Lange onvervulde kinderwens (MMM of zonder) maar nog hoop (deel 2)

Discussion in 'MMM clubs' started by Asil, Jan 2, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    twijfel ik een beetje over nog wel. Dat zou dan NK en plasma cellen zijn. Maar zou dat de reden kunnen zijn dat het niet verder ontwikkelt? Die staan toch vooral innesteling in de weg als het niet goed is? Weet jij dat?

    denk dat het vooral aan cryo kwaliteit ligt.
     
  2. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    Dankjewel dames, zo fijn om hier wat steun te vinden op de zware dagen.
    Ik moet mezelf ook niet zo kwellen. Maar kan het toch niet laten.

    Ik kan voor degenen die nog kinderloos zijn na zoveel pogingen alleen maar kaarsjes branden. Ik denk dat jullie je nog veel erger moedeloos voelen dan ik. Het is geen wedstrijd, i know. Maar toch ;)
    Het moet toch een keer goed gaan voor jullie! *sprinkles lots of babydust *

    @Do1981 :cry: maar het kan toch ook nog goed gaan.. je oploop was op 2 dagen wel goed. En je voelt je niet elke dag hetzelfde als je zwanger bent. De ene dag erg slecht en de andere beter.
     
    Splitijsje, Kramertje and Do1981 like this.
  3. Emma1995

    Emma1995 Fanatiek lid

    Nov 17, 2018
    1,188
    796
    113
    als je verhoogde nk-cellen hebt dan betekent het dat je een overactief afweersysteem hebt. Dus telkens als een embryo zich probeer in te nestelen dan valt jouw afweersysteem dat embryo’tje aan. Dus het zou zeker geen kwaad kunnen om dag eens ooit te laten onderzoeken. Een verhoogde plasmacellen zegt weer iets over de hoogte van ontstekingen. Hoe hoger jouw ontstekingswaarde hoe minder kans een embryo maakt om zich goed te kunnen innestelen en door te ontwikkelen. Want al je energie gaat naar het aanpakken van die ontstekingen.

    Verder heb je ook onderzoeken zoals PKD en Pgs. Ik weet niet of je dat wat zegt. Maar bij Cuypers zou je wel een pkd onderzoek kunnen doen. Pgs doen ze helaas niet, maar doen ze in Gent bijvoorbeeld weer wel. Dan gaan ze kijken of er sprake is van chromosoom afwijkingen. Indien er geen chromosoom afwijkingen zijn dan ligt de slagingspercentage voor een succesvol zwangerschap aanzienlijk hoog.

    Maar zover zijn we nog niet.. Ik ben eigenlijk nog heel hard aan het duimen, al hoe wel ik je onzekerheid snap. Hoop ik dat je er naast zit en dat dit gewoon goed gaat aflopen.
     
    Asil and Do1981 like this.
  4. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    die innesteling lijkt dus misschien niet meer het probleem te zijn nu in de bloedverdunnera gebruik, maar vooral het doorontwikkelen. Weet niet of nk of plasma cellen daar ook invloed op hebben.

    chromosoom afwijkingen zouden we op kunnen controleren. Maar heb zelf het idee dat: stel dat daar wat uitkomt, dan gaat het volgens mij heel lang duren om daar wat aan te kunnen doen. Dus dat is ook niet echt een optie.
     
  5. Betsies

    Betsies Fanatiek lid

    Mar 21, 2020
    2,229
    3,124
    113
    Female
    @Do1981 ik sluit me aan bij de eerdere woorden dat ik nog hard voor je mee duim, wel oploop zie en zo hard voor je hoop dat het wel goed zit!! Een hele dikke knuffel voor die onzekerheid!!

    @Emma1995 jullie trouwdag klinkt als een heel fijne dag samen!! Echt fijn om dat ondanks alle Corona shizzle zo goed te hebben kunnen laten doorgaan!
    En dan nu gelijk door voor de tp super dat je bms er zo goed uit zag!! Spannend van die infusen!

    Het was even bijlezen maar jeetje wat een actie is er onderweg richting het wachtbankje!! @blij83 en @Gliss ook al goed op weg met alle nieuwe hoopgevende medicatie!!
    En @Kramertje natuurlijk met de mooie eitjes!! Wauw dat gaat lekker hier!!
    @Wondertje2020 houdt moed ook na de 9e tp want je lijf wil het ook zo graag (die deed laatst haar best tot een wondertje!) en het is je ook zo ontzettend gegund!!

