Gisterochtend een afspraak gemaakt voor mijn vijfjarige zoon, gistermiddag getest en vannacht na 16 uur mail dat de uitslag er is (negatief). Morgen weer naar school dus
Nu we in onze woonplaats hebben getest is de uitslag wel snel binnen. Toen we in een andere plaats getest hadden duurde het lang voor de uitslag er was. 1x zelfs na de 48 uur uitslag binnen. Blijkbaar is het minder druk hier, anders weet ik het ook niet.
Net weer de ggd gebeld, dat ik nu al sinds woensdag op de uitslag wacht. Blijkt dat m'n test kwijt is geraakt omdat het niet goed gekoppeld was aan mijn naam! En niemand die hierover contact op heeft genomen. Ik mag zo weer opnieuw getest worden..
Krijg je ook echt een mail als de uitslag er is? Of kan in die mail vertraging zitten? Wat zijn jullie ervaringen.. hier aan het wachten op 3 uitslagen
Ik keek een keer en toen stond er niks op. 1 minuut later een mail en stond het er wel op. Ook keer gezien nooit mail gehad (schijnt normaal te zijn) beetje van beide dus
Nou dames hier in Amsterdam Rai zijn ze best snel vind ik. Zoontje van 4,5 jaar is getest vanochtend om 09:50 (online afspraak gemaakt met DigiD) Om 13:45 mail gekregen dat uitslag er was.. gelukkig negatief.
Maakt t trouwens voor de snelheid vd uitslag uit hoe je de afspraak hebt gemaakt (telefonisch vs digitaal)? Of is daar geen link tussen?
Hier niet. Ik had voor mijn dochter gebeld en voor mezelf later online een afspraak gemaakt. We moesten vrij snel na elkaar en hadden de uitslag tegelijkertijd.
Hier dochtertje 10:00 getest nu wachten op telefoontje omdat er nog geen digid is.... ze gaven aan 36/48 uur dat het kon duren ..... dus ws 1-2 dagen school missen
Wat slecht... zit je dan met je goede gedrag netjes binnen op te wachten. Hopelijk dan nu snel de uitslag van je nieuwe test
@Nougat ik word inmiddels een pro, echt bijna niks van gevoeld dit keer haha. De testmannen hadden wel met me te doen en hebben alles dubbel gecheckt. Bij de parkeergarage herkenden ze me en vroegen ze of ik het zo gezellig vond dat ik nog maar eens terugkwam. Ik heb op zich wel leukere hobby's Hopelijk inderdaad snel de uitslag binnen! Wel fijn om te lezen dat het meestal snel bekend is. Ik wacht het nog rustig af.
Alleen toen wij positief waren in oktober kregen wij geen mail, maar stond de uitslag er wel. Ik log dus af en toe even in als ik het lang vind duren. Alle keren dat het negatief was stond het er niet in voordat de mail er was.