in een lab... klinkt wel saai zo :p
     
    Zuul, Whoopy, Anouk2005 en 5 anderen vinden dit leuk.
  5. Roosje35

    Roosje35 Niet meer actief

    Ik weet niet wat je horen wilt, ik verwijs toch naar de kamerbreed over de aanschaf van het coronavaccin (en de achterliggende stukken). Zijn zo te vinden op het internet. Voor de rest heb ik alleen gezegd dat ik de informatie van de overheid niet per definitie betrouwbaar vind. Kortom, voor mij is het niet vanzelfsprekend dat het betrouwbaar is omdat het van de overheid komt. En heb ik aangegeven dat men zich vooral goed moet laten informeren voordat ze zo’n grote beslissing nemen en niet informatie van een forum als ZP als waar moeten aannemen. Wat zeg ik met het bovenstaande verkeerd, en waar zou ik heen moeten verwijzen?
     
  6. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    13 dec 2015
    3.747
    4.267
    113
    Wat je verkeerd zegt? Dat je nanotechnologie en computertechnologie als synoniemen gebruikt, wat manifest onjuist is. De nanotechnologie die in de mRNA vaccins gebruikt wordt, zijn hele kleine vetecellen. Moet je mij eens uitleggen wat dat te maken heeft met computers?

    En de bron die jij ‘niet per definitie betrouwbaar’ noemde, was niet de overheid. Een organisatie die deels met belastingsgeld gefinancierd wordt, is niet per definitie ‘de overheid’. Anders kan je alle wetenschappelijk onderzoek in vraag stellen, aangezien wetenschappelijk onderzoek zowat per definitie gefinancierd wordt door belastingsgeld.
    Zoals ik al zei, als je de website bekijkt, stellen ze overal zelf dat ze onafhankelijk zijn, en moet elke medewerker een gedragscode ondertekenen waarin zeer duidelijk staat dat ze elke vorm van belangenverstrengeling, hoe miniem ook, afwijzen.

    Je kan er natuurlijk voor kiezen om dat gewoon allemaal niet t geloven, maar dan is mijn vraag aan jou: wat maakt een bron dan wel betrouwbaar voor jou?
     
    Zuul, spruitje80, Whoopy en 9 anderen vinden dit leuk.
  7. Roosje35

    Roosje35 Niet meer actief

    vreemde verhalen hè...ik vind het prima, voor mijzelf weet ik beter. Laat ik het daar maar bij houden.
     
  8. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.766
    18.911
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Zuul, Whoopy, mamameer en 3 anderen vinden dit leuk.
  9. Roosje35

    Roosje35 Niet meer actief

    Openheid en transparantie, en door mijn werk heb ik heel dichtbij gezien dat dat nu (nog) niet geboden wordt. Voor de rest, zoals ik al heb aangegeven, ik laat het hierbij.
     
  10. Pinkie88

    Pinkie88 Fanatiek lid

    13 dec 2015
    3.747
    4.267
    113
    Ok dan, geef dan gewoon geen antwoord o_O
     
    Zuul, Whoopy, smax en 2 anderen vinden dit leuk.
  11. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    En dat kan prima door de instelling die mij vaccineert, maar ik wil dat niet in geregistreerd hebben in een landelijke database en zolang ik daar ook geen toestemming voor geef, mag dit ook niet volgens niet de wet bescherming persoonsgegevens/avg.
     
  12. nijn37

    nijn37 Fanatiek lid

    13 aug 2006
    2.700
    2.382
    113
    Nou ja, die zijn er toch ook al die dat geloven onder de complotdenkers oftewel complotgekkies. Is echt niets rationeels aan dat soort mensen :rolleyes::|
     
    Whoopy en Elsss vinden dit leuk.
  13. nijn37

    nijn37 Fanatiek lid

    13 aug 2006
    2.700
    2.382
    113
    :roflmao::roflmao:
     
  14. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    20 jan 2014
    4.891
    4.387
    113
    Wat is je bezwaar daartegen eigenlijk?
     
  15. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Ik wil niet dat de overheid inzicht heeft in medische gegevens en dus ook in het feit of ik me wel of niet laat vaccineren. Gaat ze niets aan. Het enige wat voor de overheid van belang is (zou moeten zijn) is het percentage gevaccineerden. Daarnaast is het binnen onze wetgeving ook niet mogelijk om deze gegevens zonder toestemming te delen.
     
  16. 1981Mama

    1981Mama VIP lid

    8 apr 2015
    5.989
    1.439
    113
    Zolang ik weet hoe groot de zender is die OP mijn huid zit om mijn bio-data vanaf de sensor ONDER mijn huid door te sturen naar een ontvanger, en hoe die ontwikkeling de laatste 12jaar is verlopen qua grootte.... maak ik me geen zorgen over nanotech hahaha.
    (Het was een luciferdoosje en is nu 1/3 luciferdoosje, maar er moet nog steeds een hele knoopcel batterij in haha).
    (Nog even los van dat ik het uberhaupt een losgeslagen idee vindt)

    Ik bedacht me overigens dat ik ook niet weet wat corona zelf voor bijwerkingen zou hebben op de lange termijn dus dat ik voor de vaccinatie ga;)
     
    Zuul, Whoopy, Anouk2005 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  17. debq

    debq Fanatiek lid

    10 mrt 2010
    3.797
    761
    113
    We hebben het gister uitgebreid besproken. Mijn man laat zich als hij aan de beurt is vaccineren. Met zijn werk wordt het ook min of meer verwacht. Ik laat mezelf in eerste instantie niet vaccineren. De bijwerkingen op lange termijn zijn nog niet bekend dus wij willen dat een van ons zich maar laat vaccineren. Als dat echt allemaal goed is gegaan kan ik mezelf alsnog laten vaccineren mocht het dan nog wenselijk zijn.
    Wanneer er echt beperkingen komen voor niet gevaccineerde mensen bekijken we het opnieuw.

    Overigens ben ik over het algemeen echt pro vaccineren.
     
  18. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.252
    12.628
    113
    Vrouw
    die word eerst in je neus of keel gebracht met testen haha!
     
    Zuul vindt dit leuk.
  19. 1981Mama

    1981Mama VIP lid

    8 apr 2015
    5.989
    1.439
    113
    Ja ik voel sindsdien een kleine antenne kriebelen
     
  20. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.766
    18.911
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Dan heb je geluk, vast na juli getest? Dan heb je versie 2.0 Bij mij klapt er af en toe een complete schotelantenne uit om verbinding te maken met de servers van microsoft!
     
    Indy89, Riverdale87, Zuul en 8 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina