Corona nieuws deel 6

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door bosi333, 29 okt 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nanni1996

    nanni1996 Fanatiek lid

    23 jul 2008
    3.640
    322
    83
    Wij hebben zojuist een bericht gehad van de school van onze kinderen (zitten op een school van de zelfde stichting en dorp naast ons)
    Ivm de privacy word er niet gezegd waaraan ze is overleden. Ze was de week voor haar overlijden positief getest (dit heeft zij zelf gedeeld op social media) Ik denk dat de nabestaanden wel weten hoe en wat.
    Er kwamen op plaatselijke berichten over de Britse variant echt nare opmerkingen oa met ach het is niet zo erg er is toch niemand dood. Hierop kwam dus het bericht dat er wel iemand is overleden, zonder exacte doodsoorzaak erbij, maar met de vraag of er met respect gereageert kon worden.
     
  2. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    Ik snap dat dit nieuws verspreid wordt via de nieuwsbrief van school ofzo. Maar om het nu de hele dag door in het radio journaal te brengen vind ik ook respectloos eigenlijk.
     
    Elisa199 vindt dit leuk.
  3. nanni1996

    nanni1996 Fanatiek lid

    23 jul 2008
    3.640
    322
    83
    Is het ook, maar dat is denk ik gekomen door het stukje social media, juist uit respect naar de nabestaanden omdat er zo lelijk gepraat werd over de besmettingen. En dat is het nadeel van social media, het komt dan ook bij de "grote" social media personen terecht.
    En het is nu hotnews en dat word groot gebracht, zoals het helaas altijd gaat tegenwoordig
     
    cowgirl80 vindt dit leuk.
  4. Amarens

    Amarens VIP lid

    24 dec 2009
    11.522
    3.770
    113
    #6344 Amarens, 30 dec 2020
    Laatst bewerkt: 30 dec 2020
    Nou Gommers en Kuipers zijn het met je eens bij nieuwsuur. Ze willen maandag beginnen met het vaccineren binnen ziekenhuizen. Zal dan niet gebeuren ben ik bang gezien de houding van De Jonge (echt zn hekel aan, hopelijk huppelt hij heel snel op).
     
    Liekje81, Syane, Trirani en 3 anderen vinden dit leuk.
  5. JupitR

    JupitR VIP lid

    13 mei 2020
    6.710
    7.188
    113
    Vrouw
    Nou, precies dit. Ben wel benieuwd naar de beweegredenen van de WHO om dat niet zo te doen.
     
  6. Bellybell

    Bellybell Fanatiek lid

    30 dec 2012
    4.801
    4.582
    113
    Hier ook echt BLUH de laatste dagen... Ik zie het nog niet beter worden hier in Nederland de komende tijd. Ik zou het volgende doen:
    - Ipv 14 verschillende mensen zien per week, een bubbel van bijv 2 extra personen
    - Meer boa spul op straat en beboeten die handel! Alle boetes in een potje voor bijv de horeca... Ook de winkels die 'illegaal' vanuit de deur verkopen etc, boete, strenger zijn!

    En ik vraag me wel af hoe jullie denken dat dit dan opgelost moet worden? Iedereen geeft aan; het vaccin, het vaccin. Maar als ik hier lees hoe velen erover denken... Ik persoonlijk zou het niet meer dan logisch vinden dat mensen die zich laten vaccineren, voordelen krijgen door bv toegang tot pretpark/bios/whatever. Hoe moeten ze het anders doen? En wat zal mij het verrekken dat ze noteren of ik wel of niet het vaccin heb? Snap echt niet waarom sommige daar zo fel op tegen zijn... Ja, bescherming van je privacy. Maar die heb je toch al niet als je op Facebook/Instagram/etc zit en een mobiele telefoon etc hebt. Vaak heb ik het idee dat het schoppen om het schoppen is. Problemen maken maar zelf niet weten hoe je ze anders op kunt lossen... Vaccin is het enige dat dit op kan lossen. En hiervoor moet een bepaald gedeelte ingeënt worden, so be it. Als iedereen gaat weigeren, komen we er toch nooit vanaf?

