Ligt er maar net aan waar je woont. En of je auto winterbanden heeft. Onze auto komt voorlopig nog niet de afrit af hoor. En de teststraat is per fiets niet makkelijk bereikbaar, zeker niet met deze weersomstandigheden.
Hopelijk is dit haalbaar want in een waterland als Nederland is zwemles zo gigantisch belangrijk. Nadeel gaat van onderwijs tijd af, en dat hebben ze al zo moeten missen. https://www.nhnieuws.nl/nieuws/280642/zwembadeigenaar-denkt-maas-in-wet-te-hebben-gevonden-met-schoolzwemmen-weer-open
Hier in Amsterdam de Rai niet. Werden al 85 plasseks afgebeld die bij de teststraat gevaccineerd zouden worden ivm sluiting door de sneeuwval.
Mijn oudste kinderen hebben schoolzwemmen gehad. In groep 3. Maar omdat dat steeds duurder werd en heel veel.ouders hun kinderen al veel eerder zelf op zwemles deden is het afgeschaft. Het mag van mij zo terug komen hoor. Bij ons was het dan ipv een gymles op woensdagochtend. Heenreis viel in de pauze van de kinderen, de terugweg na schooltijd.
Ja, leuk voor die kinderen, maar dat is natuurlijk niet bij elke school te regelen. Weer een beetje, die wel, die niet. Voelt wat 'oneerlijk'. Maarja, die hele Corona is niet eerlijk, haha. Ik vind dat de overheid zwemles voor iedereen als onderwijs moet zien eigenlijk.
Ik vind juist dat we steeds meer de richting op moeten gaan van 'een beetje die wel, die niet'. Nu is er 0,0 mogelijk, op meerdere vlakken, terwijl er best maatwerk moet kunnen zijn. Waarom zou alles dicht moeten blijven omdat niet iedereen aan de maatregelen kan houden? Dat vind ik nog veel oneerlijker.
https://www.ad.nl/binnenland/tienduizenden-jonge-gezonde-mensen-gesloopt-door-corona-ik-neem-afscheid-van-wie-ik-was~a588bc90/ Dit bericht deed me wel wat. Man en ik zitten beiden in die groep. Onze kinderen hebben van alle Lockdowns samen minder geleden dan van het feit dat hun ouders nauwelijks nog iets met ze ondernemen.
Heftig. Ik lees en hoor dit vaker. Van milde tot best zware klachten maar niet ziek genoeg voor het ziekenhuis. Maanden daarna nog echt veel klachten. Ik weet van griep dat ik meestal nog wel 3 weken wat minder ben. Maar dit gaat echt om maanden.
Ik ken niet heel veel die Corona hebben (gehad) maar diegene die ik ken hebben er nog steeds last van. Sommige een jaar later nog! 1 van mijn beste vriendinnen, nog geen 30. Ski leraar, heel sportief. Maar die is er nu pas een beetje overheen. Echt k u t hoor.
Wij zijn in april ziek geweest. Echt heel milde klachten. Zomer ging redelijk goed. Vanaf september alleen maar moe en vaak lichte keelklachten en last van de ademhaling. Man heeft ook nog steeds zijn reuk niet terug.
Bizar dat je maanden na besmetting ineens nieuwe symptomen kunt krijgen. Het zou me niet verbazen als ik ook asymptomatische corona heb gehad. Heb nu kuchjes, af en toe hoofdpijn en ben moe. Nu geen corona, want getest.
Heftig hoor, die gevolg schade. Dat is ook de reden dat ik ook echt wel zo voorzichtig mogelijk ben. Sowieso voor mijn omgeving, maar ook voor mezelf.
Ik weet niet of ik het heb gehad. Vorig jaar februari ziek geweest met enorm veel hoesten (maar dat was officieel voor COVID) en ik kreeg daarna van juli tot december maandelijkse klachten. Steeds hetzelfde: keelpijn werd enorm hoesten, verkouden en moe een of 2 weken en het liep steeds gelijk met mijn cyclus gek genoeg. Ik heb allerlei onderzoeken gehad. En gek genoeg sinds 23 dec nu niet meer gehad (moet wel zeggen dat ik nu zwanger ben dus als het echt gelijk liep die KNO klachten met cyclus zou het kunnen aangezien ik nu hormonaal in de war ben haha) Huisarts en ik vonden het wel heel raar dat het steeds zo exact terug kwam (en alle testen negatief) vooral der blafhoesten enorm lang hele dagen en nachten...