Hoi dames, Ik wil graag met het gezin naar limburg,nog nooit geweest namelijk. Ik wil dan naar Maastricht en Valkenburg. Hebben jullie tips voor een verblijf? Ik wil graag in een huisje,vakantiepark is ook prima. Liever geen camping,tenzij er een leuk zwembad bij is. Ik vond het Vennenbos van Landal maar dat ligt bij Eindhoven. Alvast bedankt voor het meedenken!
In Vaals zit ook een Landal park. Anders Landal Cauberg in Valkenburg. https://www.landal.nl/landen/nederland/limburg/zuid-limburg#filter:eyJhYyI6IjJCNjBCMjRBQkIxODRDNEQ5ODRFNDlDMkUzRDhCRjEwIiwicyI6IjEifQ== Zag dat er ook één in Vijlen zit en Noorbeek, zie bovenstaande link. Je zou ook gewoon eens op boeking.com kunnen kijken wat beschikbaar is in het Heuvelland (Valkenburg, Schin op Geul, Vijlen, Vaals etc)
Landal Hoog Vaals is leuk vinden wij. Op loopafstand van het drielandenpunt. Eindhoven-Maastricht is nog best een eindje ja..
vakantiepark Qurios Gulpen is nieuw en in Maastricht heb je het Dormio resort. En natuurlijk landal in Valkenburg, Vaals, Vijlen of Noorbeek.
Dormio Maastricht inderdaad. Heerlijke, ruime en luchtige appartementen. Wij zijn fan van Limburg, maar Maastricht als vakantieverblijf was eens en helaas nooit meer. Hoe mooi het ook is daar, je bent veel kwijt aan parkeren alleen al. Niet bij Dormio zelf, maar wel zodra je daar buiten wil parkeren.
Parkeren? Nee joh, fietsje mee of huren en je staat binnen 15 min recht in het centrum van Maastricht. Ik ben echt wel aangenaam verrast door Dormio moet ik zeggen. Er waren wel wat puntjes, maar prima park hoor. En als je je niet kunt vermaken in die omgeving, dan weet ik het ook niet meer hoor Binnen een half uur rijden liggen er wel 100 dingen om te doen. Wij zitten er van de zomer 2 wkn, camping op de Gulperberg. Al 890 dingen opgezocht en opgeslagen om te doen, van wijn-wandeling tot kabelbaantochtje.
Klopt, het is dan heel makkelijk om te komen. Maar wij hadden geen mogelijkheid om vier fietsen mee te nemen. Huren bij Dormio zelf, volgens mij waren wij voor één dag alleen al zo een €250 kwijt voor vier fietsen. Voor mij is dat duur. Dat was bij Landal en Roompot toch wel anders. Dus volgende keer gaan we lekker naar Limburg, maar toch een Landal of Roompot park. Voor de rest is Maastricht een heerlijke en mooie stad. Kun je echt niks van zeggen. Veel te doen inderdaad.
Tip voor een volgende keer: https://www.maastrichtbereikbaar.nl/nl/producten-en-diensten/gratis-parkeren-pr-noord/ Zo kun je heel goedkoop toch Maastricht verkennen
Wij zijn afgelopen weekend bij Landal Hoog Vaals geweest en het heeft me aangenaam verrast! Mooi parkje, leuke buitenspeeltuin, goed terras (niet onbelangrijk in de zomer toch?). Ook, per ongeluk, een rondje binnengelopen, ziet er ook goed uit. Binnenspeeltuin, bowlingbanen, zwembadje. Wij gaan er wel naar terug! Het Landalpark in Valkenburg is ook goed en mooi, maar die is (volgens mij) in de zomer wel duurder.
Landelijk Valkenburg ligt echt heel mooi. Bovenop de cauberg. Ideaal ook juist als je Valkenburg en Maastricht wil verkennen.
Wij zaten afgelopen weekend in residence Valkenburg van Topparken. Accomodaties zijn vrij nieuw nog en echt heel prima. Wij hadden zonder sauna maar er zijn er ook met sauna. Er is een leuke speeltuin en een simpel buitenzwembad en een restaurant met op dit moment afhaal en bezorging. Vanuit hier heel makkelijk alle mooie plaatsen te bezoeken. We zijn nu niet in Maastricht geweest, maar daar is bijvoorbeeld een gratis P en W (park en walk) bij de stayokay en vanaf daar loop je in een paar minuten het centrum in.
Neeeeeee, de Leistert Dormio nog nooit van gehoord. Wij gaan wel vaker een dagje Maastricht, naar de Valkenier in Valkenburg, naar de grotten, etc. Voor ons 45 min rijden.