Vaccinatiepaspoort.... Wie wel, wie niet?

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door 1991Mamavanvier, 27 feb 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Bij het invoeren van vaccinatiepas neem ik alsnog het coronavaccinatie.

  1. Ja...

    50 stem(men)
    28,9%
  2. Nee...

    123 stem(men)
    71,1%
  1. Kleintjuh85

    Kleintjuh85 Fanatiek lid

    5 feb 2014
    3.992
    2.283
    113
    Noord-Brabant
    Super bedankt voor je uitgebreide post.
    Ik gebruik voornamelijk stoffen mondkapjes die door een vriendin van mijn moeder gemaakt zijn. Ik gebruik sowieso al nooit wasverzachter en qua wasmiddel gebruik ik neutral omdat ik anders al last van mijn huid kan krijgen. Dus ik kan het naspoelen met water en azijn nog proberen. Make up heb ik ook niet vaak op onder het mondkapje.. Ik denk ook niet dat het alleen aan het dragen van het mondkapje ligt, maar het zal wss wel een trigger zijn. Zaterdag heb ik de eerste afspraak bij een Kinesioloog. Zij doet eliminatie van allergieën gaat zorgen dat mijn lichaam in balans komt. Voor nu drink ik maar minder koffie, drink ik extra veel water en probeer ik heel hard geen hormoonzalf te gebruiken..
     
    TanjaK en bosi333 vinden dit leuk.
  2. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.387
    30.701
    113
    Vrouw
    Er werd gesteld dat dat de enige reden zou zijn.
    Triest als je niet verder kunt of wil denken dan je eigen plezier.

    Maar denk dat je gelijk hebt hoor. Dat de meesten wel verder denken.
     
    Emilie69 vindt dit leuk.
  3. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.825
    18.545
    113
    Vrouw
    :(:(

    En dit is echt niet enkel voor deze zomer....
     
  4. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.173
    35.837
    113
    Ik vind deze zo lastig. Het levert veel vrijheden op voor mensen die dat graag willen, maar ja, het vrijwillige is er toch echt wel af dan.
    Ik laat me wel vaccineren, maar dat zal echt nog wel even gaan duren ben ik bang. En hoe willen ze dat gaan doen met testen? Elke week, dag voor je weggaat? Tijdens je vakantie?
     
    Mapje vindt dit leuk.
  5. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.191
    16.523
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Zo blij dat we hebben besloten om ook dit jaar in Nederland te blijven ;)
     
    Mapje, Zonnestralen, Spectre en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  6. julia80

    julia80 Fanatiek lid

    11 jan 2014
    4.611
    2.404
    113
    wij blijven idd ook dit jaar in Nederland, hoewel een belangrijke reden hiervoor is dat we over een paar weken nog een kleintje erbij verwachten.
    Maar het komt wel mooi uit nu, omdat er nog zoveel onzeker is wat betreft naar buitenland kunnen
     
    Mapje en Anouk2005 vinden dit leuk.
  7. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.191
    16.523
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ja begrijp ik helemaal. Wij hebben echt geen zin om duizenden euro's voor een vakantie neer te leggen met beperkingen, testen etc, dan maar lekker in Nederland zonder al die narigheid.
     
    julia80 vindt dit leuk.
  8. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.191
    16.523
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
  9. Amarens

    Amarens VIP lid

    24 dec 2009
    11.522
    3.770
    113
    Nou vergeet het testen ook dan maar want er is nu weer een nieuwe variant:

    Nieuwe variant in Frankrijk, wel symptomen maar negatieve test
    In de Franse regio Bretagne is een nieuwe variant van het coronavirus opgedoken, meldt het gezondheidsministerie. In een ziekenhuis werden 79 mensen positief getest. Acht van hen droegen de nieuwe variant bij zich. Het opmerkelijke aan deze variant is deze mensen wel symptomen vertoonden, maar in eerste instantie negatief testten.

    Uit nader onderzoek bleek dat ze de nieuwe variant bij zich droegen. De angst is er nu dat het een onherkenbare variant is en dat het verspreiden daarvan niet wordt opgemerkt.

    Uit onderzoek blijkt vooralsnog niet dat de variant besmettelijker of gevaarlijker is dan een 'gewone' variant.
     
