Hier echt weer heerlijk geslapen! Verder weinig op de planning, en wij doen niks aan Valentijn. Gisteren dan super fijne avond met tapas gehad, maar niet echt speciaal voor Valentijn... @Siepie85 @Poolvos hoe gaat het eigenlijk bij jullie ? @Lancer1992 hoe is het met jou en de kleine meid ? Grote broer B kusjes aan het geven aan R?
Mogguh allemaal, hier heerlijk geslapen. L heeft tot 7.15uur geslapen. E was jammer genoeg al vanaf half 6 aan het spoken. Ze weet dat ze tot 7uur op der bed/in de kamer moet blijven. Maar heel de tijd deur open en dicht en diep zuchten. Daarna bij ons op bed geen rust. Heel de tijd aan L plukken en die lange benen van der overal neergooien . Kwartier geleden rent ze naar de wc dat ze moet poepen en sindsdien zit ze heerlijk rustig te spelen. Je zou bijna denken dat er heel de tijd iets dwars zat in die buik en ze is ook zo'n muts die zegt dat er niks is als je vraagt of er iets is Ow en wij hebben gisteren geen eten besteld, maar wel zelf allemaal lekkere hapjes gekocht
Morge. Hier doen wij geen valentijn. Is enkel een domme commerciële bedoeling. Maar toch doen we een klein feestje onder ons 3en want morgen is de papa jarig. Gisteren een pak friet gaan halen. Was dus al sinds de maand mei geleden dat we dit nog gaan halen waren en eerlijk het heeft zelf niet gesmaakt. A heeft een nieuw liedje ontdekt: wat doet een eendje van 2kleine kleuters. Zalig om te zien dat ze alle diertjes al begint na te doen. De hond is haar favoriet heel haar lichaam schudt mee als ze blaft. Ook denkt ze dat ze kapper is. Heel de dag in mijn haren prutsen. Zalig! Of als ik vraag A doe mama shampoo dan gaat ze echt op mijn haar wrijven. Is echt een zalige meid tijdens de dag.
Goedemorgen! Wat is het weer prachtig buiten he. L was van 21.00 tot 23.45 wakker gisteravond. Eerst 3 kwartier op en af krijsen. Daarna dus nog heel lang gewoon wakker. Te kletsen, giebelen enzo. Om 23.30 ging ze weer echt huilen en ben ik even naast haar gaan zitten en na een kwartier kon ik gelukkig weg zonder dat ze ging huilen. Enige dat ik kan bedenken is dat ze het koud heeft. Vanavond maar eens 2 slaapzakken proberen. Want de r seizoenen slaapzak heb ik niet en vind ik te prijzig om nu nog aan te schaffen, het koude weer is bijna voorbij en haar kamer is echt niet zo koud. Slaapzak van de Hema is voor ruimtes onder de 15 graden ofzo, zou toch voldoende moeten zijn. Dekens hebben geen zin, ze wurmt zich er onderuit. We zullen vanavond zien of meer lagen gaat werken. Eten gisteravond was heerlijk. Alle kids met een laptop in hun bed, allemaal een eigen filmpje. Tegen mijn principes, maar zo heel af en toe vind ik het ideaal als wij een uurtje rust willen Plannen vandaag, straks komt een neefje spelen. Ik ga met dochter nog even schaatsen op de weilanden in de buurt die onder gelopen zijn. En verder weinig plannen. Ik had gister weer veel bekkenpijn. Sinds de zwangerschap van L speelt dat soms op, zeker na 2 uur wandelen in de sneeuw zondag. En dan gister weer een uur, dan is het weer mis. Vandaag dus even niet wandelen, want dat lijkt de trigger te zijn. Maar de sneeuw is van binnen ook prachtig om te zien
Hier vandaag een rustig dagje. Mijn man is net weer begonnen met de vloer in de keuken. Als Q op bed ligt ga ik hem helpen. Ik hoop zoooo dat hij er vandaag in ligt. Verder komt er even een vriend langs van mijn man met zijn zoontje. Een relax dagje dus.
Hier hebben we genoten van een avondje en nacht zonder kinderen. Het is de film Mudbound geworden, mooie film! Net even contact gehad met het logeeradres en de oudste heeft weer gespuugd vannacht (vorige week maandagnacht thuis ook). Ik vind het wel gek, normaal spuugt ze nooit. Ze lijkt verder ook niet ziek. Hebben jullie enig idee wat het zou kunnen zijn? Twee keer in een week vind ik toch wel gek.
@wolkje1994 prima hoor maar hou nu even veel ballen in de lucht. 2 nieuwe stage plekken. Deze week mijn eindreferaat van m’n opleiding en dan eind oktober ben ik als alles gewoon volgens plan gaat psychiater. Verder gaat het goed hier hoor. Lekker van de sneeuw genieten zo lekker schaatsen met E en T vindt de slee ook geweldig. Het lijkt erop dat T waterpokken heeft, dus dat is top heeft ie dat mooi gehad straks. Hij kan het nooit zo erg als z’n zus krijgen aangezien die als een pok eindigde en bijna een zkh opname nodig had. De huisarts had het toen qua huid nog nooit zo erg gezien en op het kdv weet iedereen het zelfs nog zo’n indruk heeft dat toen gemaakt.
Heeft E gehad kort nadat T geboren werd en toen we vorige week op vakantie waren ook 2 keer die week. Verder nergens last van, ik wijt het een beetje een stress ongemerkt ofzo.
Hier was het deze week amper 9graden op haar kamer. Slaapt met lange romper, broekkoussen, T-shirt met lange mouwen en dan een pyjama in velours. Daar haar 4seizoenen slaapzak over en nog een wollen deken over en onder haar. Is waarschijnlijk ook de reden dat ze nog slechter slaapt als anders want haar neusje ziet vaak rood van de kou.
Morning. Hier vandaag geen plannen. Vanmiddag gaat de oudste denk ik even spelen bij opa en oma want zn neefje en nichtje komen ook. Ik denk dat we vandaag gewoon lekker binnen blijven; gisteren al een heel stuk rondom het bos gewandeld. Ik heb vrij weinig nieuws eigenlijk.. mini O ligt nog op bed en zal zo wel wakker worden..
@Muisje458 @riean bij ons dus ook zo koud. Hebben nu deze Kachel gekocht, kunnen het altijd nog voor andere dingen gebruiken. Wij laten m voorlopig aanstaan op 15 graden. Dan is het rond de 20 graden ( dat ding staat op de grond en de vloer is koud dus blijft stoken ). L is nog beter gaan slapen sinds dit ding. @Muisje458 misschien met een kachel en standaard 20 graden gaat A beter slapen ? @Siepie85 wat een druktes zo meid, succes ! En jullie hebben toch ook een huis gekocht? Hebben jullie de sleutel al of komt dat nog? Ben het even kwijt
We moeten überhaupt contract nog tekenen... het is een heel klein project can 4 huizen en de bouwer moet nog over de brug komen met de technische specificaties dus als ze dat gedaan hebben gaan we pas tekenen. Dus ja als het goed is ergens in de zomer hebben we een ander huis. En nu ons huidige nog niet te koop gezet omdat de prijzen blijven stijgen dus pas als we zekerheid hebben gaan we dat pas doen.
Hier een rustige zondag. Wou nog eens gaan wandelen, maar er staat een windje waardoor het toch wel koud aanvoelt. Wij doen niets voor Valentijnsdag. Of toch dat dacht ik. Vriend heeft een kaartje laten leveren met foto's van hem een S met de tekst "from your boys" en een doosje Leonidas pralines, enkel witte. Ik heb natuurlijk zelf niets gekocht want vriend negeert normaal gezien Valentijnsdag. Vanavond maken we pizza. De degen zijn al aan het rijzen. Enkel nog vorm geven en beleggen. Voor S hebben we vegan kaas. Die zijn pizzaatje rol ik op en snij ik in rondjes, dat is gemakkelijker om vast te houden.
Wij zijn net nog even naar ijsbaan geweest en E wilde zowaar schaatsen en ze had er nog lol in ook. Echt hrtbaat dooien en ons kind heeft door dat schaatsen leuk is . Zo juist eten besteld onder het mom van het is Valentijn . Doen we normaal niks aan. Gisteren kwam man wel thuis met een bosje bloemen. Verder weinig gedaan vandaag, ja een wasje want de opvang is open en L heeft weer een snotneus en die had lekker door zijn hele bed lopen snotteren Verlangen jullie ook weer zo naar warmte? Van mij kan het niet snel genoeg 20gr worden, ben al die sneeuw en gladheid nu wel zat
@Miekje86 I feel you Deze week was leuk (vooral voor de kinderen) en dit weekend schaatsen was fantastisch, maar ik wil dat 't lente wordt. Volgend weekend 15 graden hoorde ik, ik teken er voor!
Ik kijk toch ook al uit naar de temperaturen de komende week. Zo koude en sneeuw vind ik leuk om naar op reis te gaan, maar niet als ik erdoor moet voor werk/kdv enz.
Hier morgen vanwege code rood alle scholen en opvang dicht. Mazzel dat ik vakantie heb maar ik keek stiekem wel uit naar een dag alleen. Wekker uit dan maar.
Mijn school en die van N gaan om 10.30u open. Is om 8.30u nog een bovenschools overleg om te kijken of het gaat lukken. Dus ook maar de wekker uitgezet En onze ketel is stuk Man is natuurlijk net weg. Heb alles gecontroleerd, maar hij maakt geen verbinding meer. Het is inmiddels al een stuk kouder beneden Dus ik heb gebeld, er komt vanavond nog iemand langs. Gelukkig slapen de kinderen al, ik zit met 2 dekens op de bank