Hoi meiden, Ik lees hier al jaren mee zonder account. Maar nu zit ik ergens mee wat ik van me af moet schrijven en jullie input kan ik even goed gebruiken. Ik zit sinds een jaar in een relatie met een hele leuke en lieve man. We wonen niet samen, maar zijn wel veel bij elkaar. Nét voordat het serieus werd tussen ons hoorde ik via zijn dochter dat ze met een vriendin van hem op vakantie zouden gaan. We kende elkaar toen al een aantal jaar, maar heeft die desbetreffende vriendin nooit ter sprake gebracht. Terwijl ons contact toch vrij intiem was in de jaren. tijdens die vakantie heeft hij het bed gedeeld met die vriendin. (zodat hun dochters samen konden liggen) dit heeft hij overigens steeds ontkent totdat we echt serieus samen waren.Hij zegt dat ze geen seks hebben gehad. En dit geloof ik wel. Toch zat het me niet lekker, het liegen, samen slapen, haar hele bestaan ontkennen. Na die gezamenlijke vakantie is het contact tussen hun gestopt. Dit enigzins door mijn aandringen, maar ook omdat hij dit zelf wilde. Hij had haar telefoon nummer uit zijn telefoon verwijderd. We hebben altijd de afspraak gehad dat mocht hij iets van haar horen, of zelf de behoefte hebben haar te spreken, dat hij dit zou zeggen. Nu wilde hij me gister een apje laten lezen van zijn moeder en zag ik een appgesprek voorbij komen waarin hij iemand vraagt koffie te gaan drinken. Diegene stond in zijn telefoon opgeslagen met enkel 1 letter. Dus bewust niet met haar naam. Ik herkende meteen haar profielfoto. Toen ik vroeg hoe dat zat gaf hij aan dat hij het gevoel heeft dat ik hem niet hoor. Zijn gevoel niet serieus neem. En dat het er niet toe doet want ze heeft (had?) Toch niet gereageerd. Lang verhaal dit, en wellicht niet al te duidelijk. Wat ik me af graag, stel ik me aan? Mijn vertrouwen in hem heeft echt een deuk opgelopen. En niet vanwege haar, maar omdat hij er over liegt, haar nummer onder een andere noemer opslaat en niet eens echt inziet dat dit mij pijn doet. Na 2u discussie kon er een hele kleine sorry vanaf. En nu doet hij net alsof er niets aan de hand is. Terwijl hij toch echt wel ziet dat ik verdriet heb.
Mijn vertrouwen zou ook een flinke deuk hebben. Ik zou wel eerlijk een gesprek willen hebben. Als je echt verder met iemand wil moet je elkaar kunnen vertrouwen. Onze geheimen thuis bestaat uit cadeautjes voor de ander. Willen jullue niet samen wonen, is dat zo gekonen en gebleven. Komt dat ondat hij toch haar wil blijven zien? Zien jullie het allebei dezelfde toekomst?
Heb je al eerder een account gehad? Ik krijg nogal een deja vu gevoel bij de vakantie met vriendin en in hetzelfde bed slapen. Nou ja, ik zal in ieder geval mijn visie delen. Ik zou in principe geen problemen hebben gehad met in hetzelfde bed slapen, als je elkaar kunt vertrouwen, zie ik dat niet als een probleem. Maar, ik zou heel veel problemen hebben met de geheimzinnigheid en het liegen/verzwijgen, en nu achter je rug om proberen af te spreken. Ik denk niet dat ik een relatie zou kunnen hebben met deze man, omdat het een karaktertrek lijkt te zijn en ik vind vertrouwen te belangrijk.
Och jeetje, dit zou mij ook zeker kwetsen als mijn vriend zoiets zou doen. En niet vanwege het contact op zich, maar inderdaad het gedraai en gelieg erover. Ik persoonlijk vind niet dat je je aanstelt. Maar misschien kun je proberen het gesprek aan te gaan over waarom hij specifiek met haar koffie zou willen drinken, en waarom hij over die vakantie en dergelijke gelogen heeft? Ik weet niet of dit lukt zonder beschuldigend te klinken, maar ik zou dat wel proberen. Geef hem de ruimte zijn kant uit te leggen, zonder dat daarmee.je eigen gevoel weggemaakt hoeft te worden, want dat jij hier gevoel over hebt en je vertrouwen een deuk op loopt is niet meer dan logisch. Soms wil het ook nog weleens helpen de situatie om te draaien, dus tegen hem te zeggen: stel ik zou een vriend hebben... enz. Wat zou jij daar dan van vinden? En die vrouw? Is zij single? Had ze een oogje op je vriend denk je?
