Ik zou inderdaad dat boekje aanraden, maar je hebt het al gelezen. Ik vroeg mij dat ook steeds af, ben ik niet te vroeg. Nee dat ben je niet, jij kent je hond het beste. Je merkt zelf ook dat de goede momenten steeds minder worden. En als je lieverd dan een goed moment heeft dan twijfel je gelijk. Maar je bent hoe moeilijk ook aan het uitstellen. Lieve Bosi, je maakt echt de goede keuze uit liefde. Ik wens jullie heel veel sterkte toe. Zal aan jullie denken
Echt....zo fijn om dat te lezen. @jada08 precies hoe jij het zegt...zo voel ik me echt. Steeds die twijfel. Ik ben blij dat mijn man een stuk doortastender is dan ik. Anders had ik het misschien al lang afgezegd.
wat ontzettend moeilijk en verdrietig! Heel veel sterkte morgen! Probeer de twijfel van je af te zetten. Je bent nooit te vroeg, daar zal een dierenarts ook niet in mee gaan. Verder zijn alle tips al gegeven. Onze hond is plotseling ingeslapen (was ineens ernstig ziek) en de andere troffen we dood aan in het mandje. Achteraf gezien hadden we haar eerder moeten laten inslapen. Ze was eigenlijk al lang op. Daar wil ik bij onze huidige hond ook echt op letten, niet te lang wachten. Nu hebben we er eentje van 13 en die begint ook langzaam achteruit te gaan. Ik krijg ook meteen buikpijn van dit topic. Ik zal aan je denken, sterkte!
Sterkte vandaag lieverd. Ik denk aan je. Weet dat je het beste doet voor je lieverd. Het komt goed, echt. Dikke knuffel.
Heel veel sterkte vandaag Bosi, voor jou, jouw geliefden en vooral dat jouw hond rustig mag inslapen, en geen pijn meer heeft na een lang, fijn leven bij jullie. Mijn gedachten zijn ook bij jullie!
Lief. Heel erg bedankt. Voor nu voelt het heel erg naar...maar ik probeer te denken aan dat hij echt een super mooi leven heeft gehad. Ik zou willen dat ik wat meer als mijn man kon denken. Hij is echt veel meer realistisch en ziet dat het beter is. Ik denk alleen maar....ik wil niet zonder hem.
Wat verdrietig, maar wel "fijn" dat je tot de laatste snik bij hem zal zijn. Mijn hond overleed heel abrupt na een spoedoperatie, hij kreeg een hartaanval. Wij waren op dat moment thuis en dit heeft ons lang dwars gezeten, dat hij zonder ons stierf. Echt fijn ook dat de dierenarts thuis komt bij jullie. Ik zal aan je denken vandaag, heel veel sterkte!!!
Het is gebeurd. Het was gelukkig veel minder eng dan ik dacht. Hij is echt heel erg mooi ingeslapen. Ik vond de dierenarts ook echt super fijn. Vreselijk verdrietig en een beetje verlamd gevoel. Maar dat mag... Vanaf vandaag dus het rouwproces in. Iedereen hier bedankt voor jullie verhaal. Dat was echt heel fijn te lezen. Het is zo moeilijk voor te stellen hoe zoiets gaat.