Over ongeveer 2 jaar zouden we graag naar Disneyland Parijs willen. Van vrijdag tot maandag en dan graag in het Disneyland hotel zelf. Weet iemand hier ongeveer de kosten van? En waar moet ik ongeveer rekening mee houden met eten/drinken? Aangezien we hier apart voor moeten gaan sparen begin ik liever optijd want we willen er daar ook niks voor laten.
Je kan zelf ook een beetje oriënteren.. Als je naar Disneyland gaat, naar de site zelf. En alles invoert en wat je wilt.. Staat er onder ook een prijs was het precies kost. (gewoon een tip) doe ik ook vaak want wij willen over z'n 2/3 jaar ook heen.. Maar wij kunnen niet in een hotel helaas.. Dan moeten wij al twee kamers.. Dus wij zitten geboden aan z'n blokhut geval
Klopt ,dit heb ik zeker ook al gedaan. Alleen kan de prijzen van het disney hotel zelf nergens vinden.
veel eten en drinken was giga. Klein bakje popcorn was al 6.50. 3 Slush puppy's waren we ruim 12 euro kwijt noem maar op. Nu zijn dit bijzaken hoor niet noodzakelijk maar voor bijv uit eten in Annette diner waren we ruim 75 kwijt voor 3 menu's. Wij zijn afgelopen zomer geweest. Jullie zijn met zijn 2 en? Dan zou ik 100 euro per dag rekenen denk voor eten en drinken. Van uit gaan dat ontbijt in het hotel zit.
Zeg maar gerust stacaravan Tenminste, neem aan dat je die in Davey Crockett bedoelt? Wij hadden daar bewust voor gekozen, is ons goed bevallen! Zwemspullen niet vergeten mee te nemen. @Lindy92 Tips voor op het park: eten daar = duur Wij hadden zelf broodjes mee, aten we op als we weer eens ergens langer dan een uur stonden te wachten bij een attractie Je kunt geloof ik ook vooraf soort van vouchers kopen voor de restaurants, dat zal allicht schelen. Hebben wij niet gedaan omdat we meestal in de stacaravan aten. En een niet prijsgerichte maar tijdgerichte tip: Installeer op tijd de app voor je heengaat, zo kun je alvast wat dingen bekijken en probeer een plattegrond te krijgen, zo kun je zien wat er allemaal te doen is, wij zijn een midweek geweest en konden alles wat we wouden doen ook doen, maar bleven wel per dag gericht in een deel van het park. O ja en restaurants op tijd reserveren ... Kan geloof ik al voor je heen gaat. En de avond show met vuurwerk niet overslaan, die is fantastisch en het wachten meer dan waard
Van het park zelf moet je niet teveel verwachten maar aan het eind van de dag even uit de Disney bubbel vonden wij erg prettig. En aparte slaapkamer voor de kinderen was ook heel fijn. Geloof ook airco, maar is al weer 3 jaar geleden O ja, was ook magnetron, dus hadden van huis wat opwarm eten meegenomen, scheelde aanzienlijk in de kosten en met 2 kleine kinderen ook wel fijn, dan eten ze ook echt wat. Hebben 1x in park gegeten bij restaurant en dat vonden wij niet echt geweldig, kids lustten ook niet veel Zwembad was toen dicht ivm onderhoud, dus mochten we bij CP zwemmen ter compensatie.
Volgens mij wel!! Maar dat is vast terug te vinden! Oh en hou er rekening mee dat sommige attracties dicht zitten ivm onderhoud, dat gaat roulerend begreep ik. Vooraf kun je wel zien welke.
