Nou, hij komt sowieso héél vaak. Maar zwanger shop ik echt heel veel. Bijna elke dag wel en dan ook gerust meerdere pakketten.
@Sado Zo kwam afgelopen zondag Bol.com met pampers billendoekjes. Vanmiddag kwam Scotch & Soda met schoenen voor mijn man en H&M voor ondergoed van de oudste. Morgen komt H&M met een bestelling voor mij en bol.com omdat ik nog wat Body & Fit repen had besteld. Oh en de Bijenkorf komt met Charlotte Tilbury make-up. Woensdag verwacht ik nog een paar jeans voor de oudste. Vrijdag verwacht ik nog wat kleding voor de jongste.
Haha, zo herkenbaar dit Ik krijg gemiddeld 8 pakketjes per week, denk ik zo. Verwacht deze week nog H&M (kleding), Zara (kleding) 2x Zalando Lounge (2x schoenen), Bol.com (wafelijzer en mixer aan vervanging toe ) en Humble&Crumble (koekieeeees). Speentjes voor de jongste verwacht ik ook deze week, nu ik er zo over na denk (speentjes abonnement, dus weet ‘t niet exact) Vandaag was vriend Bol.com er al met een nieuwe haarborstel
Ik wil dit ook. Ik wil niet meer online shoppen. De vaste postbezorger ken ik inmiddels zo goed en bij naam dat we maar Facebook vrienden zijn geworden
Wat erger ik mezelf toch altijd aan Wouter de Winther Zit al 10 mnd overal te schnabbelen en nog geen geld voor een logopediste om die sssss uit zijn spraak te laten timmeren?!
Ik ben gisteren voor het eerst weer naar (mbo) school geweest! Wat was dat gek. Voor de komende tijd alleen online les. En zal vooral even bij moeten poten op het gebied van pc’s. En man heeft ook nog als cadeau een nieuwe laptop voor me besteld. Nou hoop ik bijna dat mijn kapsalon nog even een paar weekjes dicht blijft zodat ik me eerst met school wegwijs kan maken. Dat overdragen wordt het volgende project. Heel spannend.
Dat ik om half 7 wakker gemaakt werd door zoon "ik ga met papa mee werken, kijk ik ben al aangekleed!" Dat aankleden is al een enórme overwinning (hij heeft zijn standaard volgordes 's ochtends en aankleden gebeurd dus pas als laatste) dus het was wel serieus. Hij pakte sokken "doei mam!". Uuhh wat? Uiteraard kon hij niet mee wat leidde tot een meltdown. Fijn wakker worden
dat geluksmomentje dat je je favo koffie walm weer ruikt nadat je wekenlang van een ander merk hebt moeten drinken omdat hij niet leverbaar was.... We keken rijkhalzend uit naar de AH bezorgers! Nu eerst een heerlijk koffiemomentje met DG Lungo Intenso! Jaaaaaaaaay (1 doos open, 14 in voorraad...Hopelijk niet weer leveringsproblemen voorlopig)
Ha ik voel me al normaler worden per bericht. Het is hier net vertraagd sinterklaas. Krijg een pakketje binnen van Ali wist zelf niet meer wat t was. Omschrijving Tshirt...oh niet besteld dus nu ben ik heeeeeel nieuwsgierig wat t is, referentiecode opzoeken, oooooh tis voor mn man.
Heb ik zowaar trek in een wijntje...gaat die dop er niet af...Man krijgt m ook niet open...Handdoek, zo'n grip dingetje...nope...Grrrrrrrr Nou heb ik al eerder een kurk met een grove schroef en een tang er uit gekregen omdat men een flesopener was vergeten. Dus schroefdop mag ook op de lijst, moest toch nog die bijtel slijpen Maar ik heb toch mooi mn wijntje Mn vader zei vroeger dat t belangrijk was goed met gereedschap om te kunnen gaan, ook als meid, omdat je nooit wist waar t goed voor was. Geloof niet dat ie dit helemaal bedoelde maar hij heeft gelijk gehad
Mijn vader zei dat ook van dat gereedschap! Ik geloof niet dat ie daarmee onderdelen van ‘C’ bedoelde maar ‘C’ is er ook maar wat blij mee ‘t Is zo’n snertweer dat ik een geintje wil maken.
Vanmorgen zat deze mooie jongen in het struikje naast ons raam. Ik heb weleens mensen horen zeggen dat als je een roodborstje ziet, dat dat dan overleden mensen kunnen zijn in een andere gedaante. Misschien je reinste onzin, maar toch heb ik vanmorgen even heel zachtjes: ‘hoi papa’ gezegd ❤️
Ik zie er zo tegenop op morgen om 5:30 de weg op te gaan. Denk dat ik voor de zekerheid maar de snelweg pak.
Ik zag gister de bezorger weer aankomen met een groot pakket voor hier en riep toen heel hard naar hem dat ik altijd zo blij werd om hem te zien dat hij spontaan begon te glimlachen. Kerel blij, ik weer een goede daad gedaan. (En ik was ook blij, ik vind het soms net cadeautjes al die bestelde dingen.)