(Geheime) aanbidder

Discussie in 'De lounge' gestart door Tweendertig, 18 jan 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LeentjeWolkje

    LeentjeWolkje Actief lid

    22 jul 2020
    170
    291
    63
    Vrouw
    Jullie reageren wel allemaal heel erg hard, niet?

    Ik heb dit ook meegemaakt, op m'n werk. Een collega zag me wel zitten. Ik vond 'm wel fijn als persoon en ik voelde me ook gewoon gevleid omdat iemand (buiten mijn man) me wel de moeite waard vond..

    Zo lang het alleen om de "mededeling" gaat dat iemand verliefd op je is (of je ziet zitten, wat misschien nog wel een stapje lager is), dan zie ik het probleem niet goed. Wij hebben daar over gepraat, alle kaarten op tafel, vastgesteld dat we beiden getrouwd waren en dat het dus nooit iets kon worden en daar is het ook bij gebleven. We zijn nog steeds collega's en sterker nog, we hebben een betere band door wat er in het verleden is gebeurd.

    Ik zou het veel ernstiger vinden mocht hij je dagelijks aanbidden met mails, brieven of een boeket bloemen. Of stalken ofzo. Dat gaat dan een stuk verder dan platonische liefde en dat zou ik ook niet slikken.
     
    soovi, einad en Tweendertig vinden dit leuk.
  2. Tweendertig

    18 jan 2021
    38
    23
    8
    Vrouw
    We zijn al bezig geweest hiermee. De communicatie tussen ons ging niet altijd even makkelijk omdat ik vaak denkstappen oversla. Het gaat nu een stuk beter. We hebben nooit ruzie oid en leven zeker met elkaar ipv langs elkaar heen. We hebben wat coaching gehad toen en sindsdien gaat het al een stuk beter.

    Wat verder miste was het kunnen 'levelen' met mijn man. Tip was toen om contact te zoeken met andere mensen die ook snelle denkers zijn. Maarja als dat zo uitpakt...

    Sowieso is dat vaak een dingetje: vriendschap tussen een man een een vrouw, waarom kan dat niet zonder gedoe?

    Bah, baal er echt van.
     
    YellowEyes, Ysabella, hummeltje5 en 2 anderen vinden dit leuk.
  3. Claprose

    Claprose Actief lid

    9 jun 2020
    289
    490
    63
    Vrouw
    #23 Claprose, 18 jan 2021
    Laatst bewerkt: 18 jan 2021
    @LeentjeWolkje met een collega ligt het toch anders. Je kent elkaar van werk en achtergronden ken je uit elkaars verhalen.
    In deze situatie is een man aan het aanbidden geslagen terwijl hij de partner en achtergronden van deze vrouw kent. Hij stelt zich kennelijk op als goede gesprekspartner en TS is hier, mogelijk in onschuld, vatbaar voor. Kerels hebben dat haarfijn door.
    Ik meende te lezen dat er sprake is van een soort vriendschap, ook naar de partner van TS, en daarnaast heeft deze Prince Charming het lef heeft een gezin met kinderen omver te schoppen omdat hij de moeder van dit gezin voor zichzelf wil.. dat is gewoon niet oké.
    Tel hierbij op dat hij zijn eigen partner ook goed verloochent en zie: afwijzende reacties.
    Waarom? De rode vlaggen in dit verhaal zijn zó duidelijk! Dit kan alleen maar uitdraaien op een soap met kinderen als grootste slachtoffers. Deze man moet zichzelf handhaven en dealen met zijn relatie en TS, haar gezin en huwelijk met rust laten.
    @Tweendertig niks lulligs.. maar hou je koppie erbij!! Je zit er middenin en dat zal verwarrend zijn. Maar blijf alsjeblieft kritisch naar de situatie kijken hé!
     
  4. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Uhh niks?

    Ik heb wel eens zo'n bekentenis gehad van de man van een bevriend stel, hij was dus ook een vriend van mijn man en zij een vriendin van mij.
     
    Claprose en Neuzeke vinden dit leuk.
  5. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    13 jan 2019
    5.072
    5.826
    113
    Vrouw
    Dit ja. Ik zou het wel eerlijk tegen mijn partner zeggen, ter kennisgeving en dat je deze persoon hebt geblokt.

    Ik heb weleens zoiets gehad en diegene ging dus onder een anoniem account mijn vriend hele nare dingen mailen met persoonlijke info over mij. Mijn vriend dacht daardoor dat ik echt vreemdging. Wat natuurlijk niet het geval was.
     
  6. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.228
    28.201
    113
    maar er is geen sprake van vriendschap?
     
  7. Tweendertig

    18 jan 2021
    38
    23
    8
    Vrouw
    Dank voor je analyse. Zo zal het ongeveer zitten ja. Zucht. Heb t meteen afgekapt en geen contact. Hij heeft mn nummer niet eens, dat scheelt.
    Gelukkig ist lockdown en komen we elkaar toch niet tegen.

    Snak soms naar een gay-vriend waarmee ik uren kan praten over interessante dingen zonder dat er ooit iets anders achter gezocht gaat worden.
     
