Corona nieuws deel 7

Discussion in 'Gezondheid algemeen' started by Liekje81, Jan 5, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. olleke

    olleke Fanatiek lid

    Mar 8, 2012
    4,843
    4,103
    113
    Zou er ook nog meespelen dat er bij ons wel heel veel geregistreerd wordt in ons vaccinatieprogramma? Ik bedoel, er is van iedereen bekend wanneer er welke vaccinaties gedaan zijn etc. Ik vraag me af of dat in andere landen waar niet zo'n uitgebreid vaccinatieprogramma is ook allemaal goed en vertrouwd wordt geregistreerd.
     
    Beukenhaag likes this.
  2. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    May 18, 2013
    13,073
    12,030
    113
    Als ik kijk naar hoe men werkt in de UK dan kan ik mij niet voorstellen dat ze daarin minder strikt zijn. Zoals @Beukenhaag zegt, wij hebben te maken met veel meer landen en afhankelijkheden en dat is nu ons nadeel.
    @Beukenhaag ik vind prima ook een goede benaming ;)
     
    Beukenhaag and olleke like this.
  3. ikke84

    ikke84 Fanatiek lid

    Feb 28, 2010
    3,062
    507
    113
    Omg. Dik 8000 besmettingen. Dit gaat echt niet goed!

    Ziekenhuis cijfers ook gestegen
     
  4. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,052
    17,015
    113
  5. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,052
    17,015
    113
    Gelukkig ook wat positief nieuws...
    E4176C41-C19F-4141-B411-5D6D173454A6.png
     
    olleke and zonnetje2015 like this.
  6. zonnetje2015

    zonnetje2015 VIP lid

    Sep 13, 2014
    9,446
    4,241
    113
  7. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
    Bizar he pfffff. Hoop maar dat dit geen gevolgen heeft voor de scholen, zwemles etc.

    Volgende week gelukkig mooi weer, kunnen mensen veel vitamine D op doen:thumup:
     
  8. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,382
    30,687
    113
    Female
    We zijn er nog niet vanaf :cry:
    Stijging van besmettingen kan je nog wel weg relativeren door te zeggen dat daar de kinderen bij zijn gekomen (houd ook een keer op natuurlijk want dat worden er niet iedere werk meer)
    Maar stijging van ziekenhuis wil je gewoon echt niet zien.
    Ben bang dat we echt nog even moeten doorbijten voor het weer beter wordt.
     
  9. Sophy

    Sophy VIP lid

    Aug 28, 2011
    5,875
    2,875
    113
    Noord-Holland
    Ik ben vooral bang voor nog een lockdown.. beter om de besmettingen in te dammen maar oh wat is de rek eruit :cry:
     
  10. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
    Toch zou ik ook het percentage wel willen weten. Want je zegt met kinderen houdt het ook een keer op want dat worden er niet meer maar ik denk het wel. Juist nu bv de neustest niet meer zo diep hoeft bv zullen ouders sneller kiezen voor testen.

    Maar het is overal gewoon zo druk op straat. De grootste reden dat het niet zakt is echt omdat de angst weg is bij mensen maar ook omdat het te lang duurt. En daar gaan we niets meer aan veranderen. We moeten nu gewoon doorprikken!
    En eigenlijk ook niet van 9 tot 17 maar desnoods ook 's nachts. We zitten in een noodsituatie dan moeten ze daar ook naar handelen.
    Nog meer mensen in zetten hoppa!
     
    nizzie86, Dubbelgeluk, Mapje and 4 others like this.
  11. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
    Hoezo nog een? We zitten er nog steeds in, al is dat idd niet altijd te merken.
     
  12. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,052
    17,015
    113
    Als ik namens mezelf (en ik denk ook namens @Sophy) spreek: opnieuw een compléte lockdown. Dus scholen en kinderopvang weer dicht. Alle winkels weer dicht....

    Ik probeer die gedachte maar een beetje van me af te duwen. Ik ben sinds het begin echt optimistisch en vrolijk gebleven, maar ik moet nu echt echt echt niet denken aan weer alles op slot. Het houdt - mentaal gezien - een keer op.....
     
  13. ikke84

    ikke84 Fanatiek lid

    Feb 28, 2010
    3,062
    507
    113
    Nou eerst maar de contact beroepen dan. En opschieten met vaccineren!! Ik voorzie ook nog wel dat de scholen dichtgaan. Dat zal dan de laatste keer zijn
     
  14. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    Aug 6, 2020
    4,890
    5,127
    113
    Female
    En toch worden we elke keer toch heel duidelijk gewaarschuwd. Kuijpers en Gommers roepen het al sinds december. Het heeft alleen geen effect meer.

