Het OMT was het dus niet anoniem eens. Er waren er ook die niet voor openen waren. Echter wegens de oplopende problematiek, is er besloten toch te openen. En daar ben ik het helemaal mee eens. En ja, dan horen daar maar wat strengere matregelen bij. Het is niet anders. Je kan ze niet nog 3 maanden thuis laten zitten.
Ik hang 8 februari gewoon letterlijk de vlag uit denk ik. En als de kinderen maandagochtend op school zitten zet ik de muziek heel hard en ga ik heel uitgebreid een vreugdedans doen Verder moet ik dan eigenlijk wat achterstallig onderhoud in het huishouden doen, maar ik denk dat ik mezelf een vakantiedagje geef en lekker ga netflixen met koffie, luxe bonbons en sushi for lunch Grootse plannen dus om het te vieren
Dat ga ik doen als mijn puber weer naar school is Maar dit is een hele goede stap in de juiste richting.
Maar het geldt dan toch alleen voor basisonderwijs? Heb je toch alsnog de rest thuis? Ik kan niet wachten tot middelbare school weer open gaat. Die oudste van mij gaat irritant doen, niet normaal.
Ik denk dat ze het over dit dingen nooit eens worden Maar inderdaad, nog langer thuis is geen optie (vind ik)
Daar heb ik geen last van. Mijn pubers zitten op hun kamer en doen zelfstandig hun ding. Die zie ik overdag bijna alleen als ze wat willen eten . En oudste dochter kan weer naar haar stage (basisonderwijs). Mijn meest zorgintensieve en aandachtsvragende kindeen gaan weer naar school. En vooral mijn 12-jarige was de afgelopen weken een draak met het thuisonderwijs (ging de eerste periode beter). Ze maakte strijd om alles. Ik ben daar zo klaar mee... Dus ik ben serieus heel blij! Succes nog met je oudste. Ik kan me daar wel iets bij voorstellen. Als mijn 12-jarige nu op het vo had gezeten, dan was de vlag hier ook nog niet uitgegaan...
Oh Ik ging er idd een beetje vanuit dat je 12 jarige op de middelbare school zat, maar ik kan echt niet wachten tot mijn 13 jarige weer heen kan (wat klinkt dat onaardig eigenlijk..)
De oudste slaapt dan nog (en die slaapt overal doorheen) en middelste dochter zit boven aan school te werken. Ik zal de muziek niet te hard zetten
Haha, nou ik snap het wel. Mijn dochter moet nu weer aan het werk en begint meteen met ruzie zoeken. ‘Ik heb gewoon geen zin om te lezen’, etc. Ze is van december en heeft langer gekleuterd. Dat was toen al een goede beslissing en blijkt nu helemaal de beste beslissing ooit geweest te zijn
Haha snap het. Hier zit er nu een boven heel hard te schelden (geen idee waarom nu weer). Denk fifa tijdens een tussenuur..
Omdat ik er ook 20 minuten voor niet rijden, in de rij staan en 20 minuten terig. Dus een uur ben je makkelijk kwijt. Én ik weet niet hoe het nu zit met de wachtrijen voor de afspraak. Maar vorige keer (september) heb ik ruim 1,5 uur naar het wachtmuziekje zitten luisteren voor er überhaupt een afspraak was. We hebben het druk zat en een van de klachten is een extreem laag energieniveau.
Klopt, nu ook pas vanaf groep 3, tenzij de kinderen via bco eruit komen als een nauw contact van iemand met bewezen covid 19.
Ja dat is een hele lastige wat moeilijk tot niet te doen is op school dus het wordt straks weer 1 grote strijd om haar naar school te krijgen. Het ligt aan de groepssamenstelling volgend jaar wordt deze groep godzijdank uitelkaar gehaald eerder wordt het niet beter vrees ik
Dat klopt echt. Ik ben 5 keer getest en t varieerde van nergens last van tot behoorlijk vervelend. Mijn zoon 2 keer getest en die zei de tweede keer ook dat t wel echt vervelend was, terwijl hij de eerste zei dat hij er niks aan vond. T is denk ik nert als bij een prik zetten, de ene keer heb je nergens last van, de anderge keer is het best pijnlijk.
Ach kinderen die langer gekleuterd hebben hoeven ook nog niet te testen. Nee ik weet het, is niet heel handig, maar ze moeten denk ergens een grens trekken. Als je maar weet dat ik dit niet bedacht heb!