    Snap dat ik me zelf hier niet populair mee maak, maar snap sommige gedachtegangen gewoon écht niet...!
     
    Lils, Mamafiets, Sherbet en 11 anderen vinden dit leuk.
  7. Anniek88

    Anniek88 Fanatiek lid

    22 sep 2016
    2.992
    2.694
    113
    Vrouw
    Ik vind het überhaupt bizar dat het vaccin gebruikt wordt voor de hele oude mensen die misschien niet eens zelf kunnen beslissen of ze dit wel willen.

    bizar dat het ziekenhuispersoneel niet direct wordt ingeënt.
     
  8. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.183
    16.521
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ik denk echt dat het een utopie is om te denken dat de kinderen in januari naar school gaan, ik heb Gommers en Kuipers vanavond gezien en als het doorgaat zoals het nu gaat bereiken de ziekenhuizen in januari code zwart.
    Het zou mij niks verbazen als we straks het punt gaan bereiken dat het hele land op slot gaat maar dan echt op slot.
    Als dat nodig is om het tij te laten keren dan zou ik bijna zeggen doe het nu direct.
    Nooit gedacht dat ik dit zou zeggen maar wij gaan het anders echt niet winnen van dit virus.
     
    Mamafiets, autumn86 en NiVa0230 vinden dit leuk.
  9. Whoopy

    Whoopy Actief lid

    7 mei 2019
    445
    730
    93
    Vrouw
    Ik ben wel degelijk gebeld en ingezet!
    Mijn diploma's en kennis is gelukkig nog up to date.
    Verreweg de meeste aanmeldingen kwamen van niet gekwalificeerde mensen of mensen die echt al jaren de zorg uit zijn.
    Een beetje bot gezegd, maar daar heb je niks aan. Daar ben je alleen maar druk mee.
    Ik weet van verpleeghuizen in de buurt waar familie is opgeroepen om hun eigen familielid te komen helpen met wassen, aankleden en eten geven. Hier is massaal gehoor aan gegeven.

    En dat schip.....klinkt leuk, maar is alleen geschikt voor patiënten die herstellende zijn en geen intensieve zorg meer nodig hebben. Bovendien is daar geen gekwalificeerd personeel aanwezig en dan spreken ze ook nog geen Nederlands.
    Waardeloos dus.
     
    Syane, Laartje88, Martini en 6 anderen vinden dit leuk.
  10. Huismuisie

    Huismuisie VIP lid

    10 aug 2016
    10.458
    11.973
    113
    Vrouw
    Noord Brabant
    Nee maar die mensen kunnen ook niet meer zelf beslissen of ze een paracetemolletje willen. Die vaccinatie valt gewoon onder de basis van zorg dan lijkt me. Tenzij een familielid die er iets over te zeggen of van te vinden heeft dit pertinent niet wil.

    Ik ben best huiverig voor de vaccinatie. Sterker nog bij voorkeur neem ik nooit een nieuw vaccin. Niet voor mijzelf, niet voor mijn kind. En we vaccineren al helemaal niet volgens het boekje.

    Toch krijg ik steeds meer de neiging toch maar voor in de rij te gaan staan. Er zijn so far helemaal geen gekke bijwerkingen en al die alu hoedje theorieën dat ik dan van microsoft ben geloof ik gelukkig niet in.
     
    Dubbelgeluk vindt dit leuk.
  11. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Maar hoe kun je meer op slot gaan dan nu?
     
    Novi vindt dit leuk.
  12. Baileyy

    Baileyy VIP lid

    12 feb 2012
    5.629
    1.443
    113
    Ik had begrepen dat er wel personeel voor beschikbaar was? Dat ze de taal niet spreken is wel enorm lastig ja. Maar het is natuurlijk ook een noodoplossing.. wellicht met een tolk of Engels ofzo.
    Zeker niet ideaal, maar wellicht toch een oplossing om de reguliere ziekenhuizen te ontlasten leek mij.
     