    Wat fijn dat @Asil en @Leraje gelijk op gaan lopen na het lange protocol! Dat is el zo gezellig natuurlijk!

    En i’m in!! @Asil hoe we ook gaan allemaal, deze groep wordt gewoon ‘lang onderweg naar zwanger en nu allemaal positief in verwachting’! Ik wil niet meer zonder hoor :)

    @DangerBlonde een mega knuffel voor jou want wat een vervelende dag en de onzekerheid wat je lijf doet, dat wat je voelt je daar niet van uit kan gaan is zo vervelend!! Ik begrijp je helemaal en chocola, een deken en een romcom zijn een kleine pleister op die zere plek ❤️

    @Marloesmeisje welkom en super spannend!! Wanneer je vragen hebt, hier weet vast en zeker iemand het antwoord, door de wol geverfd als wij zijn....

    Hoe gaan @2jongensmama en @Lisa280887?
    Oeh en vergeet ik nu nog iemand?

    Zelf ben ik voornamelijk moe en drukdrukdruk op werk. Het eerste nog wel door alle hormonen in mijn lijf denk ik...dus dat is dan niet zo vreemd. Het is ook nog te vroeg om me al druk te maken over deze wachtweken dus doe ik de avonden maar rustig aan en probeer weer wat meer yoga te doen.
     
    Leraje, Kramertje, Asil and 5 others like this.
  6. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    Jan 13, 2019
    5,072
    5,826
    113
    Female
    @Betsies wat lief dat je het vraagt!

    Hier gaat het goed. Het vertrouwen moet nog groeien, maar dat komt wel. De kleine groeit in ieder geval goed❤️ Ik voel me prima, geen heftige kwalen gelukkig!
     
    Emma1995, Gliss, Asil and 1 other person like this.
  7. blij83

    blij83 Fanatiek lid

    Jun 5, 2012
    2,201
    1,996
    113
    Ik heb zelf 2 vroege miskramen gehad. Rond 5 weken en rond 6 weke. En afgelopen zomer vermoedelijk biochemische zwangerschap en daarmee lichte testen en overtijd.

    En dan dua heel veel mislukte cryo TP. Ik heb ook steeds veeeeel embryo's.
    Dr. Cuypers gaf bij mij aan dat vroege miskramen en herhaald mislukte innestelingen bij elkaar kunnen horen en dus dezelfde onderliggende oorzaak kunnen hebben.
    Vandaar dus toen zijn advies voor NK en plasma cellen en receptivity test. Omdat ik ook ee auto immuunziekte heb aan schildklier (hashimoto) Verwachtte jij datvrr inderdaad dus ook een immuunprobleem in de baarmoeder zou zitten. En dat vermoeden is dus bevestigd.
     
  8. blij83

    blij83 Fanatiek lid

    Jun 5, 2012
    2,201
    1,996
    113
    Dat kan dus toch aan baarmoeerrcellen liggen zoals NK en plasma cellen. Alsbdie verhoogd zijn moet je medicijnen gebruiken en die gebruik je ook nog door als je al zwanger bent. Juist om dannook te voorkomen dat de baarmoeder alsnog afstoot.

    Maar we blijven echt duimen! Volgens mij je deze ronde nog steeds echt goede kansen! Hou je taai!
     
    Do1981 likes this.
  9. Betsies

    Betsies Fanatiek lid

    Mar 21, 2020
    2,229
    3,124
    113
    Female
    ** Lange onvervulde kinderwens **

