Het gaat gelukkig iets beter. Nog steeds elke dag misselijk. Moet erg opletten dat ik continu kleine beetjes eet. Drinken blijft een uitdaging. Maar alles is de afgelopen dagen minder heftig dan voorheen. Lange wachten op de eerste echo is begonnen voor je!!! Hopelijk wandel je goed door de eerste weken heen!
@Patty86 fijn om te lezen dat het zware werk nu hopelijk achter de rug is. Nu het mentale verwerken nog..
Wij krijgen eind mei ook gezinsuitbreiding! Een baby zal nog even op zich laten wachten, maar wij krijgen als alles goed gaat een pup We hebben al een hond, en zijn al een lange tijd opzoek naar een maatje voor hem, en die hebben we eindelijk gevonden
Nog geen zekerheid over wanneer mijn ei nu gesprongen is, of springt ie vandaag? Cd11 trouwens posi ovu test, cd12 weer nega
Gelukkig heb je nu het meeste achter de rug en heeft je lichaam het uit zich zelf gedaan, dat scheelt al een hoop. Wachten jullie een ronde met opnieuw proberen of gaan jullie er gelijk weer voor? Dankje wel testen lopen bij mij zeker goed op!
Vervelend dat je zo misselijk bent, hopen dat dat snel minder wordt De vorige 2 keren ben ik niet misselijk geweest dus ben heel benieuwd of dat nu weer weg blijft en wat dan het geslacht is
Boedverlies is helemaal gestopt. Ik heb goede hoop dat het nu klaar is. Afgelopen dagen was het ook alleen nog bruine afscheiding. Ik hoop dat de ongi snel doorbreekt. Ik moet volgende week woensdag nog een keer hcg prikken.
Fijn dat het snel gestopt is met bloeden. Heeft de gyn iets gezegd over wanneer je nu weer ongi kan worden?
Hallo allemaal, Ik kom ook bij de club! Korte introductie: 36 jaar en Ik heb twee dochters, 8 en 2 jaar oud. We waren eigenlijk compleet als gezin. Afgelopen juli ben ik gestopt met de pil (ivm longebolieen) en ik was er nog niet over uit wat voor anticonceptie we zouden gebruiken. Ik heb mijn cyclus niet echt in de gaten gehouden, mede omdat het door het stoppen met de pil de eerste maanden altijd gek kan zijn. Afgelopen december dacht ik wat duurt het lang dit keer? maar ik twijfelde wanneer de laatste keer nou was geweest. Testen besteld en de dag dat ik de test wou doen werd ik ongesteld. En toen voelde ik me eigenlijk heel verdrietig dat ik ongesteld was geworden. Mijn gevoel uitgesproken naar mijn man en die vroeg even wat tijd om erover na te denken Daarna duurde het weer 6 weken voor ik ongesteld werd, vlak ervoor een test gedaan die was negatief. Toen besloten ovulatietesten te halen want ik wou wel mijn cyclus weten. Als mijn cyclus zo raar bleef zou ik toch naar het ziekenhuis moeten voor onderzoek of er niks aan de hand is. Manlief had ondertussen uitgesproken dat hij ook een 3de wel wou (hij maakt zich altijd zorgen om de praktische dingen, ruimte, geld, auto etc). Bijna 4 weken geleden een positieve ovulatietest, wat geklutst, en afgelopen weekend had ik mijn eerste positieve zwangerschapstest. De streep wordt wel steeds donkerder, en als ik afga van mijn ovulatietest zou ik donderdag/vrijdag de NOD moeten hebben. Ik ben dus voorzichtig blij, maar nog niet helemaal gerust omdat zijn lichaam afgelopen maanden zo gek heeft gedaan. Ik heb nog niet alle 76 pagina's allemaal doorgelezen dus als ik iets over het hoofd heb gezien let me know!