    Kindje3, ButterflyPassion, einad en 2 anderen vinden dit leuk.
  8. Tweendertig

    18 jan 2021
    38
    23
    8
    Vrouw
    T was een kennis. Hadden er de laatste tijd meer contact mee als stel en klikte wel goed. Dus had vriendschap kunnen worden ja maar is nu verkeken.
     
    ButterflyPassion vindt dit leuk.
  9. Tweendertig

    18 jan 2021
    38
    23
    8
    Vrouw
    Wat een rotstreek zeg!
     
  10. Tweendertig

    18 jan 2021
    38
    23
    8
    Vrouw
    Hoe is dat afgelopen? Wist zij ervan?
    Mijn angst is dat ze erg boos op me gaat worden. Heb echt geen enkele aanleiding gegeven.
     
  11. KleineLai

    KleineLai VIP lid

    30 dec 2017
    14.228
    28.201
    113
    ah zo, ja dat is wel vervelend!
     
    Tweendertig vindt dit leuk.
  12. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    13 jan 2019
    5.072
    5.826
    113
    Vrouw
    Ja enorm. We zijn er gelukkig goed uitgekomen maar het was heel naar. Precies ook toen we beide apart op vakantie waren (ik met vriendinnen en hij met vrienden). Daarom: blokken, afkappen en eerlijk zijn tegenover je partner.
     
  13. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.118
    1.824
    113
    Als je er wel erg mee zit tja dan zou ik met de vrouw afspreken en vertellen.

    Dan maar de boeman maar dan heb je het bij haar neer gelegd.

    En anders bericht en blocken.
    Iets van wat je me verteld hebt kan ik niet mee en ik zou het fijn vinden als je je bezig houd met je eigen in plaats blind staren op mij.
     
  14. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Precies dit was mn reactie. Als het goed is sta je niet open voor dit soort berichten of uitnodigingen. Zo wel, dan zou ik eens met je man gaan praten ;)
     
    Nightingale, Zeebra en Neuzeke vinden dit leuk.
  15. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    ^^ edit dat heb je al gedaan.
    Wat zegt je man dan?
     
  16. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ik zou het overigens niet aan die vrouw vertellen. Want daarmee maak je van zijn probleem jouw probleem.
    Ik zou nergens op ingaan, me er niet in mengen en vooral niet te veel erover gaan nadenken. Dit is een spel dat onschuldig kan lijken: begrip, gesprekken, aandacht, vrienden etc.
    Feitelijk verleg je je grenzen steeds gemakkelijker en sneller en voor je het weet spreken jullie ergens af (in het geheim, dus in essentie al verkeerd). Tel daarbij op dat je bijv net die dag een rotdag hebt gehad en een wijntje goed in de smaak valt.......

    Dit is geheel hypothetisch natuurlijk maar Just Saying.
    Waarom zit je er zo mee?
     
    masami, Novi, Gewooniemand en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  17. Tweendertig

    18 jan 2021
    38
    23
    8
    Vrouw
    Thanks dames!
    Ga er sowieso niks mee doen. Zeker niet waard om daar iets voor op het spel te zetten.
    Waait vanzelf over.
    Met mn man hierover praten heb ik gedaan maar kom ik weinig verder mee. Zelfde probleem als altijd.
    Wanneer ik t achterste van mn tong laat zien voelt ie zich gekwetst. Ik ben bijvoorbeeld totaal niet jaloers en zou juist nieuwsgierig zijn als iemand anders op hem valt en dat naar hem uit. Zou t alsnog niet erg vinden als ie daar dan een vriendschap mee opbouwt.
    Andersom niet, hij zal t niet kunnen verdragen. Dus voor mn man laat ik de mogelijke vriendschap met t stel maar schieten. Met haar houd ik gewoon contact zoals t was want zij verdient t niet om hiervoor genegeerd te worden.
     
  18. Tweendertig

    18 jan 2021
    38
    23
    8
    Vrouw
    Ga ik zeker niet aan haar vertellen. Tis een leuk en lief mens. Ik gun haar echt dat haar man haar weer ziet staan.
     
  19. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Zij wist er niet van.
    Hij heeft mij dit zelf verteld en ik heb aangegeven geen interesse in hem te hebben en dat hij beter aan zijn relatie kon werken of eerlijk zijn tegen haar (ik ben niet de eerste waar hij tijdens hun relatie gevoelens voor kreeg).
    Ik heb er voor gekozen om het haar niet te vertellen omdat ze mij toch niet zou geloven en ik als stoker bestempeld zou worden. Mijn man heb ik het ook niet verteld.

    Het is alleen niet goed afgelopen tussen ons. De sfeer was toch anders en ik hield afstand en hij ook, uiteindelijk is het contact verwaterd.
    Dat vind ik wel heel erg jammer, want daarvoor was het echt super leuk contact.
     
    Neuzeke vindt dit leuk.
  20. Tweendertig

    18 jan 2021
    38
    23
    8
    Vrouw
    Dat ik het goed gedaan heb door er niet op in te gaan.

    Had gevraagd aan hem om t met niemand te delen. Maar hij heeft t aan een goeie vriend verteld. Snap ik ook wel hoor maar had liever dat ie dat ff gevraagd had aan mij.
    Maar hij begint er regelmatig over, is gewoon boos op die man of jaloersheid, heeft ie vaker last van.
     

Deel Deze Pagina