    * Gliss - 32 jaar - 1e kindje - IVF 1 - tp cryo 2
    * Do1981 - 39 jaar - 2e kindje - IVF 1 - tp cryo 7
    * Betsies - 38 jaar - 1e kindje - door naar ICSI 2.2
    * Wondertje2020 - 1e kindje - IVF 2
    * 2jongensmama - 3e kindje - ICSI 4
    * Emma1995 - start ivf in Duitsland
    * Asil - 38 jaar -1e kindje - IVF/ICSI 3
    * Catlady - 1e kindje - ICSI 3 pauze, opzoek naar een kliniek voor onze laatste poging.
    * Leraje - 1e kindje nog natuurlijke weg, op dit moment onderzoeken gaande
    * Lisa280887 - 1e kindje - IVF 1 verse tp = zwanger
    * DangerBlonde - 31 jaar - 2e kindje - ronde 4 overslaan, ronde 5 start Gonal-F feb 2021
    * Kramertje - 41 jaar - 1e kindje - ICSI 6 C&C Duitsland
    * Kruimel14 -36 jaar- 1e kindje - IVF/ICSI 1

    Afspraken
    16 jan - terugplaatsing cryo 2
    18 jan - 2jongensmama - evaluatie en startgesprek punctie 4.
    01 Feb - Asil - IVF /ICSI 3 gesprek
    Begin feb - DangerBlonde - provera/uitgangsecho/start Gonal-F?
    25 mrt - Gliss - intake second opinion C&C
    20 januari - Kruimel 14- prikinstructie en telefonische uitslag screening IVF

    Testdatum
    16-01-2021 - Do
    22-01-2021 - Betsies (na menopur cyclus)

    Zwanger
    Lisa280887
     
  10. Betsies

    Betsies Fanatiek lid

    Mar 21, 2020
    2,229
    3,124
    113
    Female
    Zo veel nieuws gelezen dacht zet de lijst er weer eens even tussen.
    Kunnen @blij83 en @Marloesmeisje er ook op wanneer ze willen!
     
    Achterkantvandemaan and Asil like this.
  11. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    Aug 6, 2020
    4,890
    5,127
    113
    Female
    @blij83 ik heb ook gehoord van mijn gynaecoloog dat vervroegde miskramen in natuurlijke cyclus ook heel vaak voorkomen. Dus bij een stel dat op de natuurlijke manier zwanger raakt.
    1 op de drie zei hij tegen mij, alleen hebben vrouwen dat minder snel door omdat ze niet zo vroeg testen. Daarom wordt 15% opgemerkt.
    Als ik er met mijn vriendinnen over praat zijn er ook meerdere die een miskraam hebben meegemaakt.
     
  12. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    Jan 17, 2020
    4,009
    3,857
    113
    Oh meiden wat is er veel geschreven! Ik hou het even niet bij. Het is , voor de verandering, gigantisch druk op werk. Werk deze week alle dagen. :|.

    @Kramertje mooi aantal las ik!
    @Do1981 hij loopt wel mooi op! Maar snap je gevoel helemaal. Ik blijf gewoon duimen!

    @Gliss met de prednison gebonden?
    @Wondertje2020 ook bijna tp! Spannend dat ze het nu een keer qua timing anders doen. Ik ben ook gewend aan dag 5 tp (had voor jou nog nooit gehoord van dag 6 tp haha).

    @Betsies fijn dat je het nog even los kan laten!

    @derest: sorry als ik jullie vergeet!
     
  13. Emma1995

    Emma1995 Fanatiek lid

    Nov 17, 2018
    1,188
    796
    113
    Yes wat @blij83 zegt @Do1981!

    verder kan je niet echt wat doen aan een embryo die een chromosoom afwijking heeft maar je kan ze er wel uitfilteren. Hoe hoger de leeftijd, des te groter de kans dat een embryo een chromosoom afwijking heeft. Bijvoorbeeld teveel chromosomen of te weinig. Doordat je ze bij voorbaat er al uit filtert, wordt de kans op een miskraam verkleind, omdat je lichaam het dus niet hoeft af te stoten doordat er een chromosoom fout is. Dit Wordr dus gedaan bij pgs.

    PGD is meer voor situaties wanneer jij of partner drager zijn van een ernstige erfelijke ziektes en jullie dit dus over kunnen brengen op het embryo. Dit is een methode waarmee de geboorte van kinderen met een ernstige genetische aandoening voorkomen kan worden.