  10. Amarens

    Amarens VIP lid

    24 dec 2009
    11.522
    3.770
    113
    En wat ik me afvraag hoe moet het met kinderen? Moeten ze dan maar elke dag getest worden? In quarantaine? Gewoon thuis achterlaten want die komen zo nergens meer in. Vreselijk.
     
    Anouk2005 en Mapje vinden dit leuk.
  11. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.825
    18.545
    113
    Vrouw
    #332 Spectre, 16 mrt 2021
    Laatst bewerkt: 16 mrt 2021
    Ik vind het ook heel naar. Van alle kanten word je gepusht om dingen te doen (tegen je zin) want als je ze niet doet dan ondervind je daar zelf last van... zo ook met mijn zoontje nu, hij zit verkouden thuis.. al een week. En wij willen hem niet laten testen, van alle kanten word ik gepusht om hem toch maar te laten testen want het is zielig dat ik hem niet laat testen en hij daardoor niet naar school kan en z'n vriendjes mist....
    Straks dus ook als je nog iets wilt kunnen doen? Als je naar de bios wil bijv? Of naar het terras? Moet je dan telkens testen? Er is nog zoveel onduidelijk, maar dat ze bezig zijn met zulke plannen vind ik aan verontrustend genoeg.
    Het gaat compleet tegen mijn gevoel in.
     
    SAARC en Mapje vinden dit leuk.
  12. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.825
    18.545
    113
    Vrouw
    Sluit je maar op in de schuil kelders, enkel zo hou je het virus tegen :$:$:confused:
     
  13. Anne2019

    Anne2019 Fanatiek lid

    14 apr 2019
    1.902
    2.692
    113
    Ik vraag mij sowieso af of het niet verstandiger is om allemaal in eigen land te blijven.
    Vorig jaar schoten de cijfers ook weer omhoog na de zomervakantie, dan kunnen we zo weer in lockdown en dat allemaal voor een vakantie.
    laten we gewoon zorgen dat ons land stabiel wordt. In eigen land zijn er ook zat mooie plekjes en ondernemers die onze steun hard nodig hebben.
     
    Syane en autumn86 vinden dit leuk.
  14. Anne2019

    Anne2019 Fanatiek lid

    14 apr 2019
    1.902
    2.692
    113
    Helemaal mee eens. Bij ons op school zitten de eerste klassen nu in quarantaine als je niet na 5 dagen laat testen, krijg je geen les meer en mag je het zelf uitzoeken.
    Met andere woorden verplicht laten testen...... Maar mijn kinderen willen echt niet meer.
     
  15. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.674
    18.749
    113
    Vrouw
    Maar ben je uzelf niet wat aan het gek maken?
    Stel dat, mss dit, wat als,...

    Dat je niet laat testen is idd een eigen keuze en daar moet je niet van afwijken.
    Jullie willen het niet? Goed klaar. Dan doe je gewoon wat ze vragen of zeggen als je besluit niet te testen.
    Wil je niet te veel dat anderen uw keuzes begrijpen?
    Laat ze zeggen. Het is jullie keuze.
     
    HappyRabbits, Aszz en Emilie69 vinden dit leuk.
  16. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.173
    35.837
    113
    Ja daar heb ik dan geen moeite mee. De jongste 2 sinds gisteren verkouden, dus worden ze zo getest, maar dat is met klachten en voor school.
    Zomaar testen om ergens heen te kunnen vind ik weer een heel ander verhaal.
     
    Mapje vindt dit leuk.
  17. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.674
    18.749
    113
    Vrouw
    En mag dat?
    Bijzonder.
    Als je dat op mail hebt, kan je hier mss verder mee gaan?
     
  18. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.173
    35.837
    113
    Ja dat vind ik ook wel een ding, maar zo ver is het natuurlijk nog niet.
     
    Mapje en Neuzeke vinden dit leuk.
  19. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Maar hoe lang krijg je dan geen les meer?

    Bij mijn dochter in de klas is nu 2 keer een besmetting geweest. De klas werd naar huis gestuurd en moest in quarantaine. Je mocht je laten testen op dag 5, wilde je dat niet, dan moest je 5 extra dagen thuis blijven. Wat mij prima lijkt, want bij elkaar in één ruimte loop je natuurlijk best risico dat je ook besmet bent geraakt. Er waren 2 kinderen die niet getest zijn en die kregen al die tijd online les (al werkt dat natuurlijk niet optimaal, want de juf staat ook gewoon voor de klas).
     

Deel Deze Pagina