  13. Whoopy

    Whoopy Actief lid

    7 mei 2019
    445
    730
    93
    Vrouw
    Er is inderdaad wel personeel. Van de Fillipijnen bijv. Een verpleegkundige van de Fillipijnen of een Nederlandse verpleegkundige is een enorm verschil (weet ik uit ervaring). Het niveau is niet te vergelijken. Daarbij is de taal een enorme barrière én hebben we in Nederland al zorghotels uit de grond gestampt om deze mensen op te vangen ( wel gekwalificeerd en Nederlands sprekend personeel ).
    Het idee klinkt leuk, maar is een idee van een gelikte zakenman die dollartekens in zijn ogen heeft.
     
    Suzy85 en Syane vinden dit leuk.
  14. Baileyy

    Baileyy VIP lid

    12 feb 2012
    5.629
    1.443
    113
    Oke dankjewel wist ik verder niet.
    Maar natuurlijk heeft het te maken met geld, dat is vaak zo ja.
     
    Whoopy vindt dit leuk.
  15. ZoWelkom84

    ZoWelkom84 Fanatiek lid

    1 apr 2015
    2.820
    636
    113
    Denk jij dat dit virus ooit weggaat dan? Ik ben bang dat het een jaarlijks terugkomend virus is die weer anders gemuteerd is.. je ziet het nu al..
    Vorig jaar januari was dit virus er al en jaar later gemuteerd...

    en dat vaccin.. normaal moeten wij nl’er jaren onderzoek doen naar iets voordat iets gedaan of gebruikt mag worden en nu is het met aantal maanden beschikbaar en niet zo’n onderzoek gekregen als ze normaal altijd willen..
    soms denk ik moet ik mij dan toch maar laten vaccineren omdat ik mij echt wanhopig voel met kinderen niet naar school en thuiswerken, maar andere kant ik weet de gevolgen er over bijv 10 jaar er niet van en heb jonge kinderen die hun moeder dan ook nog nodig hebben...
    Momenteel zit ik in tweestrijd en zeg ik, mij niet bellen (voorlopig)
     
  16. sannever

    sannever Fanatiek lid

    22 jan 2014
    1.784
    1.580
    113
    Vrouw
    Thuis
    Er zijn nog genoeg winkels die een ophaalpunt hebben,hier komen nog genoeg mensen op af .Opnieuw bekijken wat echt essentieel is, dat is in mijn ogen een slijterij niet om een voorbeeld te noemen ,alleen winkels waar je levensmiddelen kan kopen en de rest van de winkels online bestellen/bezorgen.Vakantiehuisjes zijn ook nog steeds te boeken.
    Ik ben echt geen voorstander van een lockdown maar in nood kan het nog strenger.
     
    Whoopy, bosi333, Neuzeke en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  17. Amarens

    Amarens VIP lid

    24 dec 2009
    11.522
    3.770
    113
    Nou de avondklok hebben wij hier nog niet gehad. En denk ook aan zuid Europese toestanden met een briefje naar de supermarkt en zo. Oh ja en geen bezoek meer. Er zijn nog genoeg mogelijkheden hoor.
     
    Whoopy, bosi333, Bellybell en 2 anderen vinden dit leuk.
  18. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.183
    16.521
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Alles dicht en iedereen thuis en alleen met een hele geldige reden nog naar buiten. Als ik zie hoeveel zgn essentiële winkels er hier nog open zijn. Juweliers voor reparaties aan de deur, dranken winkels, chocolaterie, multi vlaai, jamin.
    Ik vind het vreselijk hoor maar als het moet dan moet het.
    Oja en een avondklok. Iedereen om 22 uur binnen.
     
    Whoopy, bosi333, sannever en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  19. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.183
    16.521
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Dit dus, kan allemaal nog.
    Het is erg maar we stevenen er wel op af.
     
  20. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.183
    16.521
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Dat virus gaat niet weg maar we moeten het wel onder controle zien te krijgen en ja inderdaad daar hoort vaccineren bij. De schade is nu zo enorm groot, velen malen groter dan een prikje laten zetten, Wat moet dat moet.
     
    Mamafiets vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina