Ja, maar dat is toch geen probleem. Een coronapatient moet toch altijd wel een keer naar de wc, ongeacht of hij/zij in isolatie zit. Dan kan je daarna toch schoonmaken. Als mijn zoon corona heeft gaat hij niet in isolatie als in dat ik hem op zijn kamer laat zitten de hele dag. Maar de rest (behalve ik dan) kan dat dus wel doen. Dan loop ik het grootste risico om besmet te raken, en de rest een stuk minder, omdat ze in een andere ruimte verblijven. Als ik dan besmet raak, zien we wel weer verder. Maar in eerste instantie kunnen we zo wel proberen om het beperkt te houden. Het zou ook zomaar kunnen dat ik genoeg weerstand heb. Dus niet geschoten is altijd mis. Maar daarom zeg ik ook: het ligt aan de situatie en aan de leeftijd. Mijn pubers leven al graag oo hun kamer, dus dat is geen enkel probleem.
Ik vind dat hele systeem ook mooi uitgelegd maar er volledig van uitgaand dat er 2 verzorgers zijn. En ik ben toch echt de enige volwassene in huis hier...
Ik zou vaders apart zetten. Maar hoe pak je dat dan aan? Mag hij bijvoorbeeld dan wel in de lege keuken komen?
Precies dit. Moeten de besmette / besmette kind en primaire verzorger dan op dat moment in de wc gaan zitten ofzo? Ik zie zeker de voordelen van zoveel mogelijk apart leven van elkaar maar ik zie echt niet voor me hoe je dit in de praktijk volhoudt. 3 dagen oke, maar meerdere weken achter elkaar?
Je hebt geen keus op dat moment. Je gaat niet met je kinderen naar een speeltuin oid want wellicht zijn zij besmet op dat moment. We hebben het beste er maar van gemaakt. Ze kunnen hier wel trampoline springen, in de tuin skeeleren en klein stukje fietsen. Ze sliepen gewoon zoals anders hoor. Mijn middelste is altijd al vroeg wakker en toen ook. Gelukkig niet nog eerder.
Ik heb corona gehad, kinderen zijn ook 3 en 7 jaar. Ik ben niet in isolatie gegaan. Mijn beide kinderen hebben corona gehad, man niet. Ondanks dat we gewoon in 1 bed hebben geslapen, badkamer en wc hebben gedeeld. Mijn man werkte vanuit huis tijdens onze quarantaine, ik gaf thuisonderwijs aan de oudste en hield de jongste bezig. Spelen mochten ze alleen in de tuin. Na een dag of 8 ben ik met ze in de auto gestapt en heb ik ze losgelaten in het bos. (Rustige plek) Dat hadden zij (en ik) echt even nodig
Volgens mij is het officieel 10 dagen quarantaine voor huisgenoten vanaf het moment dat de positief geteste persoon niet meer besmettelijk is. (Niet besmettelijk: minimaal 7 dagen na begin klachten en 24 uur klachtenvrij...)
Mijn man en ik hebben net Corona gehad, de kinderen testten negatief na 5 dagen geen klachten bij ons. Het gaat dan om de klachten: hoofdpijn, koorts en hoesten. Het veranderd ook om de zoveel tijd hoe je er mee om moet gaan en wanneer er getest kan worden. Toen ik positief testte zijn wij allemaal in quarantaine gegaan, ik was er best ziek van en je hangt zelf dan ook maar wat op de bank. Kijkt wat tv, leest wat. We zijn ruim 3 weken in quarantaine geweest, was best goed te doen. Als het niet regent kunnen ze in de tuin, op de trampoline en spelen.
Wij hebben dit nog niet aan de hand gehad. Maar ons voornemen is om ons niet op te splitsen. Ik vind dat offer echt te groot. Voor onszelf, maar zeker ook voor de kinderen.
Ik ben afgelopen maandag positief getest en wij zijn met z’n allen in quarantaine gegaan. Mijn vriend is dag later positief getest. Wij hebben 2 kleintjes van 4 en 15 maanden.
Beterschap! Hopelijk knappen jullie snel weer op. Gaan jullie jullie kinderen testen of houd je ze gewoon thuis tot 10 dagen na jullie quarantaine?
Dank je. Wij hebben tot nu toe alleen last van keelpijn en beetje warm koud. Hopelijk blijft het hierbij. de jongste is verkouden en laten wij niet testen en de oudste wilt echt niet. Wij kiezen bewust nu voor de 10 dagen na onze quarantaine.
Als wij thuis corona krijgen gaan we naar boord. We kunnen volledig geïsoleerd leven van personeel. We gebruiken die tijd dan maar als extra gezinstijd. Anders kan man ons weken niet zien.
ik heb hier ook nog wel eens een minder mobiele periode. Ik heb via boekwinkeltjes een paar van die jaren 70 knutselboeken gehaald. Kost geen bal en er staan super simpele dingen in waar ze lekker mee bezig zijn zonder al te veel spullen die je vaak net niet in huis hebt. Dingen als papier mache moet je maar net zien zitten overigens. Loco Bambino is een uitkomst als ze t kunnen. Ik heb een dikke ringband klaarstaan met voorbereide werkjes in insteek mappen, ladingen stickers. Raam teken stiften en zo nu en dan kan een dagje met wat meer tv echt geen kwaad.
Wij hebben gelukkig een tuin dus ze kunnen dan toch naar buiten. En voor de rest:tanden op elkaar? Ik hoop het niet mee te maken, maar als het zo is, is het zo en dat lukt vast wel. Ze kunnen ze zich ook goed vermaken met de sloten speelgoed in huis en met elkaar. Mijn man zal overigens wel apart van ons gaan ivm zijn werk (niet werken= geen inkomen voor ons) en hopelijk komen we zonder al te veel klachten de periode dan door.
Wij zouden gaan splitten. Ik met zoon in het huis beneden en vriend de bovenverdieping. Kan hij na dag 5 testen en is deze negatief, naar zijn ouders om daar te slapen. Ik heb het zelf gehad en ben in isolatie gegaan. Mijn kleuter heeft het overleefd hoor een weekje zonder zijn moeder
Wij hebben ook Corona gehad. Eerst ikzelf positief, de volgende dag bleek mijn man ook positief. Waren we eigenlijk wel blij mee. (Ik had lichte klachten, mijn man helemaal geen klachten) Geen afstand gehouden van onze kinderen. Toen wij niet meer besmettelijk waren na 5 dagen de kids laten testen. Alle 3 negatief, ondanks knuffelen en echt niet bizar veel schoonmaken.