    Hier kan je nog even alles nalezen

    https://www.humanfirstivf.nl/behandelingen/pgs.html
     
  14. Gliss

    Gliss VIP lid

    Jun 5, 2019
    5,459
    4,812
    113
    Female
    ** Lange onvervulde kinderwens **

    * Gliss - 32 jaar - 1e kindje - IVF 1 - tp cryo 2
    * Do1981 - 39 jaar - 2e kindje - IVF 1 - tp cryo 7
    * Betsies - 38 jaar - 1e kindje - door naar ICSI 2.2
    * Wondertje2020 - 1e kindje - IVF 2
    * 2jongensmama - 3e kindje - ICSI 4
    * Emma1995 - start ivf in Duitsland
    * Asil - 38 jaar -1e kindje - IVF/ICSI 3
    * Catlady - 1e kindje - ICSI 3 pauze, opzoek naar een kliniek voor onze laatste poging.
    * Leraje - 1e kindje nog natuurlijke weg, op dit moment onderzoeken gaande
    * Lisa280887 - 1e kindje - IVF 1 verse tp = zwanger
    * DangerBlonde - 31 jaar - 2e kindje - ronde 4 overslaan, ronde 5 start Gonal-F feb 2021
    * Kramertje - 41 jaar - 1e kindje - ICSI 6 C&C Duitsland
    * Kruimel14 -36 jaar- 1e kindje - IVF/ICSI 1

    Afspraken
    16 jan - Gliss - terugplaatsing cryo 2
    18 jan - 2jongensmama - evaluatie en startgesprek punctie 4.
    01 Feb - Asil - IVF /ICSI 3 gesprek
    Begin feb - DangerBlonde - provera/uitgangsecho/start Gonal-F?
    25 mrt - Gliss - intake second opinion C&C
    20 januari - Kruimel 14- prikinstructie en telefonische uitslag screening IVF

    Testdatum
    16-01-2021 - Do
    22-01-2021 - Betsies (na menopur cyclus)
    27-01-2021 - Gliss


    Zwanger
    Lisa280887
     
  15. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    Aug 6, 2020
    4,890
    5,127
    113
    Female
    ** Lange onvervulde kinderwens **

    * Gliss - 32 jaar - 1e kindje - IVF 1 - tp cryo 2
    * Do1981 - 39 jaar - 2e kindje - IVF 1 - tp cryo 7
    * Betsies - 38 jaar - 1e kindje - door naar ICSI 2.2
    * Wondertje2020 - 1e kindje - IVF 2
    * 2jongensmama - 3e kindje - ICSI 4
    * Emma1995 - start ivf in Duitsland
    * Asil - 38 jaar -1e kindje - IVF/ICSI 3
    * Catlady - 1e kindje - ICSI 3 pauze, opzoek naar een kliniek voor onze laatste poging.
    * Leraje - 1e kindje nog natuurlijke weg, op dit moment onderzoeken gaande
    * Lisa280887 - 1e kindje - IVF 1 verse tp = zwanger
    * DangerBlonde - 31 jaar - 2e kindje - ronde 4 overslaan, ronde 5 start Gonal-F feb 2021
    * Kramertje - 41 jaar - 1e kindje - ICSI 6 C&C Duitsland
    * Kruimel14 -36 jaar- 1e kindje - IVF/ICSI 1

    Afspraken
    16 jan - Gliss terugplaatsing cryo 2
    18 jan - 2jongensmama - evaluatie en startgesprek punctie 4
    18 jan - Wondertje cryo tp 10
    01 Feb - Asil - IVF /ICSI 3 gesprek
    Begin feb - DangerBlonde - provera/uitgangsecho/start Gonal-F?
    25 mrt - Gliss - intake second opinion C&C
    20 januari - Kruimel 14- prikinstructie en telefonische uitslag screening IVF

    Testdatum
    16-01-2021 - Do
    22-01-2021 - Betsies (na menopur cyclus)
    27-01-2021 - Gliss

    Zwanger
    Lisa280887
     
  16. Gliss

    Gliss VIP lid

    Jun 5, 2019
    5,459
    4,812
    113
    Female
    Ik ben dus zo bang dat ik op hetzelfde uit ga komen als jij.
    Hoop zo dat deze of volgende tp lukt.
    Second opinion C&C staat gepland voor daarna mocht het mislukken, maar zie er zo tegenop. Blegh, onderzoeken, veel wachten, veel geld, extra behandelingen, logistieke ramp.
    Ik heb het er uiteindelijk voor over he, om een oorzaak en hopelijk een oplossing te vinden. Maar zie er zo tegenop. Wil gewoon helemaal niet in deze en die situatie zijn (niemand van ons natuurliik), wat kan ik daarvan balen soms.
    Ik wil gewoon seks met mijn man en binnen een 1,5 jaar een baby in mn armen of dan iig een geslaagde iui / IVF poging 1. Het gaat bij zo veel mensen goed, hoezo bij ons (ik/partner en deel van jullie) dan niet!?
     