    Op de persconferentie van 18 september 2020 werd er al door Rutte en de Jonge gewaarschuwd voor 10.000 besmettingen per dag. Mensen kunnen niet zeggen dat ze het niet wisten.
    Het is helaas het eigen gedrag.. hoe minder contact des te minder risico loop je.. en ik geef toe.. ik heb de laatste tijd ook meer mensen opgezocht (wel buiten) omdat ik de “isolatie” na een jaar (thuiswerken en weinig sociale contacten) zat was.
     
  15. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
    Ik ben er soms ook bang voor, aan de andere kant met het openen vd scholen wisten ze dat ze een risico namen en de cijfers weer omhoog zouden gaan. Ze hebben die keuze bewust gemaakt. Het zou dus niet eerlijk zijn ze weer te sluiten.

    Laat ze maar eens meer controleren op kantoren.
     
    Sado likes this.
  16. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,382
    30,687
    113
    Female
    Klopt. Maar bij elke keer dat iets dergelijks wordt gezegd wordt er meteen geroepen dat dat bangmakerij is.

    Ik denk idd ook dat de rek eruit is bij veel mensen. Steeds meer mensen zoeken de grenzen op van wat mag. En er gaan er helaas ook steeds meer overheen.

    Zo snel mogelijk doorprikken maar.
    En nog even volhouden.
     
    HappyRabbits likes this.
  17. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,052
    17,015
    113
    Precies....:rolleyes:
    Hoe vaak ik de laatste weken/maanden wel niet in m’n omgeving hoor dat mensen weer op kantoor werken. Want tja, thuiswerken mag niet (meer) van de werkgever, of de werknemer vind het zelf thuis saai/niet handig/minder gezellig.
    En ach, die ene dag of twee dagen per week maakt niet uit, toch? En we houden écht afstand in onze kleine, slecht-geventileerde, ruimtes, hoor:thumup:

    M’n schoonzusje houdt weer vrolijk vrijdagmiddagborrels op kantoor. Bizar.
     
    Dubbelgeluk and Syane like this.
  18. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    Jan 20, 2014
    4,891
    4,387
    113
    Het wordt dan ook gebagatelliseerd of ontkend: haha derde golf, wat een doemdenkers blablabla. Ik snap niet dat dit iemand verbaast. Als ik zie hoe druk het op de weg is als ik ‘s morgens naar mijn school fiets. Dit zag je toch al van mijlenver aankomen. Echt, deze mensen weten heus wel waar ze over praten, het is alleen een boodschap die we liever niet horen.
     
    Trirani, sprits, Syane and 2 others like this.
  19. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    Apr 22, 2019
    18,382
    30,687
    113
    Female
    Niet normaal vind ik dat.
    Gelukkig werk ik bij een bedrijf wat van zichzelf vind dat ze een voorbeeldfunctie hebben. Je mag, als het echt niet anders kan wel naar kantoor. Maar bijna iedereen werkt online. Daar worden we ook optimaal in ondersteund.
     
    Sado likes this.
  20. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,052
    17,015
    113
    Hier ook.
    Wij zitten sinds medio maart vorig jaar volledig thuis. Ik ben zelf sindsdien twee keer een klein uurtje op kantoor geweest omdat IT naar mijn laptop moest kijken, nadat op afstand meekijken het probleem niet oploste. De tweede keer om m’n laptop om te ruilen voor een nieuwe. Beide keren was na overleg met mijn manager.

    Dat is het probleem, werkgevers geven (te) vaak aan “je hoeft niet op kantoor te werken hoor, maarehhhhh, is soms wel handig, dus tja, kijk zelf maar.....”.
    En dan gaat één collega naar kantoor, zegt tegen de andere “oh best fijn hoor, eens een andere omgeving”, en dan volgen er meer.
    Of werkgevers die hun werknemers om wat voor flauwe reden dan ook niet vertrouwen met thuiswerken en toch één of meerdere dagen naar kantoor laten komen:rolleyes:

    Mijn werkgever zegt duidelijk “je màg niet naar kantoor, klaar”. Dat zouden er echt meer moeten doen.
     
    breister, Syane and Mamafiets like this.

Share This Page