Aaaah zo leuk! En lekker genieten van die zwangerschap en buik hoor! En wat de rest zegt, een mening hebben mensen toch wel. Mag ik vragen naar de reden dat je het alleen doet, en het traject?
Dat is laat, hoe komt het dat je dit nog niet weet? Mijne is al met 19 weken, toch wel fijn om dit op tijd te weten toch?
Ze hebben alle drie dezelfde vader die ze 1 a 2 keer per week een paar uur zien, Ik was eerder getrouwd geweest en in dat huwlijk lukte zwanger worden niet en hij wou niet met behulp van het ziekenhuis proberen uiteindelijk stranden dat huwlijk, Maar mijn kinderwens was niet gestopt maar juist gegroeit en veel groter dan de hoop op een nieuwe partner in eerste instantie dacht ik 1 en dan mischien weer gaan date na 2 jaar maar ik vond het een eng idee dat je na wat mislukte relaties als nog geen broertje of zusje kreeg voor mijn kindje dat ik zij tegen de vader van mijn zoontje dat Ik een broertje of zusje wou voor mijn zoon na lang er over nadenken merkte ik dat ik mijn droom 3 kinderen niet kon laten rusten, Want het gaat zo goed ik vind het niet lastig of te duur vermoeiend of zwaar ik vind het aleen maar prachtig om moeder te zijn dus ben ik ook voor een derde gegaan.
Geen idee eigenlijk. Om de een of andere reden kon ze toen niet een afspraak inplannen voor 3,5 week later. Als het goed is krijg ik deze week een brief met de afspraak. Ik wacht maar af!
Oh wat gek joh! Bij mij werd er echt op gehamerd dat ik met de 12 of 13 weken controle die zou laten inplannen. En er was zelfs een beetje stress toen dat niet leek te lukken. Maar zal allemaal wel goed komen
Weet je wat ik weleens denk dat het handig zou zijn als ik iemand ken die eerst een jongen had en nu in verwachting van een meisje dat we dan kleding ruil kunnen doen, Ik heb zoveel z8 kleding enzo maar foto's maken en verkopen is vervelend ik zou het liever met iemand ruilen haha
Gynaecologe doet de 20 weken echo zelf, dus dat inplannen zal wel lukken. Haar agenda wordt pas een aantal weken van tevoren ingevuld.
Weet iemand trouwens hoever van tevoren je de 22 weken-prik moet regelen?? Heb dat nog niet gedaan en schoot me vandaag opeens binnen!
Ik kreeg die vraag ergens in een van de afspraken met de vk, dus daar wacht ik nu ook maar op. Al weet ik niet of ik die nu krijg, volgens mij werkt dat 2 jaar ofzo.
Haha ja heel handig, ik heb ook zo’n enorme berg kleding. Maar je zoontjes kunnen wel elkaars kleding aan toch?
Oef nu bedenk ik door jou dat ik dat wilde vragen bij mijn vorige echo, volgende echo is pas bij 21 weken, best kort ervoor dus.. Misschien ga ik dan maar even mailen voor meer info. Begrijpelijk @joepy , ik zeg ook, lekker showen met je buik. Vind zwangere buiken zo mooi! Maar snap dat het voor jou misschien nog wat lastig voelt. Ik vind je verhaal juist heel mooi, dat jullie elkaar zo kunnen helpen en dat je droom uit kan komen op deze manier. Ik voel hier nu sinds een paar dagen een soort gek gevoel in mijn onderbuik. Maar ik heb echt géén idee of het de baby is. Het voelt een beetje als een gevoelig iets, heel kort. Een gevoelig aaitje van binnen? Ik kan het echt niet omschrijven. Klinkt het voor jullie die jullie baby al voelen of al eerder kinderen hebben gekregen een beetje herkenbaar of totaal niet? =‘D
Ik voel het soms ook. Heb het nagevraagd en de verloskundige zei dat het zeker de baby kan zijn. Het is voor ons de tweede en dan is het helemaal zo gek nog niet als je zo vroeg al de baby voelt
@Droompje123 bij mij begon het eind week 14 met dat ik dacht hmmm?? Beetje gekriebel, aaitje zou kunnen inderdaad bij mij kietelt dat Geloofde het eigenlijk niet dat dat al kon bij een eerste, toen met week 15 controle bij vk en die vroeg meteen of ik de baby al kon voelen? Omdat baarmoeder hoog lag etc etc. En toen begon ik over die kriebel toen zei ze kan zeker. Dag erna had ik de pretecho en hoe die aan het bewegen was enzo begon echoscopist ook over dat grote kans is dat ik hem al voelde. Dus ja kan zeker! Inmiddels voel ik ook steeds vaker van die belletjes en heb ik eigenlijk niet meer echt twijfels. Heb nu ook soms dat links of rechts wat meer een bobbel zit en hard is dan zit ie daar vind het zo leuk worden nu. Gisteren met angelsound even nieuwe batterij erin gedaan en hij schopt meteen haha was echt een harde baf geluid.