Dat is niet wat ik denk. Ik denk (nogmaals) dat hij meer op zn geweten heeft dan alleen een appgroepje aanmaken met een vreedzame boodschap. En dat is hoogstwaarschijnlijk iets (nogmaals) wat hij niet met jou (of andere ‘kennissen’) deelt.
Ja kan via Google een beetje lezen wat er speelde. Kort samengevat hebben ze opgeroepen tot geweld (klappen uitdelen aan agenten, fuck the cops). Ze wouden oorlog voeren en plunderen(hiervoor gaven ze ook instructies). Ook het stadhuis en huis van de burgemeester moest plat.
Maar dat is verder toch ook heel vreedzaam demonstreren en er is toch niks gebeurd? Snap niet dat je daar mensen voor vast mag zetten.. nogmaals Het is echt maar net hoe je het verhaal neerzet en kleurt met je eigen mening
Ps welke plaats was dit? Sorry, heb zelf even heel lui niks opgezocht. Den Bosch toevallig? Daar wilde ze het gemeentehuis ook platbranden namelijk
Dus wèl oproepen tot geweld en daarom preventief vastgezet. Als we dan nu de eerste post lezen... klopt niks van dus. En trouwens: dat preventief in hechtenis nemen heeft niets met de corona spoedwet te maken. Dat is ‘gewoon’ een mogelijkheid in de wet om mensen preventief in hechtenis te nemen die een gevaar (kunnen) vormen voor de samenleving. Dat gebeurt ook echt niet zomaar.
Ik weet waar @Cin85 woont en er is inderdaad opgeroepen om te demonstreren toen. Ik weet niet of Cin het prettig vindt als ik de plaats vertel.
https://www.ad.nl/binnenland/onvoorstelbaar-dat-we-onze-schaarse-vaccins-als-eerste-aan-100-jarigen-geven~a8c2ad6c/ Hier ben ik het wel mee eens....
Ik ook! Mijn oude lieve omaatje van 96 is gevaccineerd.... Fijn.... Maar had toch echt iemand anders eerder het vaccin gegund
Thanks, ik hou dat inderdaad liever privé. Maar het gaat hier absoluut niet om den Bosch. Ook is er in deze app groep niet opgeroepen om te plunderen en of iets plat te branden. Het ging namelijk om een vreedzame demonstratie, de enige oproep die werd gedaan was om geen geweld te gebruiken.
Ondertussen had ik het forum al wat doorzocht en gezien dat Alphenaren niet uit Alphen (in de buurt van de Bosh) komen. .
Uw kennis over Nederland is (gelukkig maar ik ben Belgische) groter. U kunnen ze niet wijsmaken dat Alphenaren uit Alphen komen
Brrr... begin hier toch wel wat "bang" te worden.. Sinds gister al steeds warm, erg rode wangen. Lig nu al even in bed en dacht wat voel ik me toch slecht, ging ik naar de badkamer en zag dat ik vuurrode wangen heb die flink warm zijn. Sinds gister ook aan de diarree en zo nu en dan flinke buikpijn... ik hoop maar op een buikgriepje. Net maar even paracemol ingenomen.