Voor mijn vriend zijn verjaardag wil ik een van deze apparaten cadeau doen. Nu is het allemaal natuurlijk hartstikke leuk en handig of gezellig maar kan niet goed kiezen voor welke zouden jullie gaan en waarom?
Goh, de airfryer sowieso niet, de friet en snacks eruit zijn niet te eten en de rest kan ik met de oven doen. Slowcooker en pizzarette hebben we beiden en onmisbaar.De pizzarette is vooral voor de leuk, als gezelligheid. De slowcooker is practisch om het koken nog makkelijker te maken. Beiden zouden direct vervangen worden als ze stuk gingen.
Smaken verschillen blijkbaar, ik vind friet en snacks uit de airfryer gewoon lekker en de airfryer is veel sneller dan de oven. Daarnaast is het ook makkelijk voor allerlei aardappelproducten die je op een gewone AGV dag eet, dus ik ben team airfryer!
Ik ben team slowcooker of pizzarette. De laatste hebben wij niet trouwens (kinderen met beperking, dus denk niet dat het wat voor ons is), maar lijkt me best leuk. Ik zie ook niet zo’n meerwaarde van een airfryer, we hebben 2 ovens, dus het zou voornamelijk een ruimtevreter zijn. Maar ze zijn vast niet voor niets zo populair
Poeh, lastige keuze, ik heb ze alledrie en ben met alledrie heel blij. Als cadeau vind ik denk ik de pizzarette het leukst, omdat dat echt meer voor de leuk is in plaats van nuttig. Wij hebben die van ons al een jaar of 6 en we gebruiken 'm nog steeds heel regelmatig (1x in de maand gemiddeld denk ik).
Een instant pot heeft zowel een slowcook als airfryer functie. Dus misschien is dat nog een optie? Pizza's bak ik gewoon in de oven, en heb eigenlijk geen idee wat voor toegevoegde waarde een apart apparaat daarvoor heeft.
Wij hebben een instantpot en airfryer en beide ben ik blij mee. Hoewel ik eerder voor de instantpot zou gaan ivm de vele functies die er bij deze opzitten. (De crockpot express)
Een pizzarrette is zeg maar gourmetten, maar dan met mini pizza’s, dus niet direct een echt keukenapparaat.
Ik ben groot fan van de airfryer en snacks en patat zijn gewoon lekker hoor. Je moet alleen even uitzoeken welke. Die van beyerland zijn lekker,maar jumbo eigen merk ook. En het hoeven niet perse oven friet te zijn hoor. Snel broodje afbakken of vlees klaarmaken. Ik vind hem ideaal.
team airfryer . Veel vlees is zó veel lekkerder dan dat ik het eerder klaarmaakte. Verder ook veel minder vettigheid dan in de pan (oke, ik ben ongeduldig wat dat betreft) . Kippenvleugels, drumsticks, maar ook een beenhammetje ofzo... heerlijk! Broodjes afbakken doen we ook makkelijker en vaker nu . De oven voor 1 broodje aanzetten duurt lang en lijkt zo overdreven - maar in de airfryer is het ook zo klaar en minder groot ofzo. en wat iemand al zei; wij eten nu makkelijker ter afwisseling iets anders dan gekookte aardappeltjes. Aardappeltjes met wisselende smaken kruiden, blokjes, plakjes, of juist gepoft uit de airfryer. Heerlijk . oh en mijn hulp website nog altijd: http://airfryer.bakavonturen.club/baklijst/
Nou dan snap ik al helemaal niet wat daar zo leuk aan is, maar dat is natuurlijk erg persoonlijk. Ik vind gourmetten eerlijk gezegd één en al gedoe.
Ik heb ze alle drie. Ik gebruik de airfryer alleen voor patat en snacks en de pizzarette sinds Sinterklaas 2x gebruikt. Wel leuk, maar zie me die straks niet (meer) maandelijks gebruiken. Ik zou voor de slowcooker gaan, die gaat hier minstens 1x per week wel aan
Oeh ik vind ze alledrie heel fijn! De slowcooker is toch wel mijn meest favoriete keukenapparaat. Heerlijk, smaakvol, mals eten, waar je de hele dag niet meer naar om hoeft te kijken (zodra het in het apparaat zit). Airfryer is hier eigenlijk ook onmisbaar. We gebruiken het voor allerlei soorten dingen (dus niet alleen friet en snacks). Ik rooster er bv ook groentes is. Bv pastinaak, zoete aardappel etc. Heerlijk! Of maak er tosti's in (sneller dan in een oven en niet zo platgedrukt als in een tosti ijzer). En allerlei aardappelproducten die ik anders in de oven zou doen, gaan hier in de airfryer. Bv aardappelkroketjes, pommes duchess etc. En de pizzarette is vooral heel gezellig om te doen. En het is weer eens wat anders dan gourmetten. Dus ik zou kijken naar wat het meest bij je vriend past. En de andere twee apparaten uiteindelijk ook zsm aanschaffen Edit: mocht je voor de slowcooker gaan zou ik ook voor de crockpot express gaan. Deze heeft naast slowcooken om meer functies die echt heel fijn zijn. Ik gebruik hem vrijwel dagelijks. Als ik er niet slowcook gebruik ik hem bv als rijstkoker of stoom ik aardappeltjes erin etc. Ik heb hem zelfs regelmatig 2x (of zelfs 3x op een dag aan). Dan maak ik bv eerst een stoofgerecht, hendel dat over naar een andere pan en gebruik hem daarna voor rijst, aardappelpuree, oid.
Daar moet je dan wel een aparte deksel voor hebben of de uitvoering kopen waar dat wel al bij zit. Het apparaat zelf is niet per se gemaakt om als airfryer te gebruiken.
Inderdaad. Ik zou voor een slowcooker of air fryer gaan. Friet (bijv van Aviko) smaakt er echt prima uit.
Met alle 3 de apparaten maak je mij niet blij. Air fryers vind ik bij vrienden altijd enorm stinken en zie geen meerwaarde tov een oven. Pizza’s beleggen we zelf en in plaats van op de tafel te bakken schuiven we ze zo de oven in. Slowcooker is denk ik handig voor vleesgerechten maar ik ben vegetarier en de “slow-cook” gerechten die ik maak gaan of in de oven of in een cruiset op het fornuis. Maar ik moet zeggen dat ik qua ovens verwend ben. Heb er 4. Waaronder aparte grill en een aparte stoomoven
De airfryer gebruik ik zeer regelmatig, allerlei soorten vlees, aardappelen (van gebakken tot patatas bravas), afbak broodjes, gekookte eieren, cake, vis, patat en snacks (gewone patat nemen, niet de airfryer versie die is duurder en vies vet), hartige taarten etc. De pizzarette gebruiken wij denk eens in de 1 a 2 maanden. Super leuk om te doen met kinderen, stinkt niet zo als gourmetten en de pizza's zijn ook relatief snel klaar. In plaats van een slowcooker zou ik inderdaad gaan voor een multicooker met hoge druk functie. In tegenstelling tot de crockpot expres die hier genoemd wordt, zou ik echter gaan voor de ninja foodie. Die heeft namelijk ook een oven- (airfryer) en een grill functie. En is dus veelzijdiger dan de crockpot expres. Zelf heb ik een minder bekende, de tefal cy505e, deze heeft ook iets meer functies dan de crockpot expres, en daarnaast zit er direct een stoommandje en een stoomrekje bij (vaatwasser bestendig ).
Wat vind je partner zelf leuk? Kookt hij graag ,experimenteert hij graag met eten? Is hij meer iemand voor de snelle hap? Of een gezelligheidsmens die graag samen kookt? Is hij voor alle 3, dan heb je keuze. Vindt hij zelf iets leuker dan iets anders, dan zou ik daarvoor gaan. Zelf heb ik een hekel aan heel veel verschillende apparaten. Ik heb 2 ovens en eventueel ook een friteuse, dus hier geen airfryer. Koken vind ik zelf veel te leuk en wil regelmatig roeren en proeven enz, dus ook geen slowcooker (onafhankelijk van het eindresultaat). Samen aan tafel eten vinden we wel leuk ne we kunnen geen 4 pizza's tegelijk bakken, dus hier pas een pizzarrette aangeschaft.
Airfryer gebruiken wij bijna dagelijks. Ideaal voor aardappeltjes, vlees en afbak broodjes. Instantpot vind ik ook ideaal, met name voor stamppotten. De slowcooker functie vind ik iets minder, maar het stomen is wel goed. Stomen doe ik ook in een Taylor Swoden. Hier kun je ook mee slowcooken en tevens is het een grillplaat. Doordat hij rechthoekig is, vind ik hem voor sommige gerechten handiger. https://www.bol.com/nl/p/taylor-swoden-arthur-30rnf-multicooker-zwart/9300000000039314/ Normaal fornuis wordt hier bijna niet meer gebruikt. Stekker apparaten aan en je hoeft er niet naar om te kijken, dus tijd om iets anders te doen.