Op zich is het toch niet zo vreemd om na een jaar nog niet samen te wonen? Zeker als er kinderen in het spel zijn
Dit is volgens mij idd eerder hier aan de orde geweest, toen vond ik volgens mij dat je hem het voordeel van de twijfel moest gunnen. Daar denk ik nu anders over. Vind dat stiekeme gedoe echt niet ok. Hij heeft gezegd geen contact met haar te hebben (terecht of niet), dan moet je dat ook niet doen of het eerlijk zeggen.
Ook mij komt dit verhaal heel bekend voor. Dus of ts valt in herhaling, of ze moet even het oude topic doorspitten voor alle meningen, tips en trucs.
Ik had ook gelijk de deja vu idee, maar toen ging het volgens mij over dat de man weer met zijn ex in 1 bed sliep tijdens vakantie.
Ik heb dit idd eerder gepost hier. Dit was net na die vakantie. En nee, ze is geen ex van hem. De reden dat ik er nu weer over begin, is omdat de situatie veranderd is. Het is een jaar goed gegaan, hebben er over gepraat, bij onze gevoelens hierover gedeeld. Maar dit zegt blijkbaar niet zoveel, aangezien hij het nu stiekem doet. Nogmaals, die vrouw doet er niet toe, zij is niet de issue. Wel zijn gedrag rondom haar.
O echt... jij ook? Ik was het al aan het zoeken. Volgens mij jaren geleden ergens zoiets gelezen bij Viva? TS, ik zie nu je berichtje...al eerder gepost dus.
Welk gevoel neem je volgens hem niet serieus? Wat zegt hij er verder over dat hij weer contact met haar heeft opgenomen? Was dit het eerste contact?
Eerst een andere vraag: Ben je zelf verder ook open en eerlijk naar hem? Je opent hier namelijk met: Ik lees hier al jaren mee zonder account En schrijft vervolgens een half uur later: Ik heb dit idd eerder gepost hier En om te posten moet je toch echt lid zijn ... Ook niet helemaal eerlijk, toch? En als antwoord op je vraag: Ik kan niet beoordelen of jij je aanstelt, maar als jij hier geen goed gevoel bij hebt zou ik hier wel wat mee doen. Wat? Dat weet ik niet. Maar als je dit door laat sluimeren ga je hier telkens tegenaan lopen, lijkt me ook geen houdbare situatie. Sterkte!
Hij heeft dus contact met haar gezocht, en zij heeft (nog) niet gereageerd? Snap ik het zo goed? Het zou hem sieren als hij er gewoon open over kon zijn. Dat zij dus een persoon is waar hij vriendschappelijk contact mee wil hebben omdat ze hem toch dierbaar is op 1 of andere manier. Maar op welke manier dan? Draait hij er omheen omdat hij bang is voor jouw reactie? Draait hij er omheen omdat hij iets stiekems aan het doen is? Iets waarvan hij weet dat het ruzie met jou op gaat leveren....het kan allerlei redenen hebben. Probeer een open conversatie erover te hebben. Zonder dreigementen over einde relatie e/of kiezen tussen haar en jou. Maar gewoon over haar en dat hij haar blijkbaar in zijn leven wil. Waarom dan niet een keer uitnodigen waar jij bij bent?
Volgens hem is dit het eerste contact, en heeft ze niet gereageerd. Dat was iig vanmorgen zo, wellicht in de tussentijd wel. Hij zegt dat ik zijn gevoel omtrent uitkijken naar dingen niet serieus neem. Hij heeft het nodig om bijvoorbeeld uit te kijken naar een vakantie. En hij mist haar denk ik gewoon als vriendin. Verder schiet hij in de verdediging. Maar dat is wel zijn normale eerste reactie. Het kan zijn dat hij vanavond beter kan praten.
Ik was me er eerlijk gezegd niet helemaal meer van bewust dat ik dit topic eerder geopend had. Natuurlijk bij nadenken wel, maar ben er niet helemaal bij met mijn hoofd. Toen iemand het hier opperde heb ik het topic zelf opgezocht. En ja, ik ben eerlijk tegen hem