Zorgen dat je de aanbieding hebt waar ontbijt en diner al bij je boeking zit. Dit scheelt aanzienlijk. Dan weet je van te voren veel beter wat jr ongeveer kwijt bent. Als je wel eten moet betalen kan je het zo duur maken als je zelf wil. Er zit vlakbij een winkelcentrum waar ook restaurants zitten. Maar op het park kan je ook voor een snelle hap gaan. Wij gaan altijd langs Anette's en Rainforest Café. Is voor ons echt een must. Ik weet niet of de prijzen nu representatief zijn hoor! Want met covid zouden wij in de meivakantie al voor 900 euro 3 dagen in newport bay zitten met ontbijt. Nou die prijzen heb ik nog niet meegemaakt wij waren voor Seqouia Lodge meestal al meer kwijt voor een weekend. Disneyhotel is meestal nog duurder in dezelfde meivakantie zou het disneyhotel 1900 zijn. Maar nogmaals dit zijn volgens mij echt niet de prijzen die ze normaal rekenen als het park weer vollop draait.
Mochten we ooit weer gaan zou ik daar zo weer boeken ja! Waren in de meivakantie en hadden gelukkig geen last van muggen
Reken voor een normale kamer richting de 500 per nacht. Maar de kosten na de renovatie zijn nog niet bekend. Deze prijs is dus op voorheen gebasseerd.
ontbijt in disneyland hotel is 36 euro pp per dag. en kind kost 27... Nu hadden wij een aanbieding waardoor ontbijt was inbegrepen maar anders zou ik dat er niet voor betaald hebben. Zelf waren wij voor 3 volw en 1 kind in het disneyland hotel met ontbijt en trein reis voor 3 dagen 1584 kwijt dus dat vond ik best wel redelijk. En daar kwam dan nog wel avond en middag eten bij, maar ook dat kan je zo duur maken als je wil. Edit: ze gaan trouwens het disneyland hotel verbouwen, dus ik denk dat het dan ook een stuk duurder gaat worden helaas...
Ik heb ooit een bestandje gemaakt met allerlei tips.. misschien kan ik je op weg helpen. wij komen er regelmatig en hebben zelfs jaarkaarten gehad. Ga je met of zonder kinderen? wat zijn je interesses qua attracties en hoe belangrijk vind je eten? Ben je oké met een patatje of broodje of wil je ergens kunnen zitten?
Wij zouden komende april weer naar disneyhotel gaan met gratis ontbijt lunch en diner.. maar wij hebben afgelopen week gehoord dat het hotel dicht blijft ivm Corona en daarna verbouwing.. dus wij moeten gaan annuleren
Wij gaan zonder kinderen. Gewoon normaal eten is prima, het hoeft niet super luxe. Qua attracties, ik ben een schijterd haha! Ga niet in dingen die hard gaan of rond draaien.
Wij zijn in 2014 geweest. Toen zaten we in een hotel ongeveer 10 minuutjes met de trein/metro bij Disney vandaan. In het dorpje veel restaurants, een carrefour en een Mac naar het station lopen was zo'n 10 minuten. Waren veel betere prijzen dan het Disney hotel of zo'n park. Nu met kinderen zou ik wel dichterbij gaan zitten denk ik maar als ik die prijzen zo lees twijfel ik of we over een paar jaar niet gewoon weer naar dat hotel (campanille) gaan.
Ik zou goed de schoolvakanties van alle buurlanden incl UK in maart brengen en buiten die periodes gaan. Dat zal ook aanzienlijk goedkoper zijn. Wij dachten een goede keus gemaakt te hebben, was achteraf heel de UK over gevlogen. Maar ik ben ook een keer in de winter geweest, konden we zo doorlopen bij de attracties en we hadden verse sneeuw! Was super leuk!
Wij zijn 2 jaar geleden geweest. We hebben toen ook gekeken voor het Disney hotel, maar dat zou voor 4 nachten 2500 euro zijn. Dit was de aanbieding met vroegboekkorting (25%) en gratis ontbijt/diner. Dus de beste deal zeg maar. Uiteindelijk gekozen voor Newport Bay. Dat was 700 euro goedkoper. Door ontbijt en diner inclusief vielen de kosten op het park wel mee. Een ijsje, een simpele lunch, popcorn. Volgens mij waren wij niet meer dan 50 euro per dag kwijt.