Fantasietopic; emigreren en nieuwe carriere

Discussion in 'De lounge' started by Champetter, Feb 10, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    08EA71FC-05F8-4FE5-A20F-49938339FB32.jpeg 3F9129C6-3179-4A7A-A9AA-0CE42D22446A.jpeg
     
  2. Amberxx

    Amberxx VIP lid

    Nov 6, 2013
    5,018
    5,227
    113
    Ik reis graag de wereld rond maar zou nergens liever willen wonen dan hier.

    Daarnaast hecht ik veel waarde aan familie, vrienden en mijn sociale kring.
     
    Champetter likes this.
  3. G89

    G89 VIP lid

    Sep 18, 2008
    10,058
    1,290
    113
    Nederland
    Ik zou dan naar Australië willen verhuizen, huisje op steen worp afstand van het strand met mijn gezin.
    Verder nog wat andere huisjes verhuren of een hostel voor backpackers, maar een koffie tentje lijkt me ook super leuk!

    Oh en ik zou m’n zusje mee nemen! Die is verliefd op Australië. Ze is er inmiddels al twee keer geweest
     
    Champetter likes this.
  4. Esila

    Esila Fanatiek lid

    Sep 17, 2006
    2,389
    831
    113
    Hier ook zo. Al jaren in TR wonende.
    Wij zouden hier naar de bergen willen verhuizen, een hutje op de hei :p heerlijk ! Wat dieren groente en fruit :thumup:
     
    Champetter and citroenrasp like this.
  5. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    Ik zou ergens willen wonen waar het het hele jaar door mooi weer is. En misschien niet te ver vliegen zodat familiebezoek goed te doen is.
     
    Champetter likes this.
  6. EdN

    EdN VIP lid

    May 27, 2011
    8,824
    3,611
    113
    Emigreren lijkt me alleen leuk als ik met pensioen ben (hopelijk lekker vroeg). En dan lekker naar Italië, genieten van de mooie omgeving, het weer, het eten.
     
    Champetter likes this.
  7. MrsBucket

    MrsBucket Fanatiek lid

    May 27, 2014
    1,225
    650
    113
    Ik zou graag in een warm land wonen. Het land zelf maakt me niet zo heel veel uit. Het werk zou me ook niet uitmaken, maar ik zou niets voor mezelf beginnen. Met een B&B of een camping oid ben je altijd aan het werk om het anderen naar de zin te laten hebben, dat lijkt me niets. Gewoon loondienst ergens, parttime, lijkt me prima.

    Spanje, Portugal, Arizona, Louisiana, dat zijn plekken waar ik wel graag zou willen wonen.
     
    Champetter and citroenrasp like this.
  8. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,289
    10,260
    113
    Ik zou juist naar een land gaan waar de winters zacht zijn en de zomers niet te heet. Wat zou het toch praktisch zijn om een talenknobbel te hebben. Die zijn ze ooit vergeten te plaatsen haha.

    De familie woont aan de andere kant van het land en hebben al het idee dat we in een ander land wonen. Moet zeggen als we met de trein gaan en vertraging hebben lijkt dat soms ook wel zo:roflmao:
     
    Champetter likes this.
  9. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,366
    21,744
    113
    Wat leuk! Mijn schoonvader heeft ook een boerderij, al woont hij er niet. Gaat gewoon zo af en toe langs. Als het tijd is om te plukken/persen (hij heeft met name olijfbomen) dan huurt hij daar mensen voor in.
    In de bergen woon ik trouwens al, maar wel in een stad.
     
    Champetter likes this.
  10. Inieminie83

    Inieminie83 Actief lid

    Jul 11, 2013
    351
    74
    28
    NULL
    NULL
    Ik wil heel graag ons huis verkopen en een camper kopen. En dan met ons gezin (met 2 kleine kinderen) een jaar rondreizen. Ik heb ook al een reeks ideeen over wat we in die tijd kunnen doen om extra inkomen te vergaren. Nu alleen mijn man nog overtuigen!
     
    Champetter likes this.
  11. Kindje3

    Kindje3 Actief lid

    Dec 19, 2020
    155
    105
    43
    Female
    Naar Spanje emigreren.
    Werken doe ik nu ook sinds kort online en loopt al lekker, dus nog even en we hoeven er beide niet meer bij te werken:D

    Zou een mooi ruim huis kopen aan of vlakbij het strand, niet te ver van Barcelona. Zo gaaf..
    Alleen weet ik niet of de kinderen daar gelukkig van worden:$
     
    Champetter likes this.
  12. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    Nov 17, 2016
    18,943
    14,994
    113
    Zwarte woud Duitsland, deel uitbouwen voor verhuur mét werkplekken (hokjes 1 persoon, eentje voor meerdere personen) met meerdere monitors plus aantoonbaar beveiligd en gecertificeerd netwerk, domme printers bij te huren (zonder geheugen) evenals een shredder. Overal whiteboards die van buitenaf niet zichtbaar zijn en geluidsdempend materiaal in de wanden.

    Ik kan werkelijk waar overal werken als er maar internet is. Probleem is dat, dat nog wel eens te wensen over laat en 1 prutschermpje van een laptop ook niet ideaal is. Internetcafe is ook niet echt een oplossing.

    Idealiter, vlakbij een camping met brak internet. Voor de verhuur van werkplekken levert dat meer op in elk geval. Koffie/thee barretje erbij en evt broodjes ofzo (al of niet gewoon besteld bij de bakker).

    Is ook goedkoper dan telefoonkaarten (kpn want de rest was bal) of een ritje naar huis heen en weer voor een maandafsluiting...

    ik wil gewoon een rocket stove in mn huis, duitsland vind je die wel.
     
    Champetter likes this.
  13. Syane

    Syane VIP lid

    Aug 21, 2013
    12,238
    11,816
    113
    Doet me denken aan de boeken van Jenny Colgan... de kleine bakkerij.
     

Share This Page