Uitgerekend 16 - 31 augustus 2021

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Noa1987, Dec 7, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Robsss

    Robsss Actief lid

    Jan 24, 2017
    396
    501
    93
    Female
    NULL
    NULL
    Ik ontvang trouwens ook geen meldingen meer, heel irritant :p
     
    Nina Sanders likes this.
  2. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Dit heb ik ook telkens. Afgelopen maandag goede echo, maar ik weet zeker dat ik na het weekend alweer onzeker ben. Gelukkig is 5 februari de termijnecho. Schiet al op!
     
  3. Noa1987

    Noa1987 Bekend lid

    Jan 10, 2019
    762
    1,044
    93
    Female
    Noord-Brabant
    @Nikka nee wat een ontzettend verdrietig bericht! Snap dat je dit helemaal niet zag aankomen! Een hele dikke digitale knuffel voor jou, wat een verdriet om dit zo 2x achter elkaar mee te maken! Heel veel sterkte voor jou en je partner!

    Ook aan alle meiden die met kwalen en onzekerheid kampen van mij een dikke knuffel. Ik had het een paar weken geleden ook heel erg, was toen soms ook helemaal lamgeslagen.
    Hier gaat het gelukkig steeds beter, vandaag 10 weken, energie begint wat terug te komen, sporten zit er nog niet in. Kijk wel heel erg uit naar de termijnecho over 1 week.
     
    xDoo, Rachje20 and capo like this.
  4. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    En het is alweer donderdag. Gaat hard joh.
    Hebben jullie nog plannen deze dag / morgen? Of het weekend?
    Hier eigenlijk niet.
    Vandaag en morgen nog wat werk tussendoor (de kindjes zijn thuis dus het is wel even puzzelen). Gelukkig heb ik al een paar dagen vooruit gekookt (in de diepvries!) en doen we vandaag iets makkelijks. Een kant en klare stoommaaltijd. (ik zelf nog steeds geen trek in warm eten. Al gaat soms spinazie met vega kipstukjes er wel in).
    En komend weekend komt mijn vader even langs. Verder geen plannen. Maandag de intake (niet zo spannend).
    Verder heb ik ook al kraamzorg aangevraagd.
     
  5. Noa1987

    Noa1987 Bekend lid

    Jan 10, 2019
    762
    1,044
    93
    Female
    Noord-Brabant
    Ik heb vandaag een bijkomdagje. Gisteren weer 15 uur gewerkt. Morgen werken en dan lekker weekend waarin niets gepland staat.
    Wij krijgen half februari de sleutel van ons nieuwe huis, wat nog verbouwd moet worden, dus pakken langzaam steeds wat in.
     
  6. Avdsx

    Avdsx Actief lid

    Oct 26, 2020
    316
    507
    93
    Female
    Volmondig ja!! Dus slapen slapen slapen.
     
    capo likes this.
  7. Avdsx

    Avdsx Actief lid

    Oct 26, 2020
    316
    507
    93
    Female
    Echo gehad om 09.00 uur. Alles goed met onze beeb. Ik ben vooruit gezet naar 11 weken. Mag vanmiddag al voor de NIPT gaan, dus dat is heel fijn. Beebje was heerlijk rond aan het springen.
     

    Attached Files:

  8. capo

    capo Fanatiek lid

    Nov 16, 2020
    1,423
    1,943
    113
    Female
    15 uur werken, zo..... Ben je dan niet helemaal gesloopt?

    Ik werk thuis en de hele dag achter de laptop; ben soms na een uur of 6 al kapot!

    Wat leuk, nieuw huis! Wij hebben vorige week de sleutel gekregen en er wordt nu verbouwd. Door een aannemer gelukkig. Dus wij gaan zelf alleen wat sloopwerk doen (als in: mijn vriend en zijn mannen) en natuurlijk dit huis inpakken. Nog 2 maandjes en dan een nieuw nest, zo fijn!!
     
  9. capo

    capo Fanatiek lid

    Nov 16, 2020
    1,423
    1,943
    113
    Female
    :):):):) Yes!!! Prachtplaatje ook!
     
    Avdsx likes this.
  10. Anna2406

    Anna2406 Actief lid

    Dec 15, 2020
    271
    472
    63
    Female
    Fijn, en wat een mooie echo!!:rolleyes:
     
    Avdsx likes this.
  11. Beertje29

    Beertje29 Actief lid

    Nov 13, 2015
    235
    362
    63
    Female
    Nee geen medicatie tot op heden maar vk gaf wel aan dat ik het beste alvast kan starten met ijzertabletjes omdat bloedarmoede bij een tweeling zwangerschap ook veel voorkomt en het zwakke en energieloze gevoel kan veroorzaken. Dus dat ga ik iig proberen.

    Slapen gaat op zich goed, al moet ik er wel uit om te plassen of omdat er een kind wakker is maar dat is nog wel te doen. Alleen gisternacht na de echo heb ik slecht geslapen maarja dat is ook niet zo raar :rolleyes: merk wel dat de dag daarna dan nog zwaarder is..
     
  12. Rachje20

    Rachje20 Fanatiek lid

    Apr 25, 2007
    2,147
    967
    113
    Ooooh wauw!!! Een hele beeb al zo hé? Je was 10. Zoveel toch dus hoeveel vooruit gezet? Wel lekker die bonus dagen.