  17. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    Aug 6, 2020
    4,890
    5,127
    113
    Female
    @Gliss ik snap je helemaal! Ik geef nog steeds niet op, maar het wordt wel steeds zwaarder. Blijf hoop en moed houden!
    Je bent hartstikke goed bezig met sporten etc. En ook met alvast second opinion aanvragen en niet afwachten. Trots op je proactieve houding.
    En misschien werkt deze cryo tp met aspirine en prednisolone wel, knuffel.
     
    Gliss likes this.
  18. Achterkantvandemaan

    Dec 31, 2020
    7,920
    8,101
    113
    ** Lange onvervulde kinderwens **

    * Gliss - 32 jaar - 1e kindje - IVF 1 - tp cryo 2
    * Do1981 - 39 jaar - 2e kindje - IVF 1 - tp cryo 7
    * Betsies - 38 jaar - 1e kindje - door naar ICSI 2.2
    * Wondertje2020 - 1e kindje - IVF 2
    * 2jongensmama - 3e kindje - ICSI 4
    * Emma1995 - start ivf in Duitsland
    * Asil - 38 jaar -1e kindje - IVF/ICSI 3
    * Catlady - 1e kindje - ICSI 3 pauze, opzoek naar een kliniek voor onze laatste poging.
    * Leraje - 1e kindje nog natuurlijke weg, op dit moment onderzoeken gaande
    * Lisa280887 - 1e kindje - IVF 1 verse tp = zwanger
    * DangerBlonde - 31 jaar - 2e kindje - ronde 4 overslaan, ronde 5 start Gonal-F feb 2021
    * Kramertje - 41 jaar - 1e kindje - ICSI 6 C&C Duitsland
    * Kruimel14 -36 jaar- 1e kindje - IVF/ICSI 1
    *
    Marloesmeisje - 33 jaar - 1e kindje - IUI 8

    Afspraken
    16 jan - Gliss terugplaatsing cryo 2
    18 jan - 2jongensmama - evaluatie en startgesprek punctie 4
    18 jan - Wondertje cryo tp 10
    01 Feb - Asil - IVF /ICSI 3 gesprek
    Begin feb - DangerBlonde - provera/uitgangsecho/start Gonal-F?
    3 feb - Marloesmeisje - intake IVF
    25 mrt - Gliss - intake second opinion C&C
    20 januari - Kruimel 14- prikinstructie en telefonische uitslag screening IVF

    Testdatum
    16-01-2021 - Do
    22-01-2021 - Betsies (na menopur cyclus)
    27-01-2021 - Gliss

    Zwanger
    Lisa280887
     
  19. blij83

    blij83 Fanatiek lid

    Jun 5, 2012
    2,201
    1,996
    113
    Ik snap heel goed dat je dat scenario vreest. En het is zo frustrend he dat het dan bij anderen zo in een poep en een scheet raak is.
    Maar ik ga deze maand voor je duimen. En weet je nog dat we concludeerden dat jouw onderschrift zo op dat van mij lijkt? Bij was de 3e TP destijds plots raak. En dat zonder al die aanvullende medicijnen. Het kan dus echt! Ook als die baarmoeder niet optimaal is.
     
  20. Gliss

    Gliss VIP lid

    Jun 5, 2019
    5,459
    4,812
    113
    Female
    Ja je hebt ook gewoon gelijk! Moet hoop houden op tp 3 en 4.
    Zo raar, bij 1 en 2 had ik dat wel. Nu een soort van onverschillig, alsof ik mezelf indek. Meer bezig met hoe verder als het niet lukt.
    Bij IUI had ik na IUI 4 ook zo'n fase, het 'uitzitten' van de rest behandelingen tot er een nieuwe soort aanpak kwam.

    En idd veel overeenkomsten, alleen Graves ipv Hashimoto ;)
     

Share This Page