    @Nina Sanders lekker even niks op de planning toch? Ik moet vanmiddag nog even werken. Dan weekend en ook geen plannen. Beetje winterslaap...

    @Noa1987 oh wat een lange dag!!! Gaat dat nog? Ooooh leuk nieuw huis, moet er veel gebeuren?

    @capo ook al aan het verhuizen/verbouwen. Leuk!! Zo te horen moet er veel gebeuren haha. Ik vind het altijd geweldig dat je dan helemaal je eigen draai kan geven aan zo’n huis.

    Wij wonen hier nu precies een jaar, het is een jaren ‘60 huis: Het huis was ook in dat jaar blijven hangen dus wij pakken nu stukje bij beetje iets aan om het anno 2021 te maken. Nu bezig met een nieuwe badkamer, 1 april uitbouw verder uitbouwen.
     
  13. Avdsx

    Avdsx Actief lid

    Oct 26, 2020
    316
    507
    93
    Female
    Ja echt al een heel kindje! Zo bijzonder om te zien. We hebben er drie dagen aan geplakt gekregen hihi, scheelt toch weer iets. Nu lekker genieten ervan.
     
    Noa1987, Rachje20 and Isabella2020 like this.
  14. Isabella2020

    Isabella2020 Fanatiek lid

    Jul 3, 2019
    2,889
    2,897
    113
    Wat fijn nieuws @Avdsx! Prachtige echo ook!

    Wij zijn vorig jaar verhuisd, toen ik 37 weken zwanger was! :rolleyes: Niet aan te raden, nu genieten we enorm van de ruimte (van 3 slaapkamers naar 6 slaapkamers gegaan!

    Succes met alle verbouwingen @Rachje20, @capo en @Noa1987!
    Wij gaan alleen de babykamer opknappen; lees: nieuw kleed, gordijnen, muur verven. Op de muur komt Piramide van Praxis en dan met warme terracotta/roest kleurige gordijnen/vloerkleed.
     
    Avdsx, capo, Noa1987 and 2 others like this.
  15. xDoo

    xDoo Fanatiek lid

    Jul 18, 2012
    1,830
    1,075
    113
    Female
    Succes met de pillen. Vorige zwangerschap ook aan gemoeten. Zou anders van floarix of zoiets nemen. Die pillen waren niet te doen..
     
  16. xDoo

    xDoo Fanatiek lid

    Jul 18, 2012
    1,830
    1,075
    113
    Female
    Mooie echo! Heerlijk vooruit gezet te worden. Krijg je altijd gelijk een stuk zekerder gevoel van!
     
    Avdsx likes this.
  17. xDoo

    xDoo Fanatiek lid

    Jul 18, 2012
    1,830
    1,075
    113
    Female
    Hier hadden we huis opgeleverd gekregen toen ik net bevallen was. Oude woning was 2u rijden dus vond wel heel intensief toen. Ook met totaal leeghalen van oude woning. Maar we hebben overleeft.
    Nu gaan we op zolder 2 kamers realiseren. Mn vriend is nu bezig alles leeg te halen zodra maart/april bezig kunnen. Dan gaan de jongens naar zolder waar van ouste dus nieuwe meubels krijgt. Hoop dat tegen die tijd ikea weer open is:oops:
     
  18. Noa1987

    Noa1987 Bekend lid

    Jan 10, 2019
    762
    1,044
    93
    Female
    Noord-Brabant
    @Avdsx wat een cadeautje een paar dagen erbij! Succes met de NIPT! En hele mooie echo!

    @capo en @Rachje20 leuk dat jullie ook aan het verbouwen zijn! Bij ons moet de keuken echt vernieuwd worden, voor de rest is het vooral esthetisch en dingen als zonnepanelen en zo. Maar de aannemer doet eigenlijk alles. Het is een jaren 70 huis. Wel onhandig dat alle bouwzaken nu dicht zijn... niet echt moment om een laminaat of verfkleur voor de muur uit te kunnen zoeken!

    @capo ja die 15 uur red ik wel, maar dan weet ik dat ik vandaag niks kan. Maar ja de diensten horen bij mijn werk en heb hem liever aansluitend dan de dag ervoor tot 23 uur werken en erna om 6 uur op, dan ben ik een zombie op het werk.
     
    Avdsx likes this.
  19. lievemandie

    lievemandie Fanatiek lid

    Mar 31, 2015
    1,333
    508
    113
    Female
    Roermond
    Goedendag :)

    ik had vanochtend om 11 mijn echo gehad. Het hartje klopte goed. Van 6 wkn nog wat nu naar 8 + 3 :) ik ga zo lekker tukkie doen.
     

    Attached Files:

  20. Nuna4

    Nuna4 Actief lid

    Feb 2, 2020
    122
    183
    43
    Female
    @Nikka wat een verdrietig nieuws zeg! Dat lijkt me heel moeilijk, zeker omdat je kort geleden ook een miskraam had :(. Veel sterkte gewenst!

    En gefeliciteerd met de goede echo's @Silvia1980, @lievemandie en @Avdsx!
     
    Avdsx likes